Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: gilera sp 180  (Posjeta: 12721 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline motov3x

  • Tržnica : (+3)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 491
  • Spol: Muški
  • Feel The Speed
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Gilera Stalker
  • Moja Kaciga: Premier
  • MojSetup: Polini
  • MojSpuh: serijala
Odg: gilera sp 180
« Odgovori #20 : 03 Travanj, 2009, 16:16:26 »
kad je vec tolka rasprava o godinama..
ja imam 19 godina , da ne bude nesporazuma.

i mislim da godine nisu bitne kakav skuter vozis..bitno je sta imas u glavi!!!
PRODAJA RAZNIH DJELOVA ZA SPEEDFIGHT 2


Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: gilera sp 180
« Odgovori #21 : 03 Travanj, 2009, 20:46:34 »
kad je vec tolka rasprava o godinama..
ja imam 19 godina , da ne bude nesporazuma.

i mislim da godine nisu bitne kakav skuter vozis..bitno je sta imas u glavi!!!


To u glavi kod normalnih ljudi dolazi s godinama... uvijek ima iznimaka... :icon_thumright:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline [SB]Replica 180

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1444
  • Spol: Muški
  • iphone guru
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: SL.Brod
  • Moj Skuter: big bore blok
  • Moja Kaciga: hjc fg-15
  • MojSetup: 172ac
  • MojSpuh: x-tech 59
Odg: gilera sp 180
« Odgovori #22 : 03 Travanj, 2009, 21:18:38 »
slazem se s Mr.J , i to u svim tvrdnjama! a s tim da ako imas 17 god i vozis  180tku, ne da samo krsis zakon  , vec mi i neke druge mislis prolaze glavom, al cu ostat fin!  :hello:
Replico  DIJAMANTUUUUUUUUUUU!!!!!!

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: gilera sp 180
« Odgovori #23 : 03 Travanj, 2009, 22:58:36 »
Mr J je rekao sve što treba reći  :icon_biggrin: razmotri sve prednosti i mane sp-a i donesi odluku :icon_thumright:

Offline Utroba-FX

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: kariola
Odg: gilera sp 180
« Odgovori #24 : 03 Travanj, 2009, 23:12:46 »
a nebi da je SP neznam ni ja sta ono yamaha r1...pa sina ti nekidan sam vozia kawu staru kr1s 250ccm cvaju..pa sta to leti majke ti...SP je nula prema tome...ja sam ima SP-a i FX-a sa 16 i nisam nikad ni pa ni nista....

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: gilera sp 180
« Odgovori #25 : 04 Travanj, 2009, 00:40:29 »
a nebi da je SP neznam ni ja sta ono yamaha r1...pa sina ti nekidan sam vozia kawu staru kr1s 250ccm cvaju..pa sta to leti majke ti...SP je nula prema tome...ja sam ima SP-a i FX-a sa 16 i nisam nikad ni pa ni nista....

Eh nasao si usporedjivati motor od cca 70KS i ovo jadnice od skutera sa 21KS :)

Ponavljam nije svatko isti ali u globalu ako klinac sjeda prvi put na 2 kotaca i uzima sp 180 to bas i nije pametno... Znam kakvi su danas klinci (to su za mene svi mladji od 19godina) svi su zeljni nekog dokazivanja, ludiranja itd... znam ja kako je to, i ja sam takav bio i svi ostali ali to su najgore godine za bilo kakav motor... Ljudi u tim godinama nisu samosvjesni, dobiju laznu sigurnost, nemaju straha, te onda rade stvari kakve normalan, zreo covjek nebi radio...

Od svih nezgoda/nesreca sa skuterima 95% su sudionici pripadnici mladje populacije (recimo do 20 godina). istina, njih je i vise u prometu ali ima i starijih na beverlyima, apriliama, maxiskuterima i oni jako rijetko imaju nezgode/nesrece bas zbog te razlike u samosvjesnosti i samokontroli i iskustvu te nacinu razmisljanja.

Tko se god ne slaze sa gore recenim nije u pravu  :punicemi:
« Zadnja izmjena: 04 Travanj, 2009, 00:42:04 Mr J »
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: gilera sp 180
« Odgovori #26 : 04 Travanj, 2009, 01:11:59 »
MR J veliki potpis... u svakoj crti si u pravu
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: gilera sp 180
« Odgovori #27 : 04 Travanj, 2009, 05:33:54 »
Mr J u pravu si i slazem se u svemu s tobom osim u jednom a to su godine...ja isto tvrdim da je vecina takvih kakve si naveo ali ima iznimaka...ja sam recimo sktere poceo vozit od 14-e godine i pao sam normalno za 2. mj jer sam mislio da sam frajer i ganjao se a nisam znao nista i nakon jos kojeg pada sigurno da mi je nesto uslo u glavu i sigurno da sam bio oprezniji i da sam na neke situacije gledao drukcije...ja sam sp-a imao sa 16 i nisam nikad pao s njega...ja sa 16 nisam bio nikakav iskusni vozac ali sam imao 2 godine iskustva na skuteru i to mi je bilo dovoljno da znam da imam skuter koji potegne malo jace od seriske pedesetke i da samim time postoji veca mogucnost da flisnem...ja sam divljao i izvodio svakakve kerefeke ali nisam pao jer bi ipak malo razmislio prije nego bi nesto napravio... poslje tog sp-a sam imao i runnera sa polini evotom i jos mnostvo skutera i pokoju 125-icu i nisam pao i a divljao sam i dalje divljam ali i razmisljam i dalje ne razmisljam sigurno koliko i neki motorist koji ima milione predenih kilometara ali ja isto imam koju godinicu iskustva i trudim se razmisljati sto vise i eto hvala bogu vec je dosta proslo od kad sam zadnji put imao smrskanu nogu...eto samo sam htio reci da te ima iznimaka i jos bi rekao da su meni neki jako dragi ljudi poginuli na motoru pa ja mozda zato malo vise pazim.... isusati kolko sam se raspisao...a eto kasno je pa mi dosadno... :toothy10: ajde da jos malo i ja napisem o sp-u...ja sam imao prvo 172, spuh, 25, kevlar i postelan prijenos i odvozio je 8 tkm bez diranja icega i onda sam ga skinuo i stavio sve serisko i termo grupu od sp-a 125 sve novo i sve ostalo serisko i vozio se 500km i prodao sp-a i sad cemo vidit kolko ce jos vozit al motor je stvarno radio ko urica i nikad nikakvog kvara...eto znaci zelim rec ako se sve kvalitetno slozi i vozi na dobrom ulju i ljepo odrzava moze dugo vozit bez kvarova...a servisi po meni i nisu toliko strasno skupi s obzirom na druge skutere koji tako idu...  :dontknow: 

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: gilera sp 180
« Odgovori #28 : 04 Travanj, 2009, 20:20:26 »
@gokiSP (serijski pimpac :) ) : Naravno da sam rekao da ima iznimki... covjek najbolje uci na svojoj kozi, imao si srecu da prvi pad nije zavrsio prebolno pa si poceo malo razmisljati ali s godinama dodje nesto i u glavu :)

Slazem se s time sto si rekao jer se u biti u potpunosti slazes samnom  :icon_thumright:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: gilera sp 180
« Odgovori #29 : 04 Travanj, 2009, 20:31:46 »
Mr J slazem se, evo i ja kao goki se ludiram i sve, ali nisam otresao, imam 19 godina, ali koliko god se ludirao to radim na cesti ili bilo gdje gdje svojom gluposcu ne ugrozavam druge, npr. kada nema nikaoga blizu u krivini onda si dopustim i struganje malo jace i tako..
ali je problem sto velika vecina oko mene se ludira , ali ne paze na druge tako da se onda pitaju oni i drugi zasto mladi ginu i sve... jbt. vecina nji nema 1 god. iskustva, nema niti 2k km na 2 kotaca, ali bitno da se samo ful gas drzi, pita me netko djir, i ako znam kakav je dam mu, ali opet unaprijed znam kojom rutom ce ici jer svi samo testiraju koliko moze potegnuti...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline 180fxr

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2139
  • Spol: Muški
  • MF team- - 091/5983/707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: SP180 & VXR180
Odg: gilera sp 180
« Odgovori #30 : 04 Travanj, 2009, 20:38:25 »
ja se vozim lijepo na sp-u.. takoder nekad se malo izludiran i do sad nikad nisam pao..osim jednom al to je bilo s zadnjeg :frajer:    Samo moras bit normalan i moras znat procjenit situaciju... i naravno..ne sjest prvi put na sp-a i ic divljat..evo ja sam bas danas..frend uzeo r1 i da mi da se vozim.. prijatelju prvih pol sata nisam prelazio 80 dok ga ne skuzim jer znam da ako se skucam i on padne na mene da od mene nis nece ostat.... al jbg na kraju sam ipak morao izac na autoput i stisnut ga...al po normalnim cestama a pogotovo ovim zadrtim zagrebackim se nikad ne vozim bas preludo jer su ceste katastrofa.. tamo gdje se moze vozit se vozim a tamo gdje ne..jednostavno laganini...  :icon_thumright:
PRODAJEM TUNING I STYLING DIJELOVE ZA SVE SKUTERE    (PM,MSN)

            

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: gilera sp 180
« Odgovori #31 : 04 Travanj, 2009, 20:43:01 »
ma mene ne pere to da moram stalno voziti max, najcesce se vozim 40-60 kmh ono bas laganini, nemam ga volje stiskati, a kada izadjem na ovorenu cestu onda idem nekih 80 po satu
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: gilera sp 180
« Odgovori #32 : 04 Travanj, 2009, 21:55:54 »
@gokiSP (serijski pimpac :) ) : Naravno da sam rekao da ima iznimki... covjek najbolje uci na svojoj kozi, imao si srecu da prvi pad nije zavrsio prebolno pa si poceo malo razmisljati ali s godinama dodje nesto i u glavu :)

Slazem se s time sto si rekao jer se u biti u potpunosti slazes samnom  :icon_thumright:

hehe eto sve smo im objasnili i mislim da se ru nema vise sta objasnjavat... :toothy11:

Offline Zack04

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 256
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ...
  • Moj Skuter: VXR
  • Moja Kaciga: HJC
Odg: gilera sp 180
« Odgovori #33 : 16 Studeni, 2010, 19:23:42 »
najbolji skuter ikad napravljen

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: gilera sp 180
« Odgovori #34 : 17 Studeni, 2010, 19:51:27 »
 :sign113:
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!