Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Neonke na 50ccm  (Posjeta: 4686 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Neonke na 50ccm
« Odgovori #20 : 19 Travanj, 2009, 13:16:59 »
nije to nikakva fizika, samo moras nac plus i minus i to je to, prekidac je vec spojen na te neonke, znaci nades plus i minus, spojis na akumulator,  postavis neonke negdje, prekidac takoder i to je to. :D
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline ProDriverGT(TGB)

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 668
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: Polini Sport
  • MojSpuh: Chrom
Odg: Neonke na 50ccm
« Odgovori #21 : 19 Travanj, 2009, 15:00:39 »
nije to nikakva fizika, samo moras nac plus i minus i to je to, prekidac je vec spojen na te neonke, znaci nades plus i minus, spojis na akumulator,  postavis neonke negdje, prekidac takoder i to je to. :D

Ajde baci onda samo one slike sta si obecao ako ti nije problem,da se ufuram..

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Neonke na 50ccm
« Odgovori #22 : 19 Travanj, 2009, 15:55:08 »
evo, najbitnije, neda mi se vadit neonke iz kucista da slikam i objasnim, nego evo, koje zice moras rezat i pronac koja je plus a koja minus.



ovaj kabel, gdje sam napisao odrezi, on ce ti na neonkama bit crne i zute boje ja mislim, nije bitno, ugl vidit ces, odrezi ta dva sto sam oznacio i to je to, konektore mozes bacit jer ti ne trebaju.
samo eto moras plus i minus provjerit i to je to.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline ProDriverGT(TGB)

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 668
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: Polini Sport
  • MojSpuh: Chrom
Odg: Neonke na 50ccm
« Odgovori #23 : 19 Travanj, 2009, 16:52:19 »
evo, najbitnije, neda mi se vadit neonke iz kucista da slikam i objasnim, nego evo, koje zice moras rezat i pronac koja je plus a koja minus.



ovaj kabel, gdje sam napisao odrezi, on ce ti na neonkama bit crne i zute boje ja mislim, nije bitno, ugl vidit ces, odrezi ta dva sto sam oznacio i to je to, konektore mozes bacit jer ti ne trebaju.
samo eto moras plus i minus provjerit i to je to.

Hvala,kad slozim bacim vam neke slikice...