Tehnički kutak > Tuning skutera

Problem s punim gasom

(1/6) > >>

cupavi:
Imam mali problem, skuter vozi normalno i ubrzava do nekih 60-70km/h a nakon toga kad okrenem gas do kraja počne se ko gušit, usporavat, malo pustim gas znači negdje na 2/3 punog i vozi normalno dam puni i opet isto :dontknow: da li se kome to događalo i jel znate kaj mu je? :help:   

                                                 :icon_rr:

Punisher:
Meni se to isto deševalo na Aerox-u pa sam mislio da je to do omjera zraka-goriva...
Mislio sam da sam dao previše zraka pa sam ga malo pričepio i bilo je bolje... ali gle problema: prije neki dan sam rastavio mašinu i klip mi je poprilično nataložan s**njem i svjećica mi je bila crna (znak da omjer nije bio u redu - previše goriva).
Jedino što može biti je možda do igle gasa ali to će ti bolje objasniti MR J.  :hello:

cupavi:
Igla gasa? Misliš da je previsoko ili prenisko? ikak da nju poštelam :dontknow:


                               O0

Mr J:

--- Citat: cupavi - 27 Veljača, 2007, 13:09:04 ---Igla gasa? Misliš da je previsoko ili prenisko? ikak da nju poštelam :dontknow:


                               O0

--- Kraj citata ---

Igla nema veze sa full gasom...

Imas 2 mogucnosti ili ti je previse goriva ili ti je previse zraka u smjesi...

Probaj mu dati zraka i ako bude gore onda mu smanji zrak... sve sa vijkom za smjesu... Ako nisi nista drugo dirao, naravno... a usput i ocisti filter zraka!

enigma:
meni se to dosta često dešavalo s kinezom, na servisu rekli da je prljav filter zraka. