Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Vladari svoje klase  (Posjeta: 19260 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Vladari svoje klase
« Odgovori #80 : 19 Veljača, 2014, 13:30:13 »
dva frenda na 50 i jedan sa vxom novim, svima puko identicno tu, samo crta preko te sirine plastike.. zasto bas tu, nezz, ocito trpi neka naprezanja, a onda kad pukne, taj oslonac za noge hoce puknuti jer nema uporiste  :dontknow:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: Vladari svoje klase
« Odgovori #81 : 19 Veljača, 2014, 13:36:03 »

iznenadilo me recimo sto za razliku od runnera i nrga, aprilija jos koristi kvalitetne plastike koje se daju savijati bez pucanja, nisam gledao jel jos na njima pise made in italy kao na staroj srki, ali drago mi je da je jos tako, recimo bratu mi je pala na lijevu stranu dok je isao upaliti cigaru, i mogu ti slikati, prednju plastiku malo zastrugalo, a na repnoj je kao oribalo 1-2mm plastike, po strukturi bi rekao da prije slici onoj sipas plastici za slidere, nego ovima kao sto su na drugim skuterima, primjer, pezoom pri ulasku u garazu repnom zakacio jednu cijev i odmah je napukla plastika... ma uzas, sve vise runnera vidim da im pucaju maske dole gdje je kao onaj oslonac za noge ukoseni... ne od pada, nego od ceste lose valjda

Jako su kvalitetne, daj get real bokte.
Dok vidim onu šugavu plastiku kod akumulatora, bljuje mi se :normalan?:

Frendova srka 2008`, puž odj#bo nakon 5000 km, sad nedavno prekidač killswitcha, pa zajebava prekidač anlasera itd.
Plastika ona koja se skida dok se toči ulje, namjestiš ju normalno da sjedne u kopče kak treba, pogledaš nakon pol minute već zijeva.
Prostora za noge ništa ako si oko 180, tvrd sic, nakon 20 km dobiješ hemeroide.
Mislim bokte, nemre bit najbolje ono kaj ti imaš uvijek, malo objektivnosti.
Velim, da Runner i NRG imaju bolje vilice, nebi bilo boljeg skutera.
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Vladari svoje klase
« Odgovori #82 : 19 Veljača, 2014, 13:45:31 »
niti sam rekao da je najbolja, niti to mislim ,uvijek postoji bolje..

meni je malena sto sam i rekao, ne toliko sto neman mjesta, nego se osjecam kao div na njoj..

dalje, to za masku za ulje i oko akumulatora si u pravu, to i mene zivcira, ali kako ne tocim ulje tu, i zaboravim na to..
ja eto nisam imao nikakvih problema sa nicim na skuteru (osim brtvi glave, ali to je vise moja krivica jer nisam gledao)
za sjedalo, nezz, najvise sam napravio oko 350km u danu, i guzica mi nije ni utrnila , jedino me u zadnje vrijeme pocela kraljeznica boliti ( ali mislim da nema veze sa sjedalom nego polozajem)
runner mi je kao fotelja, je malo dublji sic, ali suvozacu je po meni gore nego na srki, ali taj polozaj vozaca na runneru mi nikako ne odgovara, jer se prebacivam stalno na sjedalu kako idu krivine, pa mi samo smeta
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Vladari svoje klase
« Odgovori #83 : 19 Veljača, 2014, 13:47:26 »
Novi runner 50ka mislim da od 2013 ima uljne vile(al ima odvratnu čuku),još mu fali kvalitetna radilica i majstor koji će ga sklopit,a ne jebeni rižojed

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Vladari svoje klase
« Odgovori #84 : 19 Veljača, 2014, 13:51:08 »
Ja onda imam sreće sa svojim,jednom opleo sa 40 po suhom,jednom sa 60 po mokrom,jednom srušen s nogare,sve na lijevu stranu i plastike samo malo pošlajfane,jedino mi se nogare svaki put popigaju

nije sreća,na svima je tak..plastika je ostala jednako kvalitetna ko i prije,al nije ista kvaliteta boje i laka..

