Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: muzika na skuteru  (Posjeta: 5814 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DevMichele

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 1091
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: ktm 525, SKR 180. EX sp180 fx 125 vx209
  • Moja Kaciga: agv k4
muzika na skuteru
« : 17 Travanj, 2009, 11:31:54 »
evo naso sam nesto po netu al sve je na eng a ja se bas ne snalazim pa ako je vec neko ugradjivao u svoj skut muziku ili zna nesto o tome bio bih mu zahvalan ako bi pomogao meni ..hvala

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: muzika na skuteru
« Odgovori #1 : 17 Travanj, 2009, 11:33:44 »
reci sto imas i sto ti nije jasno

Offline Bruno1990

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2897
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: KBC replica
Odg: muzika na skuteru
« Odgovori #2 : 17 Travanj, 2009, 11:37:46 »
zvucnik (ci), radio, pojacali, ako ti i stane drugi akumulator, i imas muziku...  :icon_tongue:
Frajer pere zube petardama ...

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: muzika na skuteru
« Odgovori #3 : 17 Travanj, 2009, 11:49:31 »
ja sam ispilo dasku da mi stane ispod sica i na njoj 3 utora, radio, zvucnik i odusak. Stari radio, kupio adapter-kazetu i spojio stare slusalice od mob-a. Ispod sica se necje jako, samo se basevi cuju, a dok vozis gotovo nista i necujes. Kada parkiras i otvoris sic, cuje se premocno! Nisam ga puno koristio pa sam dao prijatelju a sebi sam kupio dobre slusalice da mogu slusat u voznji. Ponovo mislim stavljati neku muziku, ali puuno jacu!  :headbang:

Offline Bruno1990

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2897
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: KBC replica
Odg: muzika na skuteru
« Odgovori #4 : 17 Travanj, 2009, 12:57:53 »
ma ima puno tema kako su radili kako je funkcioniralo, samo dobra volja i potrazis..

al evo luna500rr je dobro opisao..a evo i ja cu ti

izmjerio sam dasku odrezao ju po mjeri sica izbusio rupu za radio ( radio cd ), i jednu rupu veliku za zvučnik, ostale sam zvucnike zaserafio pod sicem ispod daske za plastiku, tu dasku sam malo potrpijao izgladio rubove i ocistio, istapicirao sa nekom majcom crnom i odlicno je ispalo radio i zvucnike stavio na mjesto i prikopcao na akumulator i muzika radi...

jbg ja nisam imao pojacalo pa kad bih pojacao muziku stekao bi cd i nije imao snage da dovoljno struje za radio i za motor bude..
zato je najbolje uzet pojacalo neko solidno, akumulator viska, dva zvucnika i muziku preko mp3 ili radia pustati ovisi kako hoces..

sretno  :icon_thumright:
Frajer pere zube petardama ...

Offline veky402

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 103
  • Spol: Muški
  • Freelancer
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin (Družbinec)
  • Moj Skuter: 303R BlackHawk u pijanom stanju
  • MojSetup: uskoro...polini...
  • MojSpuh: LeoVince ZX HM (Black Edition)
Odg: muzika na skuteru
« Odgovori #5 : 17 Travanj, 2009, 13:24:09 »











evo, ovak ti je ovo izgledalo kad sam ja imal muziku u skuteru.
Izbušio sam (prvo) ivericu ali neje bilo dobro s vremenom je pukla od vibracija, onda sam izbušil šper ploču. ona je najbolja. izmjerio sam veličinu rupa zvučnika i radioa napravio nacrt da vidim redosljed kako bude išlo. onda sam kupio u dučanu još ženske konektore (35kn) radi lakšeg spajanja žica. poslije kad mi njie trebala samo sam otkopčavao i zakopčavao. Bitno je da ti masa od radija bude jako dobro spojena na skut. u mojem slučaju radio se gasio radi mase. na akumulator od skutera radio na cd-je je igral bez problema 4 sata. poslije opalio na kurblu vozio se 5 min i pičio dalje na anlaser. ali za pol godine kad je došla zima buf, akumulator više ne pali, sad u toplije vrijeme se nekako drži al sam kupil novi. zato ti uzmi još jedan dodatni akumulator da ne sjebeš svojega.
muzika se čula strava okrenul sam na sonyu do 26 lupalo je ko ludo. Jednom ja i kolega stanemo na semaforu a lik s autom pored nas gleda di lupa, a mi se sijemo ko majke, došli jedanput u kladionicu u vž ja pustim muziku ide cigo pored i kaže-brate jel to skuter svira, ja kažem:da, a on:cool brate i gleda još pol sata ništa mu nije bilo jasno. hehe :laughing6:
ak te bude kaj zanimalo u vezi montiranja još samo se javi... :toothy9: :headbang:
Smanjite broj prometnih nezgoda na ulicama vozite po plo?nicima.

TGB 303r BlackHawk
-StreetGlow Neon -Maxxis Tyres & Sava MC29 -C-Mod alarm -LeoVince ZX HandMade -TP rollers 6,5g