Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: problem  (Posjeta: 5141 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sugar

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Mr J je cajka fan
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: problem
« Odgovori #20 : 16 Ožujak, 2007, 16:44:37 »
ma nije to puno,racunaj da je montiranje novih guma i balansiranje 120 kn za obe gume,samo balansiranje nebi trebalo bit vise od nekih 60 kn

Offline el

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 524
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: gilera runner50
Odg: problem
« Odgovori #21 : 16 Ožujak, 2007, 22:46:18 »
ma nije to puno,racunaj da je montiranje novih guma i balansiranje 120 kn za obe gume,samo balansiranje nebi trebalo bit vise od nekih 60 kn

super,hvala!! ;D


ILLEGAL SCOOTER TEAM

Offline el

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 524
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: gilera runner50
Odg: problem
« Odgovori #22 : 24 Ožujak, 2007, 08:57:11 »
evo skuter je potpuno servisiran s gasom je sve uredu za sad,promijenjene rolice (malossi 5.7) i opruge za kuplung malossi (crno)...ali nema promijena u brzini niti u startu...zna ko u cem je problem jer s oprugama bi trebo imat bolji start a start mu je ko da su one stare opruge i skut neide vise od 90-92 prije je iso do 100-tke bez problema
« Zadnja izmjena: 24 Ožujak, 2007, 10:00:28 el »


ILLEGAL SCOOTER TEAM

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: problem
« Odgovori #23 : 24 Ožujak, 2007, 09:59:31 »
evo skuter je potpuno servisiran s gasom je sve uredu za sad,promijenjene rolice (malossi 5.7) i opruge za kuplung malossi (crno)...ali nema promijena u brzini niti u startu...zna ko u cem je problem
E sad...
Koje su ti prije rolice bile (koliko g)... ako su ove nove lakše onda bi trebao nešto bolje ubrzavati iako gubiš nešto na krajnjoj.
Opruge na kvačilu ti se stavljaju u skladu s auspuhom - ako ti je serijski neće ti ni to nešto previše pomoći, možda samo će ti bolje kretati skut...
Who's looking for punishment ??

Offline el

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 524
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: gilera runner50
Odg: problem
« Odgovori #24 : 24 Ožujak, 2007, 10:02:27 »
evo skuter je potpuno servisiran s gasom je sve uredu za sad,promijenjene rolice (malossi 5.7) i opruge za kuplung malossi (crno)...ali nema promijena u brzini niti u startu...zna ko u cem je problem
E sad...
Koje su ti prije rolice bile (koliko g)... ako su ove nove lakše onda bi trebao nešto bolje ubrzavati iako gubiš nešto na krajnjoj.
Opruge na kvačilu ti se stavljaju u skladu s auspuhom - ako ti je serijski neće ti ni to nešto previše pomoći, možda samo će ti bolje kretati skut...
imam ZX , malossi multivar 2000 ,


ILLEGAL SCOOTER TEAM