Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Aparat za mjerenje alkohola  (Posjeta: 3429 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Lazo

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 861
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bošnjaci
  • Moj Skuter: Yamaha X-Max 250
Aparat za mjerenje alkohola
« : 16 Srpanj, 2009, 18:30:31 »
prošle subote sam bio na rođendanu i popio 7 piva i dogovorim se s prijateljem (interceptor s foruma) da idemo u orašje u s-klub... i bili mi tamo i popili svaki po 3 piva i zaputili se kući.... njemu padne na pamet ideja da odemo u županju u višticu i ja pristanem.... ušli mi u županju, prošli pored policije, stali kod vištice i interceptor smisli ić kući...aj mi idemo nazad i zaustavi nas patrola pored koje smo prošli prije 2 minute... naravno odmah vozačku i dozvolu i jedan i drugi uz pitanje jeste li šta popili... mi onak zbunjeno odgovorimo nismo ništa.... interceptor ode puhat i kad je završio nije mu policajac reko ni koliko je napuho.... meni dođe ovaj drugi i ponovo upita jesi li pio šta, odgovorim mu jesam jedno pivo prije par sati.... da on meni aparat i kaže puši... zapištio aparat i on kaže dobro dosta je.... upitam ja njega koliko sam napuho on kaže 0,05 promila baš kako si i reko.... upiše mi broj vozačke i prometne u evidenciju i kaže sretno i laku noć.... ja sad ono zbunjen vozim kući kako sam nakon pola gajbe piva napuho 0.05.....

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Aparat za mjerenje alkohola
« Odgovori #1 : 16 Srpanj, 2009, 18:50:15 »
da ti nisi mozda pio ono bezalkoholno pivo :toothy12: :toothy9: :toothy3: hahhah :D
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Aparat za mjerenje alkohola
« Odgovori #2 : 16 Srpanj, 2009, 19:11:41 »
ja sam kad sam pao s motora popio 10 piva i pojeo pizzu i napuhao 0,0,ali smo onda svaki dan pili,pa nam je to valjda bila norma

Offline interceptor

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner sp 50
  • Moja Kaciga: Nolan n62
Odg: Aparat za mjerenje alkohola
« Odgovori #3 : 16 Srpanj, 2009, 19:49:31 »
prošle subote sam bio na rođendanu i popio 7 piva i dogovorim se s prijateljem (interceptor s foruma) da idemo u orašje u s-klub... i bili mi tamo i popili svaki po 3 piva i zaputili se kući.... njemu padne na pamet ideja da odemo u županju u višticu i ja pristanem.... ušli mi u županju, prošli pored policije, stali kod vištice i interceptor smisli ić kući...aj mi idemo nazad i zaustavi nas patrola pored koje smo prošli prije 2 minute... naravno odmah vozačku i dozvolu i jedan i drugi uz pitanje jeste li šta popili... mi onak zbunjeno odgovorimo nismo ništa.... interceptor ode puhat i kad je završio nije mu policajac reko ni koliko je napuho.... meni dođe ovaj drugi i ponovo upita jesi li pio šta, odgovorim mu jesam jedno pivo prije par sati.... da on meni aparat i kaže puši... zapištio aparat i on kaže dobro dosta je.... upitam ja njega koliko sam napuho on kaže 0,05 promila baš kako si i reko.... upiše mi broj vozačke i prometne u evidenciju i kaže sretno i laku noć.... ja sad ono zbunjen vozim kući kako sam nakon pola gajbe piva napuho 0.05.....
za to nam je 117,54 % zaslužan hamburger iz Mcdonaldsa iz županje  :toothy9: :toothy9: :toothy9: :toothy9:
BRZINA JE SAMO PITANJE NOVCA

Offline I.D.I.O.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 298
  • Spol: Muški
  • e Kiza dobro je!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: bELISCE
  • Moj Skuter: Yamaha R6 recesija edition
  • Moja Kaciga: I. Kiflica (25)
  • MojSetup: LOL, kit na R6!!! pa nije to SXV550
  • MojSpuh: ipak je Wings zakon
Odg: Aparat za mjerenje alkohola
« Odgovori #4 : 16 Srpanj, 2009, 22:05:55 »
ja sam  mazo cijelu noc popio sam vise litara vina ( bio sam pijan da se nemogu bas tocno sjetit ali oko 3-4-5l) i kad sam iso doma kad je svanilo nisam mogo napirit iznad 2.00 misli da je bilo oko 1.5
bice da je do kilaze  :icon_biggrin:
fakin hondoholichar!!

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: Aparat za mjerenje alkohola
« Odgovori #5 : 17 Srpanj, 2009, 02:24:09 »
ja mislim da ovi murjaci nesta muljaju kod nas... prije par tjedana pili smo cijelo popodne,oko 11 navecer me zaustavi murija,pita jesam pio sta,ma reko nisam ni kapi,uzme dokumente,pocne srat nest za motor,ja sutim ko zaliven da nebi slucajno osto bez vozacke,i opet on pogleda u oci i kaze dodjite puhati,ja duvnem uz pomoc starog trika,pokaze 0.0 nisam mogo vjerovati... a opet kad je bila u subotu akcija na alkohol frend popio 2 piva i jedan pelin,naduvo 1.05 i uzeli mu vozacku...nema nikake logike
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline Lazo

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 861
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bošnjaci
  • Moj Skuter: Yamaha X-Max 250
Odg: Aparat za mjerenje alkohola
« Odgovori #6 : 17 Srpanj, 2009, 02:44:59 »
ja sam  mazo cijelu noc popio sam vise litara vina ( bio sam pijan da se nemogu bas tocno sjetit ali oko 3-4-5l) i kad sam iso doma kad je svanilo nisam mogo napirit iznad 2.00 misli da je bilo oko 1.5
bice da je do kilaze  :icon_biggrin:

i ja mislim  :laughing7:

da ti nisi mozda pio ono bezalkoholno pivo :toothy12: :toothy9: :toothy3: hahhah :D

pa mislim da nisam  ::) :jerk: