Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: yamaha aerox-ulje menjac  (Posjeta: 5619 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline bakibus

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 13
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Beograd
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox Valentino Rossi
yamaha aerox-ulje menjac
« : 26 Ožujak, 2007, 23:28:02 »
 :toothy12:pozdrav svima,treba mi informacija koje ulje da sipam u menjac i kliko ide ulja i jos nesto dali neko zna gde mogu da skinem servisno uputstvo.Pozdrav :laughing9:

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: yamaha aerox-ulje menjac
« Odgovori #1 : 27 Ožujak, 2007, 09:04:19 »
:toothy12:pozdrav svima,treba mi informacija koje ulje da sipam u menjac i kliko ide ulja i jos nesto dali neko zna gde mogu da skinem servisno uputstvo.Pozdrav :laughing9:
Ide ti 80W/90 (valjda sam točno napisao) sad nisam siguran točno koliko, ja sam kupio malu tubicu ulja koju cijelu isprazniš. Javi mi ako ti treba pa ti pošaljem uputstva.
Who's looking for punishment ??

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: yamaha aerox-ulje menjac
« Odgovori #2 : 27 Ožujak, 2007, 09:21:49 »
više se isplati uzet litru neke polusintetike za auto 75-80W, tipa selenia ulja za getribe na autima.. pa imaš za više puta ili nekom dat..
jer litra košta 50 kn a ovi lopovi tubicu od 1.5 deci prodaju za 50 kn ispada da je litra 600 kn..

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: yamaha aerox-ulje menjac
« Odgovori #3 : 27 Ožujak, 2007, 12:03:41 »
više se isplati uzet litru neke polusintetike za auto 75-80W, tipa selenia ulja za getribe na autima.. pa imaš za više puta ili nekom dat..
jer litra košta 50 kn a ovi lopovi tubicu od 1.5 deci prodaju za 50 kn ispada da je litra 600 kn..
Vidiš nisam to znao... stvarno lopovski  :angry9:
Ja sam uzeo tubicu za nekih 40kn, ne znam koliko je bilo količine ulja, ugl valjda taman koliko se stavlja u skuter.
Dobro za znati  :icon_thumright: :notworthy:
Who's looking for punishment ??

Offline bakibus

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 13
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Beograd
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox Valentino Rossi
Odg: yamaha aerox-ulje menjac
« Odgovori #4 : 27 Ožujak, 2007, 22:59:52 »
nabavio sam uputstvo za aeroxa i tamo pise da ide SAE 10W30type SE SIPA SE 0,13L ???

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: yamaha aerox-ulje menjac
« Odgovori #5 : 28 Ožujak, 2007, 08:55:42 »
neki imaju i 40W ulje u prijenosima pa ide..
takvo ulje se stavlja u sportske getribe sa ravnim zupčanicima, u serijske (sa hipoidnim-ukošenim zubima) ide u pravilu hipoidno ulje, znači 75-90W..

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: yamaha aerox-ulje menjac
« Odgovori #6 : 15 Svibanj, 2007, 13:45:25 »
Koje ulje ide na sym jet 50 ? Za mješanje stavljamo tts ali dal ima on ulje mjenjača ?. Isto tako i na baotianu mi piše da dva ulja idu  :dontknow: a stavljam samo 15w 40 to je mašinsko a di bi trebalo ič ulje mjenjača ?