Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Opet problemi, MBK nece da upali ??  (Posjeta: 684 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline RimSo

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • ako me trazis onda me trazi na cesti
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • THEBOXHOSTING
  • Mjesto: Doha - Qatar
  • Moj Skuter: Quadro 350D
Opet problemi, MBK nece da upali ??
« : 29 Travanj, 2009, 17:55:04 »
Ovako ljudi..karburator je 17,5 sa manual čokom...kad sam neki dan sklopio skut odlično je palio i odaziv na gas..al nije vozan..danas malo na cestu..krenuo tamo - amo lijepo ide..odjednom na pola gasa kao da nema dovoda goriva ja vratim gas on dobije i ide..i odjednom se ugasi..provjerim rezervar goriva ima al nece da upali..kurblao nekliko puta nije htio..onda nalijem gorivo u cilindar..opet kurbla nekad kresne..struja ima..i vozio dalje normalno kad opet se isto ponovi..ja malo duze i upali..došao doma i ostavim skut..nakon minutu neće ni da čuje za paljenjem..promijenio sam onaj djavo što pravi vakuum sa rezoervoarom..nova crijeva..al ne pali..šta je problem..dal je moguće da se na karburatoru začepio vakuum pa neće da upali {$default_huh_smiley}

Hvala unaprijed..

Offline Losinj

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1406
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Republika Losinj -- Rijeka
  • Moj Skuter: F15 Ducati 70RR
  • MojSetup: budzen
  • MojSpuh: Yasuni R BlackEdition
Odg: Opet problemi, MBK nece da upali ??
« Odgovori #1 : 29 Travanj, 2009, 18:08:36 »
kad upali jel radi normalno na mjestu,il se gasi i na mjestu
▀█▀ █ ▀█▀ ███ ™

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Opet problemi, MBK nece da upali ??
« Odgovori #2 : 30 Travanj, 2009, 10:02:52 »
jesi proverio svećicu...Na to se uvek zaboravi a najbanalnija stvar!

ja sam ceo karburator razmontirao 5 puta i na kraju promenio svećicu i kresnuo iz prve, zato te pitam....
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline RimSo

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • ako me trazis onda me trazi na cesti
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • THEBOXHOSTING
  • Mjesto: Doha - Qatar
  • Moj Skuter: Quadro 350D
Odg: Opet problemi, MBK nece da upali ??
« Odgovori #3 : 30 Travanj, 2009, 10:45:17 »
Ovako ljudi..sve je provjereno..znači svjećica suha bila i to..nakon mnogo kurblanja zna da upali, radi na leru, dodam gas on se ugasi i slično...sinoć je bilo malo špekulacija i moj dobri prijatelj i majstor i idol za te skutere je rekao da nema vakuuma..e onda smo zaključili da jedino može biti semering na radilici sa strane variomata..i da to je bilo..skinuli variomat vratili semering i upalili od prve...

Offline Losinj

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1406
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Republika Losinj -- Rijeka
  • Moj Skuter: F15 Ducati 70RR
  • MojSetup: budzen
  • MojSpuh: Yasuni R BlackEdition
Odg: Opet problemi, MBK nece da upali ??
« Odgovori #4 : 30 Travanj, 2009, 14:21:48 »
ja cu ti rec ovako

meni kad su bile lamelice u banani u pocetku je palio i gasio se kad bi ga ostavio,na zadnje je radio na mjestu a kad bi  dao gasa bi se zgasil,,,cudno...ali ipak su bile lamelice....pa probaj
▀█▀ █ ▀█▀ ███ ™