Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Neko s foruma od Gajnica kroz centar....  (Posjeta: 1976 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Neko s foruma od Gajnica kroz centar....
« : 15 Srpanj, 2009, 17:13:05 »
....


Runner, stara linija, uredan motor, sivi ak se ne varam sa crvenim felgama i ZX (ili slicnim) spuhom.....


Vozio sam se iza njega (tu i tamo ispred njega) od Gajnica preko centra grada do Djamije (onda sam skrenuo, a on dalje ravno)....

Samo hocu rec da skuter ide vrlo pristojno i da izgleda uscuvano. Rijetkost za vidjet. Vozac je valjda 20+kg laksi od mene pa je dojam da skut ide i zbog toga veci. Po zvuku vrti barem 1500 o/min manje od mog NRG-a, a ide (ko sto sam reko) vrlo pristojno.

Po Bologni (gdje sam ga stizao sa 5-10 km/h razlike) sam imao na satu 105 km/h i cudio sam se kako skut dobro ide. Definitivno nakitan (Base najvjerojatnije), iako se zbog serijala izgleda cinilo kao da samo ima spuh.

Mozda neko s foruma? Kratke hlace, smjedja majca kratkih rukava i ruksak na ledjima.

Na crnomercu smo jednostavno prosli pored novog Derbia (koji je imao rezo spuh, tako da nije serijala) kao da stoji. Na semaforu parsto metara dalje smo ga isto ostavili daaaaaaleko iza.  ;D



,....a mozda je covjek vozio penzionerski, iako, obzirom kako je bilo vruce, sve ispod 80 km/h je bilo nepodnosljivo i sumnjam da se vozio jako sporo zato sto je tako htio.

Btw, bio sam na djiru prek Sljemena, Bistre, Zapresica pa kroz grad nazad do kuce (67km sa 3,2 litre - 4,8 prosjek, a voznja prilicno zivahna)


E da...
lik na runneru vozi vrlo pristojno. Definitivno se nije kurcio po cesti nego vozio brzo, ali sa osjecajem "kada stat na bremzu" i kada propustit brzeg.
« Zadnja izmjena: 15 Srpanj, 2009, 17:23:43 3alfa3 »

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Neko s foruma od Gajnica kroz centar....
« Odgovori #1 : 15 Srpanj, 2009, 17:51:53 »
lol

Offline Bruno1990

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2897
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: KBC replica
Odg: Neko s foruma od Gajnica kroz centar....
« Odgovori #2 : 15 Srpanj, 2009, 17:54:21 »
ljepo opisano, hehe,

imam i ja neki film da sam takvog raner vidio koji je iso u toj okolici, (vrapce, crnomerec). sad ako smo istog vijedeli ili ne nije bit toga..onako u par navrata sam vidio no vise takvih...
cisto solidno ide a i izgleda..  :icon_thumright: :icon_thumright:

Predlazem, ili bi bilo dobro da se otvori jedan podforum za takve teme slicnom ovoj prici..
Takvih tema sam vidio na par foruma, ko je di sta vidio i tako te price...

Bilo bi dobro da bude " Viđen Skuter, ko je to "

(znam da ima pouno skutera po gradu, al eto ako se vidi neki slozeni skuter..pa da se pise u temu i da se pita)..

to je samo moj prijedlog...

 :hello:
« Zadnja izmjena: 15 Srpanj, 2009, 17:56:26 Bruno1990 »
Frajer pere zube petardama ...

Online 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Neko s foruma od Gajnica kroz centar....
« Odgovori #3 : 15 Srpanj, 2009, 18:27:27 »
lol

A sta lol?
Vis da sam sprzen od vrucine pa da pisem bedastoce  ;D
Nije ovo vrijeme za nas sjevernjake....  :toothy12:

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Neko s foruma od Gajnica kroz centar....
« Odgovori #4 : 15 Srpanj, 2009, 19:19:04 »
lol

3alfa3 izdvaja samo savrseno ustelane skutere, vidis da je takvih jako malo, u prosjeku 1 tema godisnje  :toothy12:

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Neko s foruma od Gajnica kroz centar....
« Odgovori #5 : 15 Srpanj, 2009, 20:02:38 »
A sta lol?
Vis da sam sprzen od vrucine pa da pisem bedastoce  ;D
Nije ovo vrijeme za nas sjevernjake....  :toothy12:

hahhahaha,a nije nego san otvoria i procita i cilo vrime cekan neki smisao svega i procitan do kraja i nista :toothy9:

ocito san navika na bajkerove pi*darije :laughing6:

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Neko s foruma od Gajnica kroz centar....
« Odgovori #6 : 15 Srpanj, 2009, 20:22:17 »
A sta lol?
Vis da sam sprzen od vrucine pa da pisem bedastoce  ;D
Nije ovo vrijeme za nas sjevernjake....  :toothy12:
nije to zbog sjervernjačke krvi. prijatelju i ti si daleko  iznad granice od 35. stari seeeeeeeeeee
 :laughing11: :laughing11: :laughing11: :laughing11: :laughing11:

Offline Biker(ss)

