Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Brza vožnja?  (Posjeta: 11971 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Brza vožnja?
« Odgovori #20 : 15 Srpanj, 2007, 00:43:31 »
sta rec osin diplomirana budaletina
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Brza vožnja?
« Odgovori #21 : 15 Srpanj, 2007, 08:28:02 »
Za ovaj zadnji video: onaj vozač auta  :angry7: :angry7: :angry7: na znam ni sam što bi mu napravio da je to meni bilo, samo znam da mu ne bi bilo dobro...
« Zadnja izmjena: 15 Srpanj, 2007, 08:30:01 Punisher »
Who's looking for punishment ??

Offline veliki

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 149
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: Generic Xor 125
Odg: Brza vožnja?
« Odgovori #22 : 15 Srpanj, 2007, 13:17:06 »
Zamalo san pa sa skutera prije neki dan pa sam malo gleda po netu sta se drugima događalo, pa su zato stavija par linkova :toothy11:
Uglavnom blokada prednjeg kotača je gadna stvar :icon_thumright:

Offline corky

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 115
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: KLE
Odg: Brza vožnja?
« Odgovori #23 : 29 Srpanj, 2007, 18:02:57 »
frajer fakat nezna vozit, sramota, a još to ide snimat, koji papak!!!

2 zicka  neznam koliko si stručan za nekom reći -nezna voziti, -papak...  pa čak i sramota ti ne stoji
 
po meni je u istom rangu kao i oni koji voze na zadnje kolo ili prednje po cesti... nemože im se reći da srce nemaju ali pameti sigurno ne.. ovo vrijedi i za gost rajdera koji se bahati po švedskoj ovdje još vrijedi pravil da pandur zaustavlja sa udarcem noge u prednju forčelu i ima podršku dotičnog ministra. Znači momak zna vozit ali se dokaziva na krivom mjestu za mene više bi značilo da mi je reka da krug na Grobniku odvozi ispod 1.30. .........



Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: Brza vožnja?
« Odgovori #24 : 29 Srpanj, 2007, 18:58:05 »
frajer fakat nezna vozit, sramota, a još to ide snimat, koji papak!!!

2 zicka  neznam koliko si stručan za nekom reći -nezna voziti, -papak...  pa čak i sramota ti ne stoji
 
po meni je u istom rangu kao i oni koji voze na zadnje kolo ili prednje po cesti... nemože im se reći da srce nemaju ali pameti sigurno ne.. ovo vrijedi i za gost rajdera koji se bahati po švedskoj ovdje još vrijedi pravil da pandur zaustavlja sa udarcem noge u prednju forčelu i ima podršku dotičnog ministra. Znači momak zna vozit ali se dokaziva na krivom mjestu za mene više bi značilo da mi je reka da krug na Grobniku odvozi ispod 1.30. .........




potpisujem
...........1...........8...........7...........

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Brza vožnja?
« Odgovori #25 : 29 Srpanj, 2007, 19:23:24 »
ma ovo nije vridno spomena.. cekaj samo kad ce nekog ubit na cesti
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: Brza vožnja?
« Odgovori #26 : 05 Kolovoz, 2007, 00:30:34 »
ljudi moji nerazumijete vi neke stvari  :angry7:  :angry7:  :angry7: . Sto se tice voznje. Decko je mozda cjeli zivot skupljo za motor to mu ej u srcu i to vol jako. Nemozes imat takav stroj da ga ne stisnes. A mozda se ne bavi niko njime i nikad nije imo prilike vozit na grobniko niti mozda nema para za grobnik... _To je jako skupo... Al sto se tice snimanja jakoo je glupo sta je snimo a i vidi se da se folira malo....

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Brza vožnja?
« Odgovori #27 : 06 Kolovoz, 2007, 08:26:07 »
Jedna je stvar voljeti motore i brzinu, a druga je stvar nemati glavu i izvoditi pi*darije po cesti.

Vjerujem da je svatko bar jednom onako malo izvodio gluposti ali neke stvari su ipak malo previše...
Who's looking for punishment ??

