Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: nrg mc3(2003)pomoc  (Posjeta: 1601 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 2mjeseca

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 28
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
nrg mc3(2003)pomoc
« : 14 Ožujak, 2007, 20:41:28 »
ovako imam na skuteru auspuh gianelli next ,rolice serijske bijeli centralni i crne opruge kvacila.zanima me kako mi je motor sa laksim rolicama slabije isao i slabije se razvrtavo nego sa serijskima ali sada kada imam gore serijeske se dobro razvrtava ali na koji 60 km/h padnu obrtaji na 8 tisuca najbolji sus ima do 60km/h te kada se vrti na 9 500 rpm.zanima koliko su teske serijske i koje bi rolice mogao staviti ista bi jos mogao staviti na motor da ne stavljam kit.btw motor je purejet
« Zadnja izmjena: 14 Ožujak, 2007, 21:53:54 2mjeseca »

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: nrg mc3(2003)pomoc
« Odgovori #1 : 15 Ožujak, 2007, 08:56:29 »
ovako imam na skuteru auspuh gianelli next ,rolice serijske bijeli centralni i crne opruge kvacila.zanima me kako mi je motor sa laksim rolicama slabije isao i slabije se razvrtavo nego sa serijskima ali sada kada imam gore serijeske se dobro razvrtava ali na koji 60 km/h padnu obrtaji na 8 tisuca najbolji sus ima do 60km/h te kada se vrti na 9 500 rpm.zanima koliko su teske serijske i koje bi rolice mogao staviti ista bi jos mogao staviti na motor da ne stavljam kit.btw motor je purejet
Di ti se toliko visoko vrti  :o  ???
Jel to serijala ili što  ???
Who's looking for punishment ??

Offline AeRRox

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 436
  • Spol: Muški
  • Minarelli
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Minarelli
Odg: nrg mc3(2003)pomoc
« Odgovori #2 : 15 Ožujak, 2007, 09:43:42 »
Pa nije bas nesto 9500 rpm-a, to je normalno da se tako vrti. Da se vrti do 8000 onda bi vec nesto bilo zablokirano ili...

Koliko se tebi vrti masina Punisher?
« Zadnja izmjena: 15 Ožujak, 2007, 09:45:15 AeRRox »

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: nrg mc3(2003)pomoc
« Odgovori #3 : 15 Ožujak, 2007, 10:08:26 »
Pa sad kako sam vratio stari serijski remen tek kad počne razvlačiti oko 70 mi tek dođe do 8000 okretaja. meni je prije 9000 crveno područje... pa trebalo bi i tebi bit isto.
Who's looking for punishment ??