Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: sthil ulje, pakiranje  (Posjeta: 2941 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
sthil ulje, pakiranje
« : 11 Lipanj, 2009, 14:18:47 »
ima od 80 kn to je ono s mjeračem nekim, 60 kn je obična 1 l i 40 kn isto obična litra al neko pakiranje izgleda vrlo jeftino naspram ovog od 60 kn, poznato mi je da na nekim proizvodima pakiranje bude i do 50% cjene proizvoda al ovo mi izgleda ko neko made in china pakiranje, pa da nije to neka kopija stihl ulja?
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: sthil ulje, pakiranje
« Odgovori #1 : 11 Lipanj, 2009, 14:48:52 »
u bosni a?

vidio sam i ja to neko socijalno pakiranje, bez naljepnice :toothy12:

kupis fino u os za 50kn normalno pakiranje  :dontknow:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: sthil ulje, pakiranje
« Odgovori #2 : 11 Lipanj, 2009, 14:49:57 »
skuplje ti je zbog mjeraca,inace je isto ulje ak kupujes kod stihl zastupnika

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: sthil ulje, pakiranje
« Odgovori #3 : 11 Lipanj, 2009, 17:13:02 »
Onaj mjerac ti ima odvojenu komoru gdje mozes napraviti mjesavinu za 3 i 5L ulja... ako ti to treba, samo prvi put kupis i poslje kupujes obicnu ambalazu.

Ovo jeftnije ti je neka kopija ili sto vec, isto tako je bilo u pevecu i samo odjednom su uklonili stihl ulja, a stavili neka sa oznakom pevec, ambalaza je kopirana.


I pojavile su se neke kopije STIHL motorke, naziv i izgled su isti, ali ako se malo kuzis odmah se vidi da je j***** kopija, narandzasta boja malo drukcija i vidis da je to igracka, moj rodjak je nasjeo i dao 500€ za nju, uspio je prerezati nekoliko gredi i lanac je poceo stalno padati, istrosila se vodilica, motorka se jos nije zaprljala a vec je spremna za smece, tipicno kinesko smece. :jerk:

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: sthil ulje, pakiranje
« Odgovori #4 : 11 Lipanj, 2009, 17:28:24 »
Onaj mjerac ti ima odvojenu komoru gdje mozes napraviti mjesavinu za 3 i 5L ulja... ako ti to treba, samo prvi put kupis i poslje kupujes obicnu ambalazu.

Ovo jeftnije ti je neka kopija ili sto vec, isto tako je bilo u pevecu i samo odjednom su uklonili stihl ulja, a stavili neka sa oznakom pevec, ambalaza je kopirana.


I pojavile su se neke kopije STIHL motorke, naziv i izgled su isti, ali ako se malo kuzis odmah se vidi da je j***** kopija, narandzasta boja malo drukcija i vidis da je to igracka, moj rodjak je nasjeo i dao 500€ za nju, uspio je prerezati nekoliko gredi i lanac je poceo stalno padati, istrosila se vodilica, motorka se jos nije zaprljala a vec je spremna za smece, tipicno kinesko smece. :jerk:
daj neseri? koji lom... 

da ima kopija stihl ulja u pevecu al odma skuzis kak je drukcije i da je to wanna be sithl ulje...jbg...

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: sthil ulje, pakiranje
« Odgovori #5 : 11 Lipanj, 2009, 18:05:37 »
Onaj mjerac ti ima odvojenu komoru gdje mozes napraviti mjesavinu za 3 i 5L ulja... ako ti to treba, samo prvi put kupis i poslje kupujes obicnu ambalazu.

Ovo jeftnije ti je neka kopija ili sto vec, isto tako je bilo u pevecu i samo odjednom su uklonili stihl ulja, a stavili neka sa oznakom pevec, ambalaza je kopirana.


I pojavile su se neke kopije STIHL motorke, naziv i izgled su isti, ali ako se malo kuzis odmah se vidi da je j***** kopija, narandzasta boja malo drukcija i vidis da je to igracka, moj rodjak je nasjeo i dao 500€ za nju, uspio je prerezati nekoliko gredi i lanac je poceo stalno padati, istrosila se vodilica, motorka se jos nije zaprljala a vec je spremna za smece, tipicno kinesko smece. :jerk:
na ovom i ima naljepnica al nisam je dobro gledo šta piše i isto je crveno.. šta se tiče motorki ja bio na ispitivanju u policiji i neke iz budimpešte doveli i nekoliko ti "stihl novi motorki" baš se vidi da nisu orginal čini mi se samo da je lančanik orginal od stihla, kaže 80 eur ak oću hahah a ona velika čini mi se da je 1 m lančanik
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije