Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Anketa

Sta mislite ? ? ?

Skinuti blokade i pichish koliko god mozhe .
21 (87.5%)
Ostaviti blokade i smarat se sa 50 km / h .
3 (12.5%)

Ukupno Glasova: 24

Glasanje završeno: 16 Travanj, 2007, 18:52:34

Autor Tema: Glasajte Glasajte :)  (Posjeta: 4707 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: Glasajte Glasajte :)
« Odgovori #20 : 10 Travanj, 2007, 09:44:33 »
ja i da skinem blokadu nebi išo preko 50 :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:

Offline melkiot

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 134
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ivani?-Grad
  • Moj Skuter: Piaggio Typhoon 50
  • MojSetup: a mi je srednja
  • MojSpuh: samo što nije otpao
Odg: Glasajte Glasajte :)
« Odgovori #21 : 10 Travanj, 2007, 09:52:16 »
Ihaaaaaaaa::PPPPPP...a ajde vidi nadji mi neku sliku ako mozes , sliku kako izgleda trafo i ispravljac...aj hvala

če da rastaviš zvučnik, onaj u koji ti ide kabal koji štekaš u utičnicu...to ti je onaj na koji pališ zvučnike,pojačavaš i dr. (vjerojatno imaš 2 zvučnika u kompletu)...i taj ti kabal od utičnice ide direktno na trafo,to ti je velika kvrga,kocka sa puno sitnih žica koje su omotane jedna do druge (prosto rečeno)..to ti je trafo i njega izvadiš..poslje njega ti žice idu na 4 diode,to su ti sitni elementi, vjerojatno crne boje ,a na jednom kraju ima jedna mala crtica (prosto rečeno)...i to izvadiš...e sad ti dalje ide na kondenzatore, neznam koliko ih je,može biti jedna,može biti i više njih- to ti je element u obliku valjka, na njemu piše neka vrijednost sa ovakvom oznakom: (uF) - čita se mikro farad...i to povadiš van...i sad poslje toga ti je obično napajanje, predviđeno za 12V DC struje, ili 6V ili 9V-ovisi kakve zvučnike imaš...to ti je jebada,jer sad moraš naci na plocici koji ti je vod +, a koji minus,nekome tko zna nije problem, no tebi bi mogao biti-u biti,mozda i ima oznaka + i minus...sad na te vodove spojiš + sa plus sa akumulatra, i minus na minus...i to je to-malo sam to nejasno objasnio,no nemogu bolje...

evo ti jedne stranice koja ti možda pomogne.

http://www.inet.hr/~obacan/3v.htm

tu na ovoj slici imaš malo više elemenata,no jako ti je slično i kod tebe...jer elemente D2,D3,R1,D4 možda nečeš imati na svojim zvučnicima,no mozda i hoces...

sretno!

Offline edward

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 58
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Glasajte Glasajte :)
« Odgovori #22 : 10 Travanj, 2007, 10:24:32 »
Pokushacu...Fala brate... :laughing9: :laughing9:

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Glasajte Glasajte :)
« Odgovori #23 : 10 Travanj, 2007, 11:00:28 »
evo melkiot ti je sve objasnio, pazi da ne pogines  :laughing7: :laughing6:

Offline melkiot

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 134
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ivani?-Grad
  • Moj Skuter: Piaggio Typhoon 50
  • MojSetup: a mi je srednja
  • MojSpuh: samo što nije otpao
Odg: Glasajte Glasajte :)
« Odgovori #24 : 10 Travanj, 2007, 11:39:07 »
evo melkiot ti je sve objasnio, pazi da ne pogines  :laughing7: :laughing6:

če da nemože poginuti, jedino ako ostavi zvučnik ukopčan u struju,onda bi mogao poginuti... :icon_biggrin: :toothy9:

ili ako se sa cvikcangama odreže prste....ili ako se sa lemilicom zapali...šala :toothy12:

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Glasajte Glasajte :)
« Odgovori #25 : 10 Travanj, 2007, 12:04:05 »
evo melkiot ti je sve objasnio, pazi da ne pogines  :laughing7: :laughing6:

če da nemože poginuti, jedino ako ostavi zvučnik ukopčan u struju,onda bi mogao poginuti... :icon_biggrin: :toothy9:

ili ako se sa cvikcangama odreže prste....ili ako se sa lemilicom zapali...šala :toothy12:
Malo si prekstreman  :laughing11: :laughing3:

Edwarde samo polagano i nemaš što zeznuti  :icon_tongue: :icon_thumright:
Who's looking for punishment ??