Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: alat za garazu?!  (Posjeta: 12853 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: alat za garazu?!
« Odgovori #20 : 26 Ožujak, 2009, 22:32:50 »
ovo pogledaj ja imam par preciznih alata od njih  io prekvalitetni su samo skupii  http://www.hazet.com/

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: alat za garazu?!
« Odgovori #21 : 26 Ožujak, 2009, 22:36:18 »
ici cu sutra u pevec i tamo pogledat one setove alata i tako to...ja s tim alatom neku radit svaki dan tako da mi se nikako ne isplati dat par tisuca kuna za njega...moram kupit alat,stelaze,stol,ono metalno sranje kaj ide na zid na cem se drzi alat itd...sutra idem pogledat pa javim sta sam uzo...hvala svima na preporukama :icon_thumright: :notworthy:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: alat za garazu?!
« Odgovori #22 : 26 Ožujak, 2009, 22:42:20 »
ja imam gedore od uniora vec dugo i stvarno vrijede svake kune a imam i jedan set kljuceva i gedora od maurera koji je dosta jeftin i s tim radim vec 2 godine i jos nijednom nista nije puklo ni nista i ja zadovoljan s tim...

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: alat za garazu?!
« Odgovori #23 : 26 Ožujak, 2009, 23:27:31 »
ja imam set gedora mali i set veliki unior ....stvarno za svaku pohvalu alat...nema da proklize ili da se oni zubci unutra sjebu kad sta odvrces vise puta i slicno

Zubci se ni nemogu pokidat na šesterokutnoj gedori a takvih je 95%. Gedore jednostavno puknu ako se upotrijebi prevelika sila.

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
Odg: alat za garazu?!
« Odgovori #24 : 26 Ožujak, 2009, 23:28:35 »
gedora se nebi ni smjela koristiti za jako natezanje ili odtezanje
taj sam

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: alat za garazu?!
« Odgovori #25 : 26 Ožujak, 2009, 23:45:10 »
Zubci se ni nemogu pokidat na šesterokutnoj gedori a takvih je 95%. Gedore jednostavno puknu ako se upotrijebi prevelika sila.
prije sam uzimo one setove po 25 ,50 eura....pa kad saraf zatezes jako na necemu samo prolklizu zubci i mozes bacit nastavak ....tako da nemoj prricat da nemoze..nije mi se jednom desilo....isto se desavako kad jako sta zategnes samo pukne nastvak onaj tj ko cvjet se rascvjeta....
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: alat za garazu?!
« Odgovori #26 : 26 Ožujak, 2009, 23:45:43 »
gedora se nebi ni smjela koristiti za jako natezanje ili odtezanje
bi ali samo ako imas industriski alat... set gedora od 30 komada 5000kn... :icon_biggrin:

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
Odg: alat za garazu?!
« Odgovori #27 : 26 Ožujak, 2009, 23:47:20 »
bi ali samo ako imas industriski alat... set gedora od 30 komada 5000kn... :icon_biggrin:
dobro, ja govorim za ove đingi mingi alat iz peveca za 100 kn a dobiješ 64646 djelova  :glasses2:
taj sam

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: alat za garazu?!
« Odgovori #28 : 26 Ožujak, 2009, 23:49:13 »
dobro, ja govorim za ove đingi mingi alat iz peveca za 100 kn a dobiješ 64646 djelova  :glasses2:

e to je drugo, al i ključ koji kosta 10 kn ako jace napnes ili puca ili se krivi...

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: alat za garazu?!
« Odgovori #29 : 27 Ožujak, 2009, 00:47:27 »
prije sam uzimo one setove po 25 ,50 eura....pa kad saraf zatezes jako na necemu samo prolklizu zubci i mozes bacit nastavak ....tako da nemoj prricat da nemoze..nije mi se jednom desilo....isto se desavako kad jako sta zategnes samo pukne nastvak onaj tj ko cvjet se rascvjeta....

Šesterokutna gedora nema šanse da prokliže, šta sam ja radio s gedorama i nikada nije proklizala, može samo pući što se se događalo. Jedino ako si kupio neko ekstra smeće od gedora.

