Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: PROBLEM !!! kako je vama ?  (Posjeta: 992 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline kristijanSR70

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1558
  • Spol: Muški
  • I ti možeš pisati na MojSkuter.com portalu !!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: NG
  • Moj Skuter: RUNNER VXR 200
  • Moja Kaciga: N61
  • MojSetup: je jedini sisavac prilađođen životu u prirodi, imaju pluća i mogu disati zrak,množe se aktivnošću testisa.
  • MojSpuh: + cijev + 2 šarafa
PROBLEM !!! kako je vama ?
« : 05 Srpanj, 2009, 14:53:49 »
znači kad se logiram i recimo odem na tuning i tehnička pitanja i odg na neki post (npr tema: nrg mc2 neće da pali) i recimo ja odgovorim na tu temu i vratim se na zaslon početni (tuning,stayling,trznica itd)i npr nakon mene neko drugi odgovori na istu temu ali meni i dalje ne piše da je npr xy odgovorio na taj post, nego stoji stalno moje ime i tek kada se vratim na onu stranicu od moj skuter i odaberem FORUM  onda se vidi da je xy odgovorio na post....

napomena ne desava se svaki puta ali isti problem je i sa PM nema nista i onda se moram vratit na početnu stranicu i ponovo odabrat FORUM i onda piše  :icon_thumright:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: PROBLEM !!! kako je vama ?
« Odgovori #1 : 05 Srpanj, 2009, 14:56:19 »
to se i meni dogada da ne pokaze svaki put u novim postovima temu na koju je neko odgovorio ali to se dogada i na drugim forumima tako da mislim da je stvar do nekog davatelja usluge  :dontknow:

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: PROBLEM !!! kako je vama ?
« Odgovori #2 : 05 Srpanj, 2009, 14:58:15 »
meni je nahveci problem sto kada tek dodjem na forum nema poruka od moje zadnje posjete, a odgovora na moje postove ima par stranica  :dontknow:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: PROBLEM !!! kako je vama ?
« Odgovori #3 : 05 Srpanj, 2009, 16:49:21 »
meni je nahveci problem sto kada tek dodjem na forum nema poruka od moje zadnje posjete, a odgovora na moje postove ima par stranica  :dontknow:
do foruma nije..obrisite cookies i probajte..meni se isto to desava na drugom forumu..ali et proslo je