Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: 30.5 thompson na trgu bana jelačića u zagrebu  (Posjeta: 4682 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline greenlite

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 682
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: čk
Odg: 30.5 thompson na trgu bana jelačića u zagrebu
« Odgovori #20 : 29 Svibanj, 2009, 18:23:06 »
Robi nebum obečal al mozda se sretnemo :headbang:, sve ovisi o igoru27

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: 30.5 thompson na trgu bana jelačića u zagrebu
« Odgovori #21 : 29 Svibanj, 2009, 18:34:33 »
volim se i ja zajebavat al kod ovakih ispada nema šanse.
one prave branitelje koji su imali sreće da ostanu živi danas prodaju u haagu ili se sprdaju s njima. na njihov dan ću otić zapalit svjeću poginulima tokom domovinskog rata. a ovakvi komentari tipa ustašluk i slično mi jednostavno idu na živce. thompson je pjevao pjesme "evo zore evo dana" i slične. šta onda?
ko brani srbima, slovencima, bosancima i crnogorcima daa pjevaju svoje pjesme? NITKO
sad se mora nać jedan hrvat koji leti za europom i njihovim propisima, pa sve što je bilo i što se pjevalo pripisuje nacizmu.
do jučer su nas tukli a sutra ih zovete u goste! ne hvalaa i bez mene.

@green: imaš na pm moj novi broj mobitela pa se javi ako stigneš na trg.

Offline Dirk23

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 748
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Drag 180, vx125
Odg: 30.5 thompson na trgu bana jelačića u zagrebu
« Odgovori #22 : 29 Svibanj, 2009, 19:20:32 »
nista osobno, ali samo me zanima, tvoj pojam slobode, kako ti to doživljavas, kako se TI osjecas, u tome svemu, a kako si se osjecao prije, kada ko fol, nisi bio slobodan, onako okvirno da mi kazes, najprije, pa cu se pokusati nadovezat...

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: 30.5 thompson na trgu bana jelačića u zagrebu
« Odgovori #23 : 29 Svibanj, 2009, 19:28:25 »
nista osobno, ali samo me zanima, tvoj pojam slobode, kako ti to doživljavas, kako se TI osjecas, u tome svemu, a kako si se osjecao prije, kada ko fol, nisi bio slobodan, onako okvirno da mi kazes, najprije, pa cu se pokusati nadovezat...
okvirno? ok
za vrjeme  bivše juge sam živio u bosni kod bake sve do 1986 kad sam otišao u njemačku.
možeš li si zamisliti da te u školi profesor premlati zato što si bio za božić ili uskrs u crkvi?
možeš li si zamisliti kad ideš roditeljima u posjetu da te u školi puste da prođeš razred ako im doneseš nešto iz njemačke?
možeš li si zamisliti da roditelji nemogu sinu poslat paket a da ga netko prije tebe ne otvori i pokrade sve važno ili vrijedno?
kolega, vjeruj mi dobio sam u životu više batina radi toga što sam nosio lančić sa križem nego bilo šta drugo.
naša domovina kakva je da je ona je NAŠA. sad bez brige mogu putovat gdje hoću i biti ono što jesam.

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: 30.5 thompson na trgu bana jelačića u zagrebu
« Odgovori #24 : 29 Svibanj, 2009, 20:28:36 »
gdje buš robi morti se ja dokoturam
Piaggio X9 250  Black Box

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: 30.5 thompson na trgu bana jelačića u zagrebu
« Odgovori #25 : 29 Svibanj, 2009, 20:31:08 »
nemam pojma. nazovi me ako dođeš

Offline Marekvz1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1666
  • Spol: Muški
  • ajmoooo..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Imao sam...
  • Moja Kaciga: Čupa na glavi...
  • MojSetup: Jedino silikonski s Peveca..
  • MojSpuh: Prodao sam...
Odg: 30.5 thompson na trgu bana jelačića u zagrebu
« Odgovori #26 : 29 Svibanj, 2009, 21:31:46 »
okvirno? ok
za vrjeme  bivše juge sam živio u bosni kod bake sve do 1986 kad sam otišao u njemačku.
možeš li si zamisliti da te u školi profesor premlati zato što si bio za božić ili uskrs u crkvi?
možeš li si zamisliti kad ideš roditeljima u posjetu da te u školi puste da prođeš razred ako im doneseš nešto iz njemačke?
možeš li si zamisliti da roditelji nemogu sinu poslat paket a da ga netko prije tebe ne otvori i pokrade sve važno ili vrijedno?
kolega, vjeruj mi dobio sam u životu više batina radi toga što sam nosio lančić sa križem nego bilo šta drugo.
naša domovina kakva je da je ona je NAŠA. sad bez brige mogu putovat gdje hoću i biti ono što jesam.
uf... :sad1:
Vrnul sam se...Tanji nego ikad.....j#bo te led.

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: 30.5 thompson na trgu bana jelačića u zagrebu
« Odgovori #27 : 29 Svibanj, 2009, 21:55:05 »
okvirno? ok
za vrjeme  bivše juge sam živio u bosni kod bake sve do 1986 kad sam otišao u njemačku.
možeš li si zamisliti da te u školi profesor premlati zato što si bio za božić ili uskrs u crkvi?
možeš li si zamisliti kad ideš roditeljima u posjetu da te u školi puste da prođeš razred ako im doneseš nešto iz njemačke?
možeš li si zamisliti da roditelji nemogu sinu poslat paket a da ga netko prije tebe ne otvori i pokrade sve važno ili vrijedno?
kolega, vjeruj mi dobio sam u životu više batina radi toga što sam nosio lančić sa križem nego bilo šta drugo.
naša domovina kakva je da je ona je NAŠA. sad bez brige mogu putovat gdje hoću i biti ono što jesam.

Glavu gore robi, ta su vremena prosla :)
Moga pradjeda su ubili ustase dok je trgao grozdje ispred kuce, ispred mnogo ljudi i osmero djece, samo zato sto je rekao da i srbi imaju pravo na komad zemlje u Imotskom...
Moga pra-strica su mucili i ziva zakopali partizani jer je bio ustasa...
Moj otac place kad vidi sto je sve na televiziji i ko je na vlasti. On je bio kapetan u mornarici i desetnik u Neumu kraj dubrovnika sve dok nije bio ranjen, pred sam kraj rata... Danas nema ni mirovinu, nego radi na bausteli... Pobio bi se da netko samo povrjedi Hrvatsko ime ili neku svetost...
To su ipak bile zrtve potrebne za nasu dobrobit i jednu stvar za kojom smo tezili 13 stoljeca. Sad kada imamo svoju drzavu, trebali bi je i cuvati, a ne predavati u ruke onoga tko je nezna cjeniti :hello:

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: 30.5 thompson na trgu bana jelačića u zagrebu
« Odgovori #28 : 29 Svibanj, 2009, 21:59:56 »
Glavu gore robi, ta su vremena prosla :)
Moga pradjeda su ubili ustase dok je trgao grozdje ispred kuce, ispred mnogo ljudi i osmero djece, samo zato sto je rekao da i srbi imaju pravo na komad zemlje u Imotskom...
Moga pra-strica su mucili i ziva zakopali partizani jer je bio ustasa...
Moj otac place kad vidi sto je sve na televiziji i ko je na vlasti. On je bio kapetan u mornarici i desetnik u Neumu kraj dubrovnika sve dok nije bio ranjen, pred sam kraj rata... Danas nema ni mirovinu, nego radi na bausteli... Pobio bi se da netko samo povrjedi Hrvatsko ime ili neku svetost...
To su ipak bile zrtve potrebne za nasu dobrobit i jednu stvar za kojom smo tezili 13 stoljeca. Sad kada imamo svoju drzavu, trebali bi je i cuvati, a ne predavati u ruke onoga tko je nezna cjeniti :hello:
pa se pitam ima li jedan pametan u našoj vladi. NEMA
al šta ćeš očekivat od vlade u čijim se spisama vodili četnici kao ratni invalidi hrvatske vojske

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: 30.5 thompson na trgu bana jelačića u zagrebu
« Odgovori #29 : 29 Svibanj, 2009, 22:07:00 »
Što je, tu je, mislim da ce i ubrzo dobiti mirovinu, vec ima neka rjesenja...
Srecom ima dosta posla, a majka mi radi u posti, tako da nisam ugrozen ;D

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: 30.5 thompson na trgu bana jelačića u zagrebu
« Odgovori #30 : 30 Svibanj, 2009, 23:55:04 »
upravo došao doma. 2,5 sata dobre muzike samo je kiša malo pokvarila planove al nema veze :toothy10:

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: 30.5 thompson na trgu bana jelačića u zagrebu
« Odgovori #31 : 31 Svibanj, 2009, 10:35:30 »
jel bilo puno ljudi, nazalost nisam mogo doc  :(

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: 30.5 thompson na trgu bana jelačića u zagrebu
« Odgovori #32 : 31 Svibanj, 2009, 10:43:17 »
trg je bio poprilično pun aali nisam baš ni mogao vidjet  šta se nazad dešava jer sam bio u prvim redovima.sva sreća pa su na vrijeme zatvorili neke prilaze

Offline gozz

  • admin MS
  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 725
  • Spol: Muški
  • Ultimate "fix-it" tool
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • /
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: bio, više ne.
  • MojSetup: a u Bila
Odg: 30.5 thompson na trgu bana jelačića u zagrebu
« Odgovori #33 : 31 Svibanj, 2009, 12:40:29 »
Dečki, ajd, please, dajte van iz ove butige sa politikom... Molim Vas!!!
Oćete razgovarat o Thompsonu ko glazbeniku, samo naprijed, ali ovo je MOJ-SKUTER, a ne HDZ-SDP-Ustaša-Četnik forum...

Ovo je apel!!!!!!!!!!