Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: PREVARE U OGLANIKU!!! Molim pročitajte  (Posjeta: 9168 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline sr-dream_vk

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 426
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ...KVART...
Odg: PREVARE U OGLANIKU!!! Molim pročitajte
« Odgovori #40 : 07 Srpanj, 2009, 15:08:25 »
mislim da nama iz kvarta nebi bas lagano izvadili kicmu.....ono kuzis ..svi smo stalno zajedno nas 20..zivimo kuca do kuce...tak da bi to bio malo veci problem, al dobro ko voli nek izvoli....dodjite...samo pricekajte da zapalimo par mikika prije repariranja... :lolboljesuti:......pa onda budemo vidjeli cija baba drzi bombu u cegeru...stay ludi i izopaceni zeljni vadit nekom kicmu al da na kraju ju i neko pojede.. :angel12:

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: PREVARE U OGLANIKU!!! Molim pročitajte
« Odgovori #41 : 08 Srpanj, 2009, 09:23:15 »
dečki nedao bog da netko od vas napravi prijevaru jedan po jedan i bilo bi PUFFFFFFFFF !

a starci viču gdje su nam kvartovske picke.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline zaprudanec

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 397
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia Tuono 1000R
Odg: PREVARE U OGLANIKU!!! Molim pročitajte
« Odgovori #42 : 08 Srpanj, 2009, 11:28:47 »
mislim da nama iz kvarta nebi bas lagano izvadili kicmu.....ono kuzis ..svi smo stalno zajedno nas 20..zivimo kuca do kuce...tak da bi to bio malo veci problem, al dobro ko voli nek izvoli....dodjite...samo pricekajte da zapalimo par mikika prije repariranja... :lolboljesuti:......pa onda budemo vidjeli cija baba drzi bombu u cegeru...stay ludi i izopaceni zeljni vadit nekom kicmu al da na kraju ju i neko pojede.. :angel12:
odi u videoteku, uzmi si par crtica i navlaci kozicu
AKTON communications
www.akton.hr
info@akton.hr
+385 91 286 46 88