Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: los (lijen) start  (Posjeta: 2282 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline YamahaAerox46

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
los (lijen) start
« : 30 Ožujak, 2012, 21:45:46 »
poz ljudi,
 imam problem u samom startu voznje. Znaci lijen start totalno. Skuter mi krece na puno velikim obrtajima , sto me zivcira. Znaci dam gas polako se nabijaju obrtaji i  kazaljka dodje do 5-6 mozda i vise  i tad tek krene, poslije solidno ubrzava, krajnja oko 90 . Dok je sve bilo serijala nije mi se to desavalo. To mi smeta, najvise zato sto ga ne mogu dizat na zadnji kako zelim.
IMam lv tt, rolnice 4.3 , zute oprugice leovince, i centralni zuti top perfomance, dizna 90 ,red sponge i bez lulice na airbox. Mislim da je zbog oprugica ili centralnog. Sta vi mislite ? Sta da radim/mijenjam?
« Zadnja izmjena: 30 Ožujak, 2012, 21:48:50 YamahaAerox46 »

Offline mark055

  • Tržnica : (+4)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 668
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: los (lijen) start
« Odgovori #1 : 30 Ožujak, 2012, 21:51:33 »
centralni stavi mekši..probaj sa serijskim

Offline Aprilia97

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2832
  • Spol: Muški
  • Illegal :)*
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zlobin-RI
  • Moj Skuter: Runner
  • Moja Kaciga: HJC,Airoh,Uvex
Odg: los (lijen) start
« Odgovori #2 : 30 Ožujak, 2012, 22:01:39 »
centralni stavi mekši..probaj sa serijskim

serijski ili rolice mjenjat možda

Offline marin-w

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1961
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: SPEEDFIGHT 2 X-FIGHT
  • Moja Kaciga: LAZER VERTIGO ZEBRA
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ARROW EXTREME
Odg: los (lijen) start
« Odgovori #3 : 30 Ožujak, 2012, 22:13:31 »
poz ljudi,
 imam problem u samom startu voznje. Znaci lijen start totalno. Skuter mi krece na puno velikim obrtajima , sto me zivcira. Znaci dam gas polako se nabijaju obrtaji i  kazaljka dodje do 5-6 mozda i vise  i tad tek krene, poslije solidno ubrzava, krajnja oko 90 . Dok je sve bilo serijala nije mi se to desavalo. To mi smeta, najvise zato sto ga ne mogu dizat na zadnji kako zelim.
IMam lv tt, rolnice 4.3 , zute oprugice leovince, i centralni zuti top perfomance, dizna 90 ,red sponge i bez lulice na airbox. Mislim da je zbog oprugica ili centralnog. Sta vi mislite ? Sta da radim/mijenjam?

Po ovome bi htio da ti skuter krece na manjim okretajima.....tj da kvacilo ulovi na manjim okretajima...da imas meksi start ??
Onda ti trebaju meksi federi na kvacilu.....

malossi set 299605  set zeleni 3-5000rpm plavi 4-6000rpm crveni 5-7000rpm ili probaj sa serijskima...

Offline YamahaAerox46

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: los (lijen) start
« Odgovori #4 : 30 Ožujak, 2012, 22:16:51 »
Po ovome bi htio da ti skuter krece na manjim okretajima.....tj da kvacilo ulovi na manjim okretajima...da imas meksi start ??
Onda ti trebaju meksi federi na kvacilu.....

malossi set 299605  set zeleni 3-5000rpm plavi 4-6000rpm crveni 5-7000rpm ili probaj sa serijskima...

Da htio bih da krece cim mu dam gas. Da ima bolji odaziv na gas

Offline Mikac21

  • Tržnica : (+24)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1730
  • Spol: Muški
  • Na zadnji pa babi u tarabu
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Đakovo
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox 70ccm
  • Moja Kaciga: Uvex Ectrolon
  • MojSetup: Stage6 Streetrace i dvoja kolica đubreta
  • MojSpuh: Stage6 PRO
Odg: los (lijen) start
« Odgovori #5 : 31 Ožujak, 2012, 15:17:39 »
poz ljudi,
 imam problem u samom startu voznje. Znaci lijen start totalno. Skuter mi krece na puno velikim obrtajima , sto me zivcira. Znaci dam gas polako se nabijaju obrtaji i  kazaljka dodje do 5-6 mozda i vise  i tad tek krene, poslije solidno ubrzava, krajnja oko 90 . Dok je sve bilo serijala nije mi se to desavalo. To mi smeta, najvise zato sto ga ne mogu dizat na zadnji kako zelim.
IMam lv tt, rolnice 4.3 , zute oprugice leovince, i centralni zuti top perfomance, dizna 90 ,red sponge i bez lulice na airbox. Mislim da je zbog oprugica ili centralnog. Sta vi mislite ? Sta da radim/mijenjam?
to se i men na aeroxu na serijali i yasuniu dešavalo.stavio žuti centralni al malossi i nikako nije išlo..pretvrd ti je centralni.probaj serijski centralni i malossi žuti na kvačilo,tak sam ja napravio i dobro bilo :icon_thumright:
PRODAJA DIJELOVA BB 125ccm AC,Aerox dijelovi,tuning dijelovi,maske....peugeot,aprilia,neos dijelovi...
092-201-7541