Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: ¨kompin pad ¨  (Posjeta: 18012 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: ¨kompin pad ¨
« Odgovori #120 : 11 Srpanj, 2009, 09:46:38 »
Uvijek treba biti maksimalno koncentriran u vožnji i voziti po propisima i bilo bi puno manje takvih sran*a ...

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: ¨kompin pad ¨
« Odgovori #121 : 12 Srpanj, 2009, 19:40:21 »
ovako ljudi....ako je kao u BIH ovdje onda je kriv traktorista i tako ce bit na sudu.....a momci ce platit kaznu za ne prilagodjenu brzinu i enznam te prekrsaje ...ali saobracajna nesreca ..kriv trakorista...istu situaciju ja imo sa autom prije 2 god....skreto lijevo....iso 15km/h sa autom skretno lijevo ....lik je sa jednog brda tj cesta duga ali je nizbrdo doletio sa yamahom nekakvom 600ccm proletio kroz 2 crvena iso oko 190 ja kad sam poceo skretat pogledo sam ...njega nigdje nije bilo,znaci ni na vidiku..nego jeo n iz krivine izletio i po pravcu opici po gasu i niz brdo a bilo navece kasno pa nema auti i on je kroz 2 crvena proletio ko veli nema auti.......i cim sam ja poceo skretat samo cujes vummmmmm i ja pogleda desno ...gotovo motor u meni okrenu se auto za 20stepeni i ja gledam lik gore produzio jos i u drugo auto udario...on od prekrasaja ima ....2 crvena proso..skoro u centru grada iso  190 skoro ...nema reg motor ....nije imo fara na motoru....nije imo pola oklopa,kacige nije imo ....em jos jedan od velikih prekrsaja nama su odma radili alko test i to....a njemu nisu nista radili ...nego tek poslije 2 mjeseca dobio poziv da radi alko test...pa da je pio neznam ti sta opslije 2 mjeseca nece bit u krvi.....i eto vec 2 godine na sudu se vucem stim...imam malo jaceg advokata ....ali djabe...meni sudija lijepo kaze...po zakonu BIH o prometu i tome ..on ce sve da odgovara za ta sranja tih 6-7 kazni ce dobit ..ali ja sam kriv za saobracajnu i gotovo u najboljem slucaju pola pola krivica.....ako je tako i kod vas. ..onda je traktorist kriv za saobracajnu a ovi momci ce dobit kazne za druge stvari....po meni ovako gledano ....krivi su ovi sa skuterima....jer da ga jebes ovaj sa traktorom nije mogo znat da ce neko sa +100km/h doletit ...isto tako onaj kad je na mene naletio 190 ...lik je preso 2 raskrsnice i dosta metara u 1-2  sekunde ...jednostavno nema vremena za reakciju...
« Zadnja izmjena: 12 Srpanj, 2009, 19:48:47 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Po?etnik

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 788
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: Runnera 50
Odg: ¨kompin pad ¨
« Odgovori #122 : 14 Srpanj, 2009, 00:10:44 »
ma ovi su prekurceviti nek su se razlupali pa da se nauce pameti... kaki traktorista, da su isli kak treba vidili bi da treba malo prikocit i pustit covjeka

Offline BM0021

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 30
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Beverly 200
Odg: ¨kompin pad ¨
« Odgovori #123 : 14 Srpanj, 2009, 11:01:20 »
Glupo je tu teoretizirat ko je kriv, to je tak kod brzine. Nit su oni mogli kak reagirat kad im se ovaj isprijecio nit ih je on mogao vidjet kad su tom brzinom doletili iza zavoja. Bit ce podijeljena krivnja i gotovo, njima za brzinu, njemu za skretanje bez da se uvjerio da moze bez ugrožavanja blablabla... ja na skuteru ne divljam al se s autom vozim i brze od toga al kroz ovaj dio di su kuce i dvorista bi definitivno usporio, al to dođe s godinama i (lošim) iskustvima.