@ brale,tebi ne paše nova eserka za vozit,meni ne paše stara jer 'pliva'..al to ne znači da je jedan bolji od drugog.
kaj se tiče ukupno kvalitete glas bi dal starom runneru,minus je vilica prednja al se covjek i na to navikne.( trebam to editirat)

a te hrapave plastike oko akumulatora odlaze i na starim eserkama jer su iste ko i na novim..s tim da sam videl na par komada i podnicu kak se ruli isto ko i te plastike oko akumulatora..vremenski uslovi ih dokrajče..
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Vladari svoje klase
« Odgovori #85 : 19 Veljača, 2014, 14:23:33 »
runner kao fotelja? :D

ne znam da li se ovo odnosilo na novog ili starog runnera,ali ako se odnosilo na novoga ne bi se slozio s tim...
sve je ok po gradu i to,ali cim se zaletiš negdje dalje guzica odpadne nakon 30 kilometara,sjecam se kada smo walkay i ja isli u orahovicu cca. 70 km...nakon pola puta smo morali stati jer mi je guzica otpala od tog sjedala,a njemu sve normalno na sp-u...novi runner ima ljepše dizajnirano sjedalo(barem meni) ali stari je puno udobniji...

ne znam po meni ako uspoređujemo recimo stari model vxr-a i novi model vxr-a...

-kompletan dizajn na strani novog runnera
-bolje leži u zavojima novi runner
-udobnost na strani starog runnera
-e onda ovo sto steef kaze boja i lak na strani starog runnera

i da ne nabrajam sada dalje,naravno je samo moje misljenje,ali bi uvijek uzeo prije novi model runnera nego stari...iako daleko od toga da je stari model ružan

Offline ajlavsrku

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1206
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Vxr
  • Moja Kaciga: Vise njih
  • MojSetup: Polini vario i zvono,polini bregasta,kevlar,alu polutke,e5
  • MojSpuh: Serdarević ili bez kata
Odg: Vladari svoje klase
« Odgovori #86 : 19 Veljača, 2014, 14:29:56 »
na novom sr-u uopće nije problem ako si viši od 180,ja imam 187 cm i 85 kila i nit mi je mali nit ista,kolina su mi od volana sigurno 8-9 centimetara,odličan je volan,ovjes,kočnice,sic uopće nije neudoban,mos se vozit 50 km bez problema..više bole ledja jer je skuter i malo nepravilnog položaja sjedenja a nekome ovisi i o ledjima a mene cesto bole radi problema..vozia sam i nrg stari i novi,i runner i stari i novi,i diesise,i typhone i sve to..i ne zato šta ja vozim sr-a al definitivno je bolji za vozit od svih njih,i reka bi da je najbolja 50-ka od svih po svemu

Offline ditek

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1091
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Zip SP70, Nrg 50
  • MojSetup: Stage6 Sport Pro MKII
  • MojSpuh: Roost SP1
Odg: Vladari svoje klase
« Odgovori #87 : 19 Veljača, 2014, 15:08:08 »
vozio sam staru SRku 98.g (ditech :notworthy: ), sad vozim starog Runnera 2003.g.. Definitivno mi se više sviđa runner.. položaj sjedenja mi je bolji, udobnost na strani runnera definitivno.. na SRki sam ko na jarcu bio otpadala kičma i meni i curi iza..  kaj se tiče držaja u zavoju tu je to negdje, više ovisi o dobrim gumama neg o nečem drugom al možda je čak SR u maloj prednosti tu. Kvaliteta plastika isti vrag, mogu se i jedne i druge silovat  :dontknow:
Krkan sam od 188 i 95 kila zato sam sad i ciljo runnera kupit, veći je i udobniji od konkurencije, a mašina provjerena, po meni jedini pravi vladar 50cc klase  :icon_thumright:

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Vladari svoje klase
« Odgovori #88 : 19 Veljača, 2014, 17:54:28 »
Klasa 50: SR stealth
Klasa 250: Derbi gp1
Klasa 500: Beverly ofkors