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: Brza vožnja?
« Odgovori #28 : 06 Kolovoz, 2007, 20:15:32 »
ako voliš motore onda moš lagano vozit,ako voliš brzinu voziš brzo al obićno kad nema pasa na cesti a kad se ideš kurčit šta imaš motor i kako voziš onda to snimiš i staviš na jubito...pa malo bolje pogledaj...šta ti znaš možda ima takvih ode na forumu pa se ne snimaju i ne stavljaju na net pogotovo...ps. izvinite na rječniku
...........1...........8...........7...........

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Brza vožnja?
« Odgovori #29 : 06 Kolovoz, 2007, 22:35:56 »
Dečki, ono treće, gdje auto "zatvori" motoristu, je SVAKODNEVNA stvar !!!
Biker je izašao preticat, ovaj u autu ga uopće nije vidio, garant... Učite na tuđim greškama, i budite sigurni, da vas, na isti način, neće zatvorit, neki vaš šofer auta, pred vama...
Live to ride, ride to live

Offline P.A.L.A.C

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 648
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Nrg Power 50ccm
Odg: Brza vožnja?
« Odgovori #30 : 06 Kolovoz, 2007, 22:50:11 »
u tom trecem filmicu da lik zna vozit nabio bi gas do jaja da izbjegne ovo ili eventualno zakocio i bok izbjego bi sigurno.

no dobro lako je pricat treba se u tom trenutku snac.  :happy6:
..::HiGh-MiDrAcE NrG PoWeR BlAcK EdItIoN::.. - in my memories :sad5:

:bootyshake:...but for next season high-end nrg is coming...:bootyshake:

Offline BunnyRabbit

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 57
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krk
  • Moj Skuter: Kymco Vitality 50 2T
Odg: Brza vožnja?
« Odgovori #31 : 07 Kolovoz, 2007, 11:28:08 »
Svi spominju da se ove budale furaju na ghost ridera. Ako se ne varam tip je poginuo.  :angel2: Naravno na motoru. Sve to lako i lijepo izgleda na TV-u. Po mome mišljenju trebala bi država subvencionirat motodrome u smislu da oni koji se žele iživljavati mogu to raditi za simboličnu cijenu. Neznam koliko treba platiti da bi netko jurcao po stazi, ali prije je neko rekao da nije mala lova u pitanju. Mala cijena za državu, ali veliki značaj za sudionike u prometu koji ne moraju izbjegavati budale po cesti.

Offline P.A.L.A.C

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 648
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Nrg Power 50ccm
Odg: Brza vožnja?
« Odgovori #32 : 07 Kolovoz, 2007, 19:37:13 »
Svi spominju da se ove budale furaju na ghost ridera. Ako se ne varam tip je poginuo.  :angel2: Naravno na motoru. Sve to lako i lijepo izgleda na TV-u. Po mome mišljenju trebala bi država subvencionirat motodrome u smislu da oni koji se žele iživljavati mogu to raditi za simboličnu cijenu. Neznam koliko treba platiti da bi netko jurcao po stazi, ali prije je neko rekao da nije mala lova u pitanju. Mala cijena za državu, ali veliki značaj za sudionike u prometu koji ne moraju izbjegavati budale po cesti.

gle al nije to to.

ja se obozavam, doslovno obozavam ganjat po gradu autom i skuterom i to bas ono u skarice, kroz zavoje pri velikim brzinama i to, jbga svi kazu da sam budala, al kad ne mogu to kontrolirat, razumijes, to je ko neki adrenalin. i da mi das pistu besplatno, ne bi oso tamo se vozio u krug ko seljo neki ovako je fora kad ti stalno obliazis pa se ganjas s nekih i tako.

uglavnom gusti su gusti, a vi da vozite R motore ne bi ga sigurno "stedili".  :headbang:

živili
..::HiGh-MiDrAcE NrG PoWeR BlAcK EdItIoN::.. - in my memories :sad5:

:bootyshake:...but for next season high-end nrg is coming...:bootyshake:

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: Brza vožnja?
« Odgovori #33 : 07 Kolovoz, 2007, 20:32:50 »
ok ok ko voli nek izvoli al NEMORA SNIMAT!!jer je to čisti dokaz folirancije...je i ja volin kad legnen u okuku i to,meni je dosadno ravno vozit,pa opet ja ne iden u škarice i tako to i ne sniman...samo moje mišljenje...peace...no h8
...........1...........8...........7...........

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: Brza vožnja?
« Odgovori #34 : 08 Kolovoz, 2007, 11:37:37 »
Svi spominju da se ove budale furaju na ghost ridera. Ako se ne varam tip je poginuo.  :angel2: Naravno na motoru. Sve to lako i lijepo izgleda na TV-u. Po mome mišljenju trebala bi država subvencionirat motodrome u smislu da oni koji se žele iživljavati mogu to raditi za simboličnu cijenu. Neznam koliko treba platiti da bi netko jurcao po stazi, ali prije je neko rekao da nije mala lova u pitanju. Mala cijena za državu, ali veliki značaj za sudionike u prometu koji ne moraju izbjegavati budale po cesti.

gle al nije to to.

ja se obozavam, doslovno obozavam ganjat po gradu autom i skuterom i to bas ono u skarice, kroz zavoje pri velikim brzinama i to, jbga svi kazu da sam budala, al kad ne mogu to kontrolirat, razumijes, to je ko neki adrenalin. i da mi das pistu besplatno, ne bi oso tamo se vozio u krug ko seljo neki ovako je fora kad ti stalno obliazis pa se ganjas s nekih i tako.

uglavnom gusti su gusti, a vi da vozite R motore ne bi ga sigurno "stedili".  :headbang:

živili

Napokon neko ko ja. Najjače je negdje oko 12 u noči ili pola 1. Nema žive duše . A grad je preljep zaganjanje. I ajmo ganjalica... A nema skoro ni zive duse. Preljepo. 500000 puta mi je veči gušt na cesti nego na stazi.... Naravno nebi to nikad snimo nit bi ikoga drugoga dovodio u opasnost....

Offline P.A.L.A.C

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 648
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Nrg Power 50ccm
Odg: Brza vožnja?
« Odgovori #35 : 08 Kolovoz, 2007, 21:16:55 »
 :icon_thumright:
..::HiGh-MiDrAcE NrG PoWeR BlAcK EdItIoN::.. - in my memories :sad5:

:bootyshake:...but for next season high-end nrg is coming...:bootyshake:

Offline Damir 2T

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 303
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 Race
  • MojSetup: ništa ot toga
  • MojSpuh: serijala
Odg: Brza vožnja?
« Odgovori #36 : 27 Rujan, 2007, 23:17:47 »
kako god kome pase samo da druge ne ugrozava :icon_thumright:

 :o a gledajte ovo   :notworthy: ko bi s njim na motor  ??? ja nebi ni mrtav  :toothy3:

Offline Damir 2T

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 303
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 Race
  • MojSetup: ništa ot toga
  • MojSpuh: serijala
Odg: Brza vožnja?
« Odgovori #37 : 27 Rujan, 2007, 23:37:03 »
ovakvih se treba pazit :toothy3:


a ova dvojca  :toothy3:

nesto slicno imamo na forumu  :angry7:

upsssssssss



Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: Brza vožnja?
« Odgovori #38 : 27 Rujan, 2007, 23:55:43 »
owo prwo nije tacno da ide 390km/h

ne znam dal ste gledali Ghost rider-a REMIX, to nije kurcenje i glupiranje to je znanje...sta im radi lik, juri ga policija a on wozi na zadnjem na auto-putu...havarija
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: Brza vožnja?
« Odgovori #39 : 28 Rujan, 2007, 00:38:41 »
je al nek on vozi na balkanu di ljudi ne gledaju dok voze skricu bez zmigavca,lete ko muve bez glave...odavno bi on bio samo jos jedan broj na pogrebnoj ploci
...........1...........8...........7...........