Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Dellorto 19 vs Stage 6 19 karb.  (Posjeta: 1504 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline PitBull Aerox

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 478
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje, BiH
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • MojSetup: zaribao...
Dellorto 19 vs Stage 6 19 karb.
« : 20 Travanj, 2009, 22:12:42 »
ovako, znaci imam orginal dellorto 19BS koji je kao novi. medjutim, kontam se prodat to i uzet stage6 19 jer je on vec ustelan, mozda samo sitno nesto bi trebalo. sad, jel to isto orginal dellorto samo u stage6 pakovanju ili je to stage6 kopija dellorta i koliko to valja? a najvise bi uzeo stage6 zboig toga sto kod mene nemas gdje kupit ni glavnu diznu a kamoli ler diznu, iglu ili needle jet...nema nista jbt... tako da bi se postedio muka s karbom... koliko je to pametno? inace kit ce najvjerovatnije bit stage6 streetrace 70ccm.


i da ne otvaram novu temu. planiram uzet stage6 hpc radilicu a na nju bi znaci isao taj gore navedeni kit. sta bi sad bilo pametnije na mom mjestu? uzet umjesto te radilice RMSovu koja je sasvim dovoljna za taj kit a razliku ulozit u styling ili ipak uzet stage6 radilicu? jer da mi se i sjebe ta rmsova, za cijenu jedne stage6 mogu kupit dvije rms  :drunken_smilie:

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: Dellorto 19 vs Stage 6 19 karb.
« Odgovori #1 : 20 Travanj, 2009, 22:16:40 »
i da ne otvaram novu temu. planiram uzet stage6 hpc radilicu a na nju bi znaci isao taj gore navedeni kit. sta bi sad bilo pametnije na mom mjestu? uzet umjesto te radilice RMSovu koja je sasvim dovoljna za taj kit a razliku ulozit u styling ili ipak uzet stage6 radilicu? jer da mi se i sjebe ta rmsova, za cijenu jedne stage6 mogu kupit dvije rms  :drunken_smilie:

Za taj kit ti je RMS sasvim ok :icon_thumright:

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Dellorto 19 vs Stage 6 19 karb.
« Odgovori #2 : 20 Travanj, 2009, 22:29:44 »
par njih mi je reklo za tu radilicu da je za k**ra* i da je VEOMA brzo riknula...kolko para tolko mjuze :icon_thumright:

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Dellorto 19 vs Stage 6 19 karb.
« Odgovori #3 : 20 Travanj, 2009, 22:35:58 »
Ja imam TP racing radilicu platio je 850kn i dan danas vozi prešla je sve moguće i čudi me što se nije još raspala... traži takvu

Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Dellorto 19 vs Stage 6 19 karb.
« Odgovori #4 : 21 Travanj, 2009, 00:21:56 »
super je tp radilica, malo znaju sitnice isfušarit al je za te pare sasvim ok
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Dellorto 19 vs Stage 6 19 karb.
« Odgovori #5 : 21 Travanj, 2009, 09:21:25 »
Kod S6 dellorta mozes promjeniti diznu bez skidanja casice, skine se samo onaj vijak na dnu casice. Klipic i igla, poklopac je na navoj tako da mozes mijenjati i to bez alata.

Offline rolly

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 244
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opatija
  • Moj Skuter: Gilera ST300
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
Odg: Dellorto 19 vs Stage 6 19 karb.
« Odgovori #6 : 21 Travanj, 2009, 11:50:21 »
Postoje te neke sitne razlike između ta dva karba al kolko ti se isplati prodat dellorto da biš ponovno uzeo istog,različito su naštelani al inače vrlo slični karbovi samo što je od stage6 u crnoj varijanti proizvodi ih dellorto tu nema sumnje..a što se tiče kita i radilice uzmi topovu radilicu ak nemaš para,ako imaš onda stavi s6 radilicu...najprije mašinu napravi pa ga ušminkaj

Offline dr.josip

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 238
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Štitar
  • Moj Skuter: RS
Odg: Dellorto 19 vs Stage 6 19 karb.
« Odgovori #7 : 21 Travanj, 2009, 12:31:10 »
Nemoj prodavati karb....kupi iglu, klipić i dizne koje tebi odgovaraju...za tvoj motor...i bit će sigurno bolje od bilo kojeg... :headbang:
Aprilia RS
dr.josip@gmail.com
Josip, univ.bacc.ing.el.

Offline PitBull Aerox

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 478
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje, BiH
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • MojSetup: zaribao...
Odg: Dellorto 19 vs Stage 6 19 karb.
« Odgovori #8 : 21 Travanj, 2009, 13:24:17 »
ma problem i jest sta nemam gdje kupit dizne, igle, i to... a ovaj stage6 mi se svidja zbog sarafa za mjenjanje dizne a i ove fensy šmensy crne boje  :icon_biggrin: ali cu ja vjerovatno ipak ostat na stage6 radilici. de neznam vise ni ja sta bi. opet gledam i na SC onu BGM radilicu... a te od topa nema nigdje, bar je ja nisam nigdje vidio... de pojma nemam... pocinjem se gubit... kad budem sve narucivao koja mi padne na pamet tu cu i narucit...

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Dellorto 19 vs Stage 6 19 karb.
« Odgovori #9 : 21 Travanj, 2009, 14:22:33 »
ma daj kupi set dizni 100 kuna, igle ti ne trebaju za base setup, ler dizne isto da se taj karb naštelat bez problema, a ak te pati mjenjanje dizne s jednim šarafom imaš za uzet isto na skuterataku posudicu za 150 kuna koja ima taj šaraf.
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline PitBull Aerox

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 478
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje, BiH
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • MojSetup: zaribao...
Odg: Dellorto 19 vs Stage 6 19 karb.
« Odgovori #10 : 21 Travanj, 2009, 18:00:04 »
ma daj kupi set dizni 100 kuna, igle ti ne trebaju za base setup, ler dizne isto da se taj karb naštelat bez problema, a ak te pati mjenjanje dizne s jednim šarafom imaš za uzet isto na skuterataku posudicu za 150 kuna koja ima taj šaraf.

ma i u pravu si... tako cu i uradit... kupit taj set i mirna bosna.

Offline dr.josip

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 238
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Štitar
  • Moj Skuter: RS
Odg: Dellorto 19 vs Stage 6 19 karb.
« Odgovori #11 : 21 Travanj, 2009, 23:47:28 »
hac je bio prije nabavljao dizne, igle....sve i svašta za karburatore...i sada ide će narućivati iz njemačke nešta...obrati se njumu možda ti može pomoči... :icon_thumright:
Aprilia RS
dr.josip@gmail.com
Josip, univ.bacc.ing.el.