Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Bliski susreti s policijom  (Posjeta: 84033 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #320 : 11 Kolovoz, 2008, 20:23:50 »
hvala na prijedlogu,ali ipak ne...da mi skuter moze brze od 45 ja bi stavio kacigu..neki dan nakon 15 min voznje sam skinu kacigu...a glava full mokra od znoji

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #321 : 13 Kolovoz, 2008, 01:21:35 »
pa sta onda vozis...idi pjeske  :icon_thumright: ili biciklom

imas vizir na kacigi pa ga digni ili nabavi neku jet kacigu dok ne skines blokade
...........1...........8...........7...........

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #322 : 13 Kolovoz, 2008, 11:04:05 »
Kakvo sranje...

23.07 .. Dozivim tesku prometnu, oduzme mi lik prednost i satare me... auto totalna... bokom u semafor, pa se okrenia na bok doslovno i taklo klizia pa u stablo jos uvik u tom polozaju...

na kraju MENI UZMU VOZACKU na 3 dana iz neke sumnje bla bla jer ja neman tragova kocenja ... ono wtf...


ajd dobro jebes 3 dana.. odem na hitnu prijavit ozljede i zadrze me u bolnici.. nakon 3 dana izadjem ... i neam s cim otic do policije koja je na kraju grada (prometna) ... i eto odlucin ic po vozacku jucer..

dodjen doli.. i sa saltera me neuljudno posalju u sobu 14... u sobi 14 me za promjenu i pozdrave, pogledaju papir... kazu ... a ti si zbog prometne.. idi u sobu 18 pa ce te vratit.. hvala dovidjenja...

soba 18... baba prica na telefon.. ja pokuca na vrata.. ne trza.. ok cekam ja cekam 5 min... poklopi ona.. pokucam i udjem.. dobar dan ... gleda u mene ko tele i suti...

dosa san predignit vozacku... dam papir... nemos dobit vozacku, policajac koji vodi predmet je na GODISNJEM!!!!!!

ja ka pa sta da je na godisnjem, ocu svoju vozacku... a ona meni da nece dirat predmet od kolege i da dodjem kad se on vrati... sad ja vec lud...


kad je isa i kad se vraca... ona da nezna... ok bog... (ni na bog nije odgovorila doh)

... dosa na salter pitat kad se ovaj vraca i tu mi jedna policajka izadje u susret pa da broj telefona da provjerin svakih par dana jel se vratia i kad radi... usput prokomentira... ti nisi napravia nikakav prekrsaj pa ti zato vozacka nije sa ostalima... i moras cekat policajca koji je oduzea...


Sve u svemu... tako san nadrkan sad zbog ovog da bi najradje isa doli i bacia bombu uf... kakav apsurd..

prvo mi uzmu vozacku bez razloga (ni pijan, ni drogiran) ... onda mi je jos nedaju nazad...

super...

SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #323 : 02 Rujan, 2008, 01:23:06 »
Ja bi tužio policajca. Ak oni mogu srat po nama SLUŽBENO, možemo i mi po njima SLUŽBENO. Ko zna. Možda dobiješ i odštetu kakvu  ;D

BTW. jednom sam bježo od murije al to je bilo dosta davno, kad sam skinuo blokade i moram reć da je bil super osjećaj. Ali isto tako i užasan kolko i super... tak da to nisam nikad više ponovil makar me nisu taj puta ulovili. Bila je noć i ja ugasio svjetla i zgibal kroz neku mračnu cesticu...

Zaustavili su me prvi puta u životu nas dvoje bez kacige, rega istekla prije godinu i 5 mjeseci i nisam naravno imal vozačku. Al istovremeno sam i bil maloljetan i bil je još stari zakon (50kn kazna za kacigu) pa su me na sudu pustili sa sudskim ukorom.

Poslije toga su me još par puta zaustavili al je sve bilo po PS-u  ;D ...osim brzine, al to nisu vidli  :icon_thumright:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline RimSo

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • ako me trazis onda me trazi na cesti
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • THEBOXHOSTING
  • Mjesto: Doha - Qatar
  • Moj Skuter: Quadro 350D
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #324 : 02 Rujan, 2008, 02:48:05 »
Eh što tiče ovog gledišta ja sam do sada super prolazio..

Dok sam radio kao pizzaboy ofo ono imao sam par zaustavljanja ali sveje po PS-u pa tako..piaggio liberty regan i ja imao kacigu i to prolazi..

Skoro u gradu neka hajka na scoot-e jer dječica mala voze..ofo ono zakon 0 i tako zaustave mene..kaciga na glavi..traži papire i vozačku..vozačku dam saobraćajnu i ostalo nemam..i lafo gledaju da imam za B i C kategorije i za scoot i puste me što je normala..a tablicu sam sebi napravio..krivotvorio..

Offline crogenie

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 512
  • Spol: Muški
  • old-skul member
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RI-Trsat
  • Moj Skuter: Runner VX125
  • Moja Kaciga: ultra-sporcka
  • MojSetup: Malossi 209
  • MojSpuh: 4Road
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #325 : 09 Studeni, 2008, 21:57:24 »
Evo maloprije se vozim kroz Opatiju i u centru vidim pali se rotirka. Ja se micem u stranu, ovi stanu do mene i kazu da stanem na parking. Ja stanem, on kaze "Prometnu i vozacku" ja mu dam, on gleda pa rece:"Zasto tablica nije na vidljivom mjestu?" Ja kazem da mi je ruzan onaj originalni drzac, i da se tablica ipak vidi i da nisam bjezao niti ista slicno. On gleda pa pita:"Zasto si skinuo blokade sa skutera?" Ja onako gledam, kontam, sta da odgovorim na ovo, al znate i sami odgovor koliko se opasno vozit 50 km/h po cesti. I kaze on meni, ja cu ti sad skinut tablice i poslat te na vanredni tehnicki. Inace sam uvijek jako kulturan i ljubazan i kazem mu ja, pa nemojte molim vas, sutra budem premjestio tablicu na dekl dolje. On gleda, ode u auto, pita me jesam li sta pio, i pocne mi pisat kaznu, i napise mi 300kn.

Pa pitam ja vas ljudi, ako te idu zaustavit zato jer je tablica na repu, a ipak se i vidi jer je znao da imam tablice cim me zaustavio, di je otisla ova drzava? Sta mi nije mogao vec oprostit, ako je sve drugo legalno? I ako sam bio jako ljubazan? Strasno, i onda ce se netko pitat sta to ja imam protiv policije ai zasto ih ne mogu smislit. Pa zato sta se ponasaju kao da nisu ljudi nego nasi najveci neprijatelji. Dolazim do zakljucka da je bolje ne imat tablice, niti retrovizore, nego stavit dobar midrace setup i bjezat. Sta drugo rec. Meni je dopizdilo radit za njihove kazne. Ma ljut sam ko pas...
... V-TEC - IT JUST KICKED IN YO...
- pa finu guzu stavi u S klasu, i po gasu..

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #326 : 09 Studeni, 2008, 22:05:05 »
ha čuj mogao je ali nije i budi zadovoljan kaznom od 300 jer da ti je skinuo table i odveo te na vanredni kazna bi ti bila 5x veča
Piaggio X9 250  Black Box

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #327 : 09 Studeni, 2008, 22:07:01 »
http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=9586.msg146574;boardseen#new

eo imas ovdje primjer zalbe sto je zoky_nrg napisao bas za tablicu  :headbang:

Offline crogenie

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 512
  • Spol: Muški
  • old-skul member
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RI-Trsat
  • Moj Skuter: Runner VX125
  • Moja Kaciga: ultra-sporcka
  • MojSetup: Malossi 209
  • MojSpuh: 4Road
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #328 : 09 Studeni, 2008, 22:09:19 »
Hvala ti dino! Budem nesto srocio.

@mrcina
a po tome moze bilo koga od nas svih ovdje kad panduri zaustave skidat tablice jer se zna cim imamo rezonantni da nemamo blokade. A 98% skutera nema blokade, budimo realni.
... V-TEC - IT JUST KICKED IN YO...
- pa finu guzu stavi u S klasu, i po gasu..

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #329 : 10 Studeni, 2008, 10:59:13 »
tako je mogu da hočeju jer jedino leo 4 road i sbk imaju dozvolu za cestovno korištenje od ovih otvorenih.
ja imam gianelia i imam karticu kao dokaz da je spuh homologiran za cestovno korištenje.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline crogenie

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 512
  • Spol: Muški
  • old-skul member
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RI-Trsat
  • Moj Skuter: Runner VX125
  • Moja Kaciga: ultra-sporcka
  • MojSetup: Malossi 209
  • MojSpuh: 4Road
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #330 : 10 Studeni, 2008, 19:51:34 »
Pa i moj TT ima onu naljepnicu di je serijski broj, gdje pise atest da je auspuh legalan za "road use" a to sta sam ja i svi mi izvadili tuljak to je druga stvar. Za 4t ne znam kakve je siutacija, al tesko da mi sa zapreminama do 200cc idemo preko dozvoljenog bukovnog ranga...
... V-TEC - IT JUST KICKED IN YO...
- pa finu guzu stavi u S klasu, i po gasu..

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #331 : 11 Studeni, 2008, 00:27:25 »
ja znam jednog koji i sa 50ccm ide preko dozvoljenog bukovnog ranga  :laughing7: :laughing7:

tu je na forumu majic_sk :toothy12: :toothy12:



Offline toma17

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 124
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: karlovac
  • Moj Skuter: aprilia sr150
policija
« Odgovori #332 : 27 Veljača, 2009, 22:54:49 »
pozdrav.jeli vam se dogodilo da vas policija uhvati 4 puta u sat vremena meni i frendovima je  :toothy9: bilo je veselo aprilije su kibale ko blesave murija samo obilazi oko njih dosta mi ih je za cijeli zivot :toothy12:
prodajem bocnu nogaru za apriliu sr50 ditech

Offline MACsr50r

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac
  • Moj Skuter: Aprilia sr50r
  • MojSetup: serijala
  • MojSpuh: serijala
Odg: policija
« Odgovori #333 : 27 Veljača, 2009, 22:58:42 »
bome smo ih ispuhali moja sad spava
prodajem pioneer subwoofer 900w

Offline alen17

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac
  • Moj Skuter: Aprilia sr 50 r
  • MojSpuh: još malo Giannelli Reverse
Odg: policija
« Odgovori #334 : 27 Veljača, 2009, 23:01:16 »
MOja se trese u garaži.

Offline MACsr50r

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac
  • Moj Skuter: Aprilia sr50r
  • MojSetup: serijala
  • MojSpuh: serijala
Odg: policija
« Odgovori #335 : 27 Veljača, 2009, 23:02:01 »
moja je sad dosla sebi još se malo trese al bit ce ok
prodajem pioneer subwoofer 900w

Offline toma17

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 124
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: karlovac
  • Moj Skuter: aprilia sr150
Odg: policija
« Odgovori #336 : 27 Veljača, 2009, 23:07:47 »
decki raspuhali smo ih ali glavno da smo prosli bez kazne to je najvaznije
prodajem bocnu nogaru za apriliu sr50 ditech

Offline MACsr50r

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac
  • Moj Skuter: Aprilia sr50r
  • MojSetup: serijala
  • MojSpuh: serijala
Odg: policija
« Odgovori #337 : 27 Veljača, 2009, 23:09:32 »
da
prodajem pioneer subwoofer 900w

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: policija
« Odgovori #338 : 27 Veljača, 2009, 23:55:34 »
ima vec 15 topica o policiji i vi jos jedan...

ajd da ima smisla al ovo...  :angry7:

neznan niti di bi ovo potrpa, cin nadjen staru temu o susretima s policijom ovo spajam tamo
« Zadnja izmjena: 27 Veljača, 2009, 23:59:44 Nikon »
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline Bokygs

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2090
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: GS
  • Moj Skuter: DT 125
Odg: Bliski susreti s policijom
« Odgovori #339 : 13 Ožujak, 2009, 15:29:09 »
Evo danas su kod nas zaustavljali vozila i slali na vanredni tehnički(preko moje kuće stajao kombi i zaustavljao-možda da stave skutere unutra :dontknow: )
Uglavnom danas je stari išao regati skut i saznao da su nekolike osobe ostale bez tablica zbog neispravnih vozila... :angry9: