Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Moj 1. skuter (molim pomoć oko izbora)  (Posjeta: 6935 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Moj 1. skuter (molim pomoć oko izbora)
« Odgovori #20 : 16 Travanj, 2009, 22:24:23 »
kymco vitality..jako izdrzljiv skuter...ima kod mene jedan u gradu...trojicu vuce uzbrdo...preso u 2 godine preko 15 000 km..evo i dan danas krese na prvi zub...

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: Moj 1. skuter (molim pomoć oko izbora)
« Odgovori #21 : 17 Travanj, 2009, 00:11:42 »
Luna i TGB se NEMOGU nikako uspoređivati jer je TGB jedno 5 stepenica bolji.
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline Markock

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 4
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Moj 1. skuter (molim pomoć oko izbora)
« Odgovori #22 : 17 Travanj, 2009, 08:59:23 »
Luna i TGB se NEMOGU nikako uspoređivati jer je TGB jedno 5 stepenica bolji.

Kakav je TGB R50x u odnosu na KYMCO SUPER 8 50?

Giz, imas kakava iskustva sa TGB R125x?

Offline animatrix

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3829
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Luna Vision II
  • Moja Kaciga: Vemar TAI2K
  • MojSetup: DR Evo 70cc AC
  • MojSpuh: TT
Odg: Moj 1. skuter (molim pomoć oko izbora)
« Odgovori #23 : 17 Travanj, 2009, 09:35:17 »
ja bih uzeo kymco
Built Not Bought // Preradjujem cilindre

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Moj 1. skuter (molim pomoć oko izbora)
« Odgovori #24 : 17 Travanj, 2009, 11:19:27 »
Luna i TGB se NEMOGU nikako uspoređivati jer je TGB jedno 5 stepenica bolji.


:laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1:  :laughing9: :laughing3: :laughing11: :laughing1:
majko bozija jesi ćaknut!
pajdo mi ima isto r50x, 2000km opala mu vec krajnja za 5km/h, nesto mu suska u auspuhu, i jos nesto sitno problema. Jedino kaj tgb ima bolje je kratko - dugo svitlo, veci spremnik goriva, bolji ovjes, nazad disk i ono sva cetri zmgavca da trepere. Vrti se tgb bez blokada malo vise od 12000 a nemore odblokiranoj luni 1 dodat vode ni uz brjeg ni niz brjeg ni po pravcu. Po pravcu ide 65-70, nizbrjeg i preko 80 a lako svldava bilo koji brjeg cak i sa trojicom. Obzirom kako ga pajdo vozi dobar je to motoric, jedino mu je mala krajnja. Lip je dosta i solidno ide i ima dosta komandi i ima uticnicu ispod sica. Ide oko 70-72 novi odblokiran te ima dobar start. Te SYM-ove ne uzimaj, nevride 1/4 para sta ces dati. Moja ti je preporuka keeway ili tgb ili nove lune, ali ako ces davati preko 10t kn 100% tgb r50x

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Moj 1. skuter (molim pomoć oko izbora)
« Odgovori #25 : 17 Travanj, 2009, 11:57:23 »
:laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1:  :laughing9: :laughing3: :laughing11: :laughing1:
majko bozija jesi ćaknut!


Ne znam koliko stepenica, ali bolji opcenito i kvalitetniji je tgb.

Ako cemo usporedjivati tgb, kymco, lunu, sa sigurnoscu lunu stavljam na 3. mjesto.

Offline pOha

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 290
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: u djelovima
  • MojSetup: serijala
  • MojSpuh: ispilan
Odg: Moj 1. skuter (molim pomoć oko izbora)
« Odgovori #26 : 17 Travanj, 2009, 12:04:31 »


:laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1:  :laughing9: :laughing3: :laughing11: :laughing1:
majko bozija jesi ćaknut!
pajdo mi ima isto r50x, 2000km opala mu vec krajnja za 5km/h, nesto mu suska u auspuhu, i jos nesto sitno problema. Jedino kaj tgb ima bolje je kratko - dugo svitlo, veci spremnik goriva, bolji ovjes, nazad disk i ono sva cetri zmgavca da trepere. Vrti se tgb bez blokada malo vise od 12000 a nemore odblokiranoj luni 1 dodat vode ni uz brjeg ni niz brjeg ni po pravcu. Po pravcu ide 65-70, nizbrjeg i preko 80 a lako svldava bilo koji brjeg cak i sa trojicom. Obzirom kako ga pajdo vozi dobar je to motoric, jedino mu je mala krajnja. Lip je dosta i solidno ide i ima dosta komandi i ima uticnicu ispod sica. Ide oko 70-72 novi odblokiran te ima dobar start. Te SYM-ove ne uzimaj, nevride 1/4 para sta ces dati. Moja ti je preporuka keeway ili tgb ili nove lune, ali ako ces davati preko 10t kn 100% tgb r50x

Ma sta ti sad baljezgas da sym nevalja... jesi ikad vozia syma.... kladin se da pitas ikoga ko ga vozi da ce ti svi rec da je skuter ludilo i da ih nikad nije iznevjeria... Koljes ga koliko oces, vozis na hladno i nece ti krepat.... u 2 godine sta ga iman nisan minja nista nego zadnje livo stop svitlo. Bez blokada ide 70-75. Najdrazi su mi ovi sta pocnu srat po skuteru a nikad ga nisu vozili. Fala bogu da ako ima za 13 000 kn SF2 da ce ga uzet, uzea bi ga i ja... ali nemos tako samouvjereno posrat skuter koji valja  :nono:
Došao unuk-narkoman kod babe i pita:
 - Baba, jesi li vidjela one moje tabletice sa stola?
Na to kaže baba:
 - Ma kakve tabletice, jesi ti vidio one zmajeve u kuhinji?!?

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: Moj 1. skuter (molim pomoć oko izbora)
« Odgovori #27 : 17 Travanj, 2009, 12:26:26 »


:laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1:  :laughing9: :laughing3: :laughing11: :laughing1:
majko bozija jesi ćaknut!
pajdo mi ima isto r50x, 2000km opala mu vec krajnja za 5km/h, nesto mu suska u auspuhu, i jos nesto sitno problema. Jedino kaj tgb ima bolje je kratko - dugo svitlo, veci spremnik goriva, bolji ovjes, nazad disk i ono sva cetri zmgavca da trepere. Vrti se tgb bez blokada malo vise od 12000 a nemore odblokiranoj luni 1 dodat vode ni uz brjeg ni niz brjeg ni po pravcu. Po pravcu ide 65-70, nizbrjeg i preko 80 a lako svldava bilo koji brjeg cak i sa trojicom. Obzirom kako ga pajdo vozi dobar je to motoric, jedino mu je mala krajnja. Lip je dosta i solidno ide i ima dosta komandi i ima uticnicu ispod sica. Ide oko 70-72 novi odblokiran te ima dobar start. Te SYM-ove ne uzimaj, nevride 1/4 para sta ces dati. Moja ti je preporuka keeway ili tgb ili nove lune, ali ako ces davati preko 10t kn 100% tgb r50x

A ja i dalje tvrdim da za to nije kriv scoot več taj tvoj frend ili majmuni u servisu koji neznaju što rade.  :laughing7:
Neka si promjeni rolice i remen jer su mu to slabi dijelovi te če si tako vratiti krajnju brzinu. Da zna scoot skroz odblokirati primjetio bi da mu Luna nemože ni soli na rep staviti a isti vodič je stavljen u mom topicu, no.. To je valjda jako teško za pogledati i napraviti isto. Lakše je na temelju krivih informacija zaključiti kako je Luna tu negdje sa TGBom. Ma daj ROFL teži!  :toothy12:

Mane TGBa su previše blokada, loš remen i rolice, užasan auspuh sa katalizatorom koji se raspada pa šuška i zna mu puknuti gas sajla.
Sve se to složi za nikakve novce tako da mu to ni ne gledam kao manu. ;)
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline Tommy_Nsr

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 14
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Honda nsr 125
  • MojSetup: home made
  • MojSpuh: ?AHO
Odg: Moj 1. skuter (molim pomoć oko izbora)
« Odgovori #28 : 17 Travanj, 2009, 12:29:13 »
Ma sta ti sad baljezgas da sym nevalja... jesi ikad vozia syma.... kladin se da pitas ikoga ko ga vozi da ce ti svi rec da je skuter ludilo i da ih nikad nije iznevjeria... Koljes ga koliko oces, vozis na hladno i nece ti krepat.... u 2 godine sta ga iman nisan minja nista nego zadnje livo stop svitlo. Bez blokada ide 70-75. Najdrazi su mi ovi sta pocnu srat po skuteru a nikad ga nisu vozili. Fala bogu da ako ima za 13 000 kn SF2 da ce ga uzet, uzea bi ga i ja... ali nemos tako samouvjereno posrat skuter koji valja  :nono:

Sym je prebolestan skuter, ja sam ga imao i stvarno je ok, dusu sam mu vadio svaki put kad sam sjeo na njega, ubio sam ga skroz, krepala masina, samo sam promjenio karike i svjecicu i vozio dalje.....sym je dobar skuter, al ako bi uzimao uzmi rade sportx 50, mozes ga nac za dobre pare, a skuter je odlican........
Postoje 2 vrste bikera........1) oni koji su vec pali............2) oni koji rade na tome.........

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Moj 1. skuter (molim pomoć oko izbora)
« Odgovori #29 : 17 Travanj, 2009, 12:31:34 »
vozijo syma i nije me zadovoljijo, ima takodjer bolji ovjes od lune i ljepsi je i ima bolji dashboard, isto idu kao i peda i cpi i keeway ali nije to to za toliko para, prevelika cjena i u SYM i u CPI. Keeway i tgb je najbolji izbor, jer 14000kn za tajvanca ac, a za 13 mos uzet francuzai pak benellija

ima li kakav zx ili tt za morini u spiltu ako kogod zna?
serviseri su ga odblokirali, ostalo samo sljepo crjevo, ali ono i neznaci vele :icon_scratch:

Offline pOha

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 290
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: u djelovima
  • MojSetup: serijala
  • MojSpuh: ispilan
Odg: Moj 1. skuter (molim pomoć oko izbora)
« Odgovori #30 : 17 Travanj, 2009, 12:37:39 »
Sym je prebolestan skuter, ja sam ga imao i stvarno je ok, dusu sam mu vadio svaki put kad sam sjeo na njega, ubio sam ga skroz, krepala masina, samo sam promjenio karike i svjecicu i vozio dalje.....sym je dobar skuter, al ako bi uzimao uzmi rade sportx 50, mozes ga nac za dobre pare, a skuter je odlican........

potpis
Došao unuk-narkoman kod babe i pita:
 - Baba, jesi li vidjela one moje tabletice sa stola?
Na to kaže baba:
 - Ma kakve tabletice, jesi ti vidio one zmajeve u kuhinji?!?

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: Moj 1. skuter (molim pomoć oko izbora)
« Odgovori #31 : 17 Travanj, 2009, 12:42:56 »
vozijo syma i nije me zadovoljijo, ima takodjer bolji ovjes od lune i ljepsi je i ima bolji dashboard, isto idu kao i peda i cpi i keeway ali nije to to za toliko para, prevelika cjena i u SYM i u CPI. Keeway i tgb je najbolji izbor, jer 14000kn za tajvanca ac, a za 13 mos uzet francuzai pak benellija

ima li kakav zx ili tt za morini u spiltu ako kogod zna?
serviseri su ga odblokirali, ostalo samo sljepo crjevo, ali ono i neznaci vele :icon_scratch:


Serviseri ga NISU odblokirali do kraja. Baci oko na prvi post u mom topicu pa če ti biti jasno da nisu zapravo ništa napravili osim što su maknuli šajbicu sa variomata!
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Moj 1. skuter (molim pomoć oko izbora)
« Odgovori #32 : 17 Travanj, 2009, 12:46:44 »
Serviseri ga NISU odblokirali do kraja. Baci oko na prvi post u mom topicu pa če ti biti jasno da nisu zapravo ništa napravili osim što su maknuli šajbicu sa variomata!

ok budemo probali :)

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Moj 1. skuter (molim pomoć oko izbora)
« Odgovori #33 : 17 Travanj, 2009, 14:14:10 »
vozijo syma i nije me zadovoljijo, ima takodjer bolji ovjes od lune i ljepsi je i ima bolji dashboard, isto idu kao i peda i cpi i keeway ali nije to to za toliko para, prevelika cjena i u SYM i u CPI. Keeway i tgb je najbolji izbor, jer 14000kn za tajvanca ac, a za 13 mos uzet francuzai pak benellija

ima li kakav zx ili tt za morini u spiltu ako kogod zna?
serviseri su ga odblokirali, ostalo samo sljepo crjevo, ali ono i neznaci vele :icon_scratch:


meni je sym za 15 klasa bolji od lune koju sam imo, imo sam i SYMa i imam pravo dat usporedbu posto sam obadva posjedovao! Eo ukratko, luna se moze sakrit! I nije to pljuvanje vec dajem decku savjet da se ne zajebe kak sam se ja zaj#bo! Samo imo sam srece kaj sam dobru paru ulovio za taj krs kad sam prodavao

Offline Mark

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 121
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi GP1 50 Open
Odg: Moj 1. skuter (molim pomoć oko izbora)
« Odgovori #34 : 17 Travanj, 2009, 14:28:41 »
Luna i TGB se NEMOGU nikako uspoređivati jer je TGB jedno 5 stepenica bolji.
Potpis  :icon_thumright: Vozio sam ovog TGB-a od Giza dok je samo spulja bila gore(i rolice i federi naravno) i imam samo rječi pohvale. Za tu cijenu ne znam da li ćeš naći išta bolje. Ja sam bio oduševljen motorčekom ;)

Offline crnoproro?anstvo

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 28
  • Spol: Muški
  • Ljudi prvo kupiti motor pa onda pitajte za tuning!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: bicikl, a odnedavno i TGB R50X Jetfighter
Odg: Moj 1. skuter (molim pomoć oko izbora)
« Odgovori #35 : 17 Travanj, 2009, 16:10:09 »
Nisam vozio ni jedan od dotičnih skutera osim Lune i moram reći da ova Luna koju sam ja vozio ima solidno ubrzanje i kranju brzinu. Nije na njoj bilo većih kvarova ali kočnice su u usporedbi sa Sym-om i TGB-om stvarno slabe, plastike su loše.
Ljudi prvo kupiti motor pa onda pitajte za tuning! - to što sam naveo i dajte nemojte trošiti ozbiljnim ?lanovima foruma vrijeme s glupim pitanjima na koja su ve? dani odgovori, imate search pa potražite!! - toliko od mene

Offline ProDriverGT(TGB)

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 668
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: Polini Sport
  • MojSpuh: Chrom
Odg: Moj 1. skuter (molim pomoć oko izbora)
« Odgovori #36 : 17 Travanj, 2009, 16:42:22 »
I ja sam sad vidio da TGB ima akciju..za 10t kn mislim da neces bolje nac...

Offline shegy

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1290
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PŽ-ZG-KA
  • Moj Skuter: aprilia sr ditek, jogurt, cr250
Odg: Moj 1. skuter (molim pomoć oko izbora)
« Odgovori #37 : 17 Travanj, 2009, 16:51:05 »
neznam dali ima jos ali jedan lik u slavonskom brodu je imao 10 komada novih aeroxa iz 2008 koji se nisu uspjeli prodat... ja sam si mislio uzeti jedan ali nemam toliko para i radje bi za tu lovu uzeo polovnog vx-a i sl al su bili po komadu 10 000kn
0 km 100% ispravni i uredni sto se tice papira!! reci cu tati da ga nazove i ak ima mogu staviti broj ovdje!!
KAD SI GLADAN, NISI SVOJ

Offline Dino st

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 82
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Moj 1. skuter (molim pomoć oko izbora)
« Odgovori #38 : 19 Travanj, 2009, 22:17:30 »
Rađe uzmi vx-a pedesetača je u kur*u bilo koja

Offline ProDriverGT(TGB)

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 668
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: Polini Sport
  • MojSpuh: Chrom
Odg: Moj 1. skuter (molim pomoć oko izbora)
« Odgovori #39 : 20 Travanj, 2009, 16:47:14 »
Rađe uzmi vx-a pedesetača je u kur*u bilo koja

Onda po tom radije uzmi cbr-ku 600 za pocetak jer je ovo sve ispod toga mišji pimpek...