- gotovo je nemoguće da se šaraf okrene u gedori ako su jedno i drugo od imalo pristojnijeg materijala, pogotovo jer je ovaj razmak na slici između gedore i šarafa zapravo još manji. 


Ako si mislio na zubce u račni, onda sam ja krivo razumio jer sam brzoplet. I tako se s račnom ne zatežu veliki brojevi, ta to imaš T nastavak.
« Zadnja izmjena: 27 Ožujak, 2009, 00:52:49 Area51 »

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: alat za garazu?!
« Odgovori #30 : 27 Ožujak, 2009, 00:50:53 »
Šesterokutna gedora nema šanse da prokliže, šta sam ja radio s gedorama i nikada nije proklizala, može samo pući što se se događalo. Jedino ako si kupio neko ekstra smeće od gedora.

- gotovo je nemoguće da se šaraf okrene u gedori ako su jedno i drugo od imalo pristojnijeg materijala, pogotovo jer je ovaj razmak na slici između gedore i šarafa zapravo još manji. 

99% ako ce se nesto dogodit je da ce puknut a ovih 1% da ce proklizat...

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: alat za garazu?!
« Odgovori #31 : 27 Ožujak, 2009, 00:57:53 »
Napisah to u par postova prije, no možda sam krivo razumio ako je rossi mislio na zubce u račni koji se istina sjeb* ako se doteže jako s njima. A najbolja račna se pokazala jenosmjerna, najduže izdrži.

« Zadnja izmjena: 27 Ožujak, 2009, 01:03:05 Area51 »

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: alat za garazu?!
« Odgovori #32 : 27 Ožujak, 2009, 01:04:25 »
area nisi ti vidio kako gedore produzetak proklize na onim ogromnim srafima s dugackom racnom dok se pricvrscuju one visoke konstrukcije za skladista.

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: alat za garazu?!
« Odgovori #33 : 27 Ožujak, 2009, 01:05:51 »
mislis da je mislio na zubce u sistemu unutra?

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: alat za garazu?!
« Odgovori #34 : 27 Ožujak, 2009, 01:07:39 »
area nisi ti vidio kako gedore produzetak proklize na onim ogromnim srafima s dugackom racnom dok se pricvrscuju one visoke konstrukcije za skladista.

meni se samo 2 puta dogodilo da je gedora proklizala i to je bilo zato jer sam napeo ko konj i tako se gedora nakrivila na van i nije hvatala cijelu maticu i proklizalo je...

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: alat za garazu?!
« Odgovori #35 : 27 Ožujak, 2009, 09:42:50 »
area nisi ti vidio kako gedore produzetak proklize na onim ogromnim srafima s dugackom racnom dok se pricvrscuju one visoke konstrukcije za skladista.

a jebiga, kad si prejak!  :icon_thumright: Al istina, nisam vidio da gedora prokliže na šarafu ako je sve ok. Gedore su super stvari al treba pazit kad se zateže.

Offline zgubidan

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 116
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Luna vision2
Odg: alat za garazu?!
« Odgovori #36 : 27 Ožujak, 2009, 16:18:05 »
da ne otvaram novu temu...
Kakav je alat od firme Tang?
Ima li netko iskustva?

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: alat za garazu?!
« Odgovori #37 : 27 Ožujak, 2009, 16:43:24 »
imam ja par kljuceva od njih iz doba hitlera stari ko isusov magarac al i dalje su ok  :toothy3:

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: alat za garazu?!
« Odgovori #38 : 27 Ožujak, 2009, 17:04:19 »
da ne otvaram novu temu...
Kakav je alat od firme Tang?
Ima li netko iskustva?
imao set kljuceva tang crome-vanadium nist posebno kljuc ko kljuc

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: alat za garazu?!
« Odgovori #39 : 27 Ožujak, 2009, 17:33:17 »
TANG što kaže neer, ključ ko ključ, dobar, u rangu uniora rekao bi, samo mislim da više ne funkcioniraju, kao i sve drugo kod nas.