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1101
  • Spol: Muški
  • Live to ride, ride to live.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sisak
  • Moj Skuter: SF2 , GSXR 1000 k5
  • Moja Kaciga: HJC IS-17
  • MojSpuh: Yoshimura
Odg: Neko s foruma od Gajnica kroz centar....
« Odgovori #7 : 15 Srpanj, 2009, 20:26:15 »
hahhahaha,a nije nego san otvoria i procita i cilo vrime cekan neki smisao svega i procitan do kraja i nista :toothy9:

ocito san navika na bajkerove pi*darije :laughing6:
Da ti kažem još jednu..zamalo se danas lik spizdio u mene na motoru...taman sam kretao na cestu. S ljeve strane vidis 60m ceste i onda je zavoj, s desne vidis 300m ceste...pogledam desno- auto tako mali da se jedva vidi, ljevo- nitko, ponovo desnopogleda...i kako sam tu zapamtio da nikog nije bilo s ljeve strane dajem gas...frajer je jurio sigurno oko 100 s Scabreom...samo odjemput se stvori dok sam bio na polovici suprotne trake...onak meni pocne trubit idiot, a vozi 100 u zavoju iz kojeg je dozvoljeno 40  :angry7:
toliko o kulturi vožnje nekih motorista
———-/´¯/)——--(\¯`\
———/—//———--\\ —\
——--/—//————-\\- -\
—-/´¯/—/´¯\———/¯`\—\¯`\ -/-/--/—/—/-|_—-_|-\---\—\—\  (-(—(—(—/-)--)--(--(-\—)—)— ) -\————\/--/— \—\/————/ --\———— /—— -\-————/ —\-———-(———-)———- / —-\———-\——---/——-- /   :D

Offline seba

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2886
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vrbovsko
  • Moj Skuter: sr 150
  • Moja Kaciga: ktm
  • MojSpuh: sp 180
Odg: Neko s foruma od Gajnica kroz centar....
« Odgovori #8 : 15 Srpanj, 2009, 20:26:45 »
evo da napsiam i ja tu isto za skuter neki
naime radi se o baotianu btq-50 ili kako vec ide ta oznaka
kad smo isli na meet,alf i ja na motoru(nrg power) i vozimo se mi,a odjedamput se stvori ispred nas taj baotian(isto dva covjeka na njemu) i vozimo mi po ravnom za njima kad ono jedva ih stizemo a vozimo se 75-78 po cajgeru od powera(jest da smo mi bili tezi po kilazi i stigli ih kad je pocela mala uzbrdica) ali opet to je najbrzi baotian sta sam vidio.
znaci dvojica na njemu voze oko 75 po cajgeru od powera-impresivno

Offline Biker686

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 339
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Malaguti F15 Firefox
  • Moja Kaciga: Axo Stealth
  • MojSpuh: ZX
Odg: Neko s foruma od Gajnica kroz centar....
« Odgovori #9 : 15 Srpanj, 2009, 22:08:44 »
evo da napsiam i ja tu isto za skuter neki
naime radi se o baotianu btq-50 ili kako vec ide ta oznaka
kad smo isli na meet,alf i ja na motoru(nrg power) i vozimo se mi,a odjedamput se stvori ispred nas taj baotian(isto dva covjeka na njemu) i vozimo mi po ravnom za njima kad ono jedva ih stizemo a vozimo se 75-78 po cajgeru od powera(jest da smo mi bili tezi po kilazi i stigli ih kad je pocela mala uzbrdica) ali opet to je najbrzi baotian sta sam vidio.
znaci dvojica na njemu voze oko 75 po cajgeru od powera-impresivno

neki od tih baota idu prebrutalno..  desilo mi se mozda s dvojicom da me maznuli sam tak..   :icon_scratch:  sad kolko predje s tom masinom je druga stvar!   :icon_biggrin:

Online 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Neko s foruma od Gajnica kroz centar....
« Odgovori #10 : 15 Srpanj, 2009, 23:06:05 »
nije to zbog sjervernjačke krvi. prijatelju i ti si daleko  iznad granice od 35. stari seeeeeeeeeee
 :laughing11: :laughing11: :laughing11: :laughing11: :laughing11:

I to isto.....


Svake godine mi tolerancija na vrucinu pada za 1 stupanj. Sad mi je prag tolerancije ugodne temperature na 25C. Sve preko - previse. A danas je bilo preko trecinu vise od toga.  ;D

Offline ..::Alf::..

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 558
  • Spol: Muški
  • Flegma
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
  • Moj Skuter: NRG Power
  • Moja Kaciga: Arai
Odg: Neko s foruma od Gajnica kroz centar....
« Odgovori #11 : 16 Srpanj, 2009, 00:07:31 »
evo da napsiam i ja tu isto za skuter neki
naime radi se o baotianu btq-50 ili kako vec ide ta oznaka
kad smo isli na meet,alf i ja na motoru(nrg power) i vozimo se mi,a odjedamput se stvori ispred nas taj baotian(isto dva covjeka na njemu) i vozimo mi po ravnom za njima kad ono jedva ih stizemo a vozimo se 75-78 po cajgeru od powera(jest da smo mi bili tezi po kilazi i stigli ih kad je pocela mala uzbrdica) ali opet to je najbrzi baotian sta sam vidio.
znaci dvojica na njemu voze oko 75 po cajgeru od powera-impresivno
hehehehe, ti isto moraš sramotit gdje stigneš!!!  :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:  Al istina je, Boatijan je letio, nas 2 sa malo preko 75 kmh ga jedva prestižemo :happy8: :happy8: :happy8: :happy8: ubi sramota  :angry9: :angry9: :angry9: :angry9: :angry9:
...svojim dahom zamaglila je vizir moje kacige...

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: Neko s foruma od Gajnica kroz centar....
« Odgovori #12 : 16 Srpanj, 2009, 00:16:29 »
to su neki decki iz sesveta brijem......vozili su se i kraj mene
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD