Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Odg: Luna vision 50  (Posjeta: 607 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline BuBi

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 25
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Hrascina
  • Moj Skuter: Luna Vision 50
Odg: Luna vision 50
« : 09 Ožujak, 2009, 20:13:33 »
ej pozdrav ljudi ja imam lunu i ima vec 7000 km bez ijednog kvara sad sam mlo odlucil u nju uloziti stavil sam na nju homemade aspuh sa pumpicom sa serijskog aspuha speedfighta imam dizu 80 (inace serijska je 68)  i sportske rolne 3 grama ..... ubrzanje je perfektno ali nama kranju brzinu sad jos na nju ide neka malosi krpica u filter zraka........ komentirajte i savjetujte nesto za tu kranju brzinu pozdrav za sad ....

Offline marko1990

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 557
  • Spol: Muški
  • Cijeli život u Mercedesu dao bi za jedan dan u BMW
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Speedfight 2
Odg: Luna vision 50
« Odgovori #1 : 19 Ožujak, 2009, 22:15:37 »
ej pozdrav ljudi ja imam lunu i ima vec 7000 km bez ijednog kvara sad sam mlo odlucil u nju uloziti stavil sam na nju homemade aspuh sa pumpicom sa serijskog aspuha speedfighta imam dizu 80 (inace serijska je 68)  i sportske rolne 3 grama ..... ubrzanje je perfektno ali nama kranju brzinu sad jos na nju ide neka malosi krpica u filter zraka........ komentirajte i savjetujte nesto za tu kranju brzinu pozdrav za sad ....

ej sused...stavi kit na tu lunu i pici!!!!!!!!!!  :icon_thumright:   jebes tih 800 kn za kit...  :toothy9:
Živi život živih jer život je JEDAN!!!

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Luna vision 50
« Odgovori #2 : 19 Ožujak, 2009, 22:27:44 »
molim te pazi gdje otvaraš teme.
o tuningu lune ima najmanje 50 tema na forumu pa probaj sa tražilicom.