Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Vase misljenje ,Dizna na ovom setupu!?  (Posjeta: 808 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Vase misljenje ,Dizna na ovom setupu!?
« : 20 Svibanj, 2009, 16:37:53 »
ovako...malo sam zbunjen....evo mog setupa....sport 70,yasuni r,S6hpc,polini lamelice 0.30,multivar+6.1,kevlar,delta+crveni federcici i ljubciasti centralni,karb 17.5 dellorto ali je identican malossijevom igla a07,klipic 40,ler dizna 55,dizna glavna 75,airbox izavdjena lulica i redspoonge...eh citam po forumu ovdje i dosta vas ima slican setup..manje vise....i svi koriste dizne 85-82,88-90 igle na drugom zarezu i slicno :S kod mene skut sa 82 diznom i iglom na drugom zarezu ,dobiva toliko goriva da cijeli karb poplavi, cijeli airbox pun goriva bude..a kad upalim skut radi 20 sek i ugasi se od goriva...na prvom zarezu i 82 diznom..trokira ko lud ...neca da ide...svjecica crna ko ugalj..mal samo smedjkasto bude na mjestu jednom....sa 80 isto trokira od previse goriva....sa 78...dosta manje i svjecica vec poprima normalnu neku boju.....sa 75 diznom,boja svjecie je onako kafena ....motor ne tokira nikad...npr dam full gas i pustim dam samo malo gasa odma primi ide..isto nizbrdo kad idem npr bez gasa 60-70 i dam gasa malo odma primi bez problema....znaci skoro savresno radi,normalno uz malo stimanje karba......eh po boji svjecice siguran sam da bi mogla jos broj,dva manja dizna ..nesto oko 73-74..jer je sad boja svjecice onako kao kafa u prahu kad je ....treba nijansu svijetlija....eh meni nije nikako jasno...inace pokuso sam sa ovakom diznom jer isti setup ima dino gp1 samo je kod njega mhr replica spuh i kit..i momak vozi na 75 dizni...reko pa sto nebi mogo onda i ja .....eh sad moje pitanje je ....kako to da neko koristi npr 10 brojeva vecu diznu na istom setupu i govori ide motor savrseno i trosi npr 5 litara,usetlovan savrseno karb ...a kod mene ili npr dine sa 10 brojeva manjom ...trosi nesto tako i boja svjecice savrsena.....a isti setupi skoro.....ja sam juce bacio turu ukupno u danu od 80km ..od jednom onako iz cuga 40km full gas skoro cijelo vrijeme..iso od jednog mjesta do druggo...i kad sam se vratio skino svjecicu koju sam priej toga ocistio lijepo i eto kakva je ispala...i po vasem misljenju i ovome sto sam rekao jel mislite da je ova dizna 75 ok za ovaj setup ili da probam sa 74,73??
« Zadnja izmjena: 20 Svibanj, 2009, 16:44:21 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline cvele60

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2307
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nis
  • Moj Skuter: Keeway 70
  • Moja Kaciga: taiwan helmet
  • MojSetup: S6 sport, PHBG19,+25% primar,mina CDI...
  • MojSpuh: s6 pro replica
Odg: Vase misljenje ,Dizna na ovom setupu!?
« Odgovori #1 : 20 Svibanj, 2009, 17:21:53 »
Nesto slicno sam i ja uradio kad mi stigo dell 19,odma probao sa diznama vecim od one koja je bila unutra[a bila 75] da bi posle dosta zezanja sve vratio ko sto je i bilo ....uz preradjen air-box po malossi uputstvu...Ako ti skut ide dobro i imas dobru smesu sa 75-ostavi tako... :icon_thumright:

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Vase misljenje ,Dizna na ovom setupu!?
« Odgovori #2 : 20 Svibanj, 2009, 18:12:13 »
Nesto slicno sam i ja uradio kad mi stigo dell 19,odma probao sa diznama vecim od one koja je bila unutra[a bila 75] da bi posle dosta zezanja sve vratio ko sto je i bilo ....uz preradjen air-box po malossi uputstvu...Ako ti skut ide dobro i imas dobru smesu sa 75-ostavi tako... :icon_thumright:

skuter za razliku od 82 koju sam stavio kako su mi neki preoprucili sad sa ovom 75 ide bolje 2 puta sigurno...trosi dosta manje....cak mi po boji svjecice malo jos treba manja dizna mozda broj,dva....
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline cvele60

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2307
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nis
  • Moj Skuter: Keeway 70
  • Moja Kaciga: taiwan helmet
  • MojSetup: S6 sport, PHBG19,+25% primar,mina CDI...
  • MojSpuh: s6 pro replica
Odg: Vase misljenje ,Dizna na ovom setupu!?
« Odgovori #3 : 20 Svibanj, 2009, 19:05:45 »
Stavi broj- dva manju pa probaj,i tako je pozeljno leti diznu smanjiti za oko 2 broja... :icon_thumright: