Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Bliski susreti s policijom  (Posjeta: 84357 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Bliski susreti s policijom
« : 06 Ožujak, 2007, 13:37:15 »
Kakva su vasa iskustva? Kako reagirate kada vas zaustavi policija?
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #1 : 06 Ožujak, 2007, 14:46:28 »
netko i to mora
Piaggio X9 250  Black Box

Offline ...VULIN...

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 114
  • Spol: Muški
  • killer on the road
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • najbolja auto-moto stranica
  • Mjesto: Pakoštane
  • Moj Skuter: Nrg mc2
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #2 : 06 Ožujak, 2007, 14:46:41 »
ja ne stajem i gotovo, jbg neki če reči nezrelo ovo ono, nosin kacigu, a motor mi nije registriran i neman dozvolu (sad če opet neki mudrovati), jbg da bi ga registrira moran iči kupiti komplet sv ežmigavce onda automat za žmigavce, vratiti stari volan da bi stavija sve prekidače, vratiti retrovizore, raditi blokadu, i onda da mi dođe još neki pametniji pa vidi da nije serijski auspuh, a i nakraju ako bi radili nekakve gluposti malo onda bi mora stati jer mi zapiše reistraciju i sve to skupa tako, ovako mi je lakše i jeftinije ;D


if you give this man a ride
sweet family will die killer on the road

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #3 : 06 Ožujak, 2007, 15:36:14 »
i to je odgovor... iskren i posten!
tvoj rizik, tvoja stvar... sto se tu ima komentirati. svjestan si sto radis, a valjda i posljedica, ako te ipak uhvate.
inace, mislim da auspuh ne bi trebao biti problem   :toothy10:
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #4 : 06 Ožujak, 2007, 23:25:01 »
Zaustavim se i uljudno razgovaram, bez povišenih tonova i bez bilo kakvih napada na policajce, što mi na kraju najčešće donese plus.

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #5 : 07 Ožujak, 2007, 00:09:07 »
Zaustavim se i uljudno razgovaram, bez povisˇenih tonova i bez bilo kakvih napada na policajce, sˇto mi na kraju najcˇesˇc´e donese plus.

ja isto tako... nastojim biti poput debilnog djeteta, kada sam nesto "kriv" i obicno upali. primjertio sam da policajci vole preuzeti "roditeljsku" ulogu i na kraju se od represivnih otaca pretvaraju u zvocave majcice... istina, mladji znaju biti i autisticni! Na svaki nacin, zbunjenost, cudjenje i blebetanje najbolje pali...
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #6 : 07 Ožujak, 2007, 08:54:35 »
...a da sam još žensko, uz osmjeh i dekolte kazne bi bile za mene prošlost  :laughing7:

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #7 : 07 Ožujak, 2007, 09:06:14 »
Zaustavim se i uljudno razgovaram, bez povišenih tonova i bez bilo kakvih napada na policajce, što mi na kraju najčešće donese plus.
ISto tako, samo što ponekad naletim na nekog kome dan i nije bio baš najbolji...
Who's looking for punishment ??

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #8 : 07 Ožujak, 2007, 09:32:39 »
Zaustavim se i uljudno razgovaram, bez povišenih tonova i bez bilo kakvih napada na policajce, što mi na kraju najčešće donese plus.
ISto tako, samo što ponekad naletim na nekog kome dan i nije bio baš najbolji...

Dakle, izgleda da svi koristimo iste metode... ponekad se gadim sebi kada ih obrlaćujem i glumim... ali to je izvrsno "plaćeno" pa se ipak jaaako trudim
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #9 : 07 Ožujak, 2007, 13:26:29 »
pa ja pandzre nevolin iz više razloga,posebno ove mlađe koji provode represije i glumataju nešto pa ti odm,an pišu kazne,nemoš ni popričat snjima a uzimaju mito čim posegneš za novčanik.Ukratko đubrad.Mene je u subotu prije utakmice Hajduk-Šibenik privela interventna policija jer sam vika svojoj ekipi(koju je napala interventna policija) da se smire.
A priveo me ovin žargonom: Ti majmune retardirani,oćeš da te namlatin ovdi kretenu bolesni.Nakon toga me uvatio i ubacio u đip i onda standardna procedura.Pa vi mislite zašto ih mrzin
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline ...VULIN...

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 114
  • Spol: Muški
  • killer on the road
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • najbolja auto-moto stranica
  • Mjesto: Pakoštane
  • Moj Skuter: Nrg mc2
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #10 : 07 Ožujak, 2007, 16:09:50 »
Zaustavim se i uljudno razgovaram, bez povisˇenih tonova i bez bilo kakvih napada na policajce, sˇto mi na kraju najcˇesˇc´e donese plus.

ja isto tako... nastojim biti poput debilnog djeteta, kada sam nesto "kriv" i obicno upali. primjertio sam da policajci vole preuzeti "roditeljsku" ulogu i na kraju se od represivnih otaca pretvaraju u zvocave majcice... istina, mladji znaju biti i autisticni! Na svaki nacin, zbunjenost, cudjenje i blebetanje najbolje pali...

tako sam i ja prije, ali kako je tu malo misto, pa su najčešče uvik isti policajci, pa bi staja i svaki bi mi reka ajde ajde, ali neželin te više viditi, drugi put si nayeba, pa jebiga svoj bonus san ispuca :icon_biggrin:


if you give this man a ride
sweet family will die killer on the road

Offline AeRRox

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 436
  • Spol: Muški
  • Minarelli
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Minarelli
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #11 : 07 Ožujak, 2007, 21:24:13 »
pa ja pandzre nevolin iz više razloga,posebno ove mlađe koji provode represije i glumataju nešto pa ti odm,an pišu kazne,nemoš ni popričat snjima a uzimaju mito čim posegneš za novčanik.Ukratko đubrad.Mene je u subotu prije utakmice Hajduk-Šibenik privela interventna policija jer sam vika svojoj ekipi(koju je napala interventna policija) da se smire.
A priveo me ovin žargonom: Ti majmune retardirani,oćeš da te namlatin ovdi kretenu bolesni.Nakon toga me uvatio i ubacio u đip i onda standardna procedura.Pa vi mislite zašto ih mrzin

Istina, a sto mozes nemozes im nista kad su glavni...

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #12 : 08 Ožujak, 2007, 19:24:22 »
to ti misliš.Posli svake hajdukove utakmice(skoro svake) izbije nered i onda sljede sukobi sa pandurijon.E to mi je najdraži dio utakmice.Samo bacaš šta ti je god pri ruci :toothy10: :laughing7: :laughing7: :toothy9:
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #13 : 08 Ožujak, 2007, 21:39:41 »
Izgleda da ti je utakmica najmanje bitna  :laughing11:

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #14 : 11 Ožujak, 2007, 19:15:18 »
Izgleda da ti je utakmica najmanje bitna  :laughing11:
ma ja ne iden na utakmicu da stojin tamo ko kip i navijan ka robot.Ja iden zbog ekipe,zbog škandala a najvažnije je dat momcima podršku jer nemamo mi bandića i mamića.Pa ti momci ko zna kad suplaću dobili i kakva in je plaća
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #15 : 13 Ožujak, 2007, 23:53:52 »
Izgleda da ti je utakmica najmanje bitna  :laughing11:
ma ja ne iden na utakmicu da stojin tamo ko kip i navijan ka robot.Ja iden zbog ekipe,zbog škandala a najvažnije je dat momcima podršku jer nemamo mi bandića i mamića.Pa ti momci ko zna kad suplaću dobili i kakva in je plaća

Ne trebaš se bojati za njihove plaće. Veće su i češće nego što misliš! Daleko su iznad prosjeka u Hrvatskoj.

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #16 : 14 Ožujak, 2007, 10:20:25 »
ma znan ja to,ali kad pogledaš malo bolje Dinama i Hajduka to je razlika nebo i zemlja,mi para više nemamo,sad hajduka preuzima grad a grad za hajduka para nema(bilo jučer u slobodnoj dalmaciji).Ja mislin da bi od hajduka tribalo napravit diuonočko društvo jer jedini izlaz je to.Split koji je grad sa najviše sporta nema novaca za Hajduka koji je ponos Dalmacije ali i Hrvatske
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline ...VULIN...

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 114
  • Spol: Muški
  • killer on the road
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • najbolja auto-moto stranica
  • Mjesto: Pakoštane
  • Moj Skuter: Nrg mc2
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #17 : 14 Ožujak, 2007, 20:21:51 »
ma znan ja to,ali kad pogledaš malo bolje Dinama i Hajduka to je razlika nebo i zemlja,mi para više nemamo,sad hajduka preuzima grad a grad za hajduka para nema(bilo jučer u slobodnoj dalmaciji).Ja mislin da bi od hajduka tribalo napravit diuonočko društvo jer jedini izlaz je to.Split koji je grad sa najviše sporta nema novaca za Hajduka koji je ponos Dalmacije ali i Hrvatske

ma naš će nogomet početi ličiti na nešto tek kad se privatiziraju, jer ovako svak gura svoje, a to ne vodi nigdi


if you give this man a ride
sweet family will die killer on the road

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #18 : 15 Ožujak, 2007, 14:18:59 »
ja san za dioničko društvo maksimalno a ovi kreteni ka Mamić,Grgić i ostali nek kupe svoje dupe i sele.
Kako smo se mi rješili Štimca tako tribate i vi Mamića.Nama je osta još grgić :laughing7: :laughing7: :laughing7:
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Tino22

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 338
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG-Sesvete
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity
  • MojSetup: Nemam
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #19 : 18 Travanj, 2007, 00:47:36 »
Ovaj događaj moram podijelit s vama ;D :

u nedjelju ja i frend stojimo kraj ceste i pričamo.Ja odlučio ići doma i upalim skuter i polako se okrenem na cesti i vidim policajca kak stoji s motorom na rampi i čeka da se rampa digne (željeznička pruga) i ja normalno, vratio sam se na isto mjesto gdje sam stajao jer sam znao da nas je vidio.Dođe on do nas i stane (kako me je panika uhvatila kad je stao :icon_biggrin:).Ja onak kulturno velim mu dobar dan.Pita on dali imam prometnu i vozačku.Vadim ja prometnu iz novčanika i dam mu,a pošto vozačku trenutno nemam kažem nisam još išao polagat, planiram krenut ovaj mjesec itd...
Izvadi on blok, gleda prometnu i počne zapisivat podatke.Vrati on meni prometnu i počne ispitivat frenda (nije imao kacigu, tehnički, nije ga registrirao od 1994 godine,  i vozačku).
Frend počeo gluposti govorit, ma to je star tomos, to mi je za vožnju po naselju..
Policajac zapiše njegove podatke i broj šasije.Upozorio nas da se ne vozimo bez kaciga, da bi trebali imat vozačku i ode.
Koliko sam skužio nije zapisao nikakvu kaznu niti dao nikakvu uplatnicu, valjda je samo provjeravao.Rutinska provjera.Valjda mi neće doma doć kazna.
Prvi put u tri godine da sam imao susret s policijom :glasses2: