Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: 3 mala federa?  (Posjeta: 5247 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline B.U.R.E

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 20
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 3 mala federa?
« Odgovori #20 : 02 Ožujak, 2007, 19:44:54 »
ja sam na runneru 180 imo plave i nista nisam postigo nista jedino je motor kreco iz vise obrtaja i mogo ga malo turirat na mijestu i pojelo mi je brzo lamele nije to bas nesto :angry7:
SP 172 Killer

Offline Sugar

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Mr J je cajka fan
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 3 mala federa?
« Odgovori #21 : 02 Ožujak, 2007, 19:49:37 »
ja sam na runneru 180 imo plave i nista nisam postigo nista jedino je motor kreco iz vise obrtaja i mogo ga malo turirat na mijestu i pojelo mi je brzo lamele nije to bas nesto :angry7:




lakse rolice


vidim da nisi bas informiran pa ti predlazem da prvo saznas sta sve treba napravit da bi radilo kak spada,pa onda presudjuj dal valja tuning il ne

Offline B.U.R.E

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 20
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 3 mala federa?
« Odgovori #22 : 02 Ožujak, 2007, 21:36:38 »
koliko si ti rastavio i sastavio motora kada si tako informiran??????
SP 172 Killer

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: 3 mala federa?
« Odgovori #23 : 02 Ožujak, 2007, 23:49:42 »
i meni su malo ferode pocele stucat s crvenim federiima,ujedno najtvrdjim za vxra...svakih 2000 km malo prodes smirglom prek feroda i sve 5...

Offline Sugar

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Mr J je cajka fan
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 3 mala federa?
« Odgovori #24 : 03 Ožujak, 2007, 15:49:24 »
normalna je stvar da ako ferode primaju na visim okretajima da ce se brze trosit,to je isto ko da se okrznes na ugasenu brusilicu i na upaljenu brusilicu,ova ce te skurit fino!


neznam dal ima za kupit feroda tvrdjeg materjala,napravljene za nadrkane

ubiti sta delta cluch nema tvrdje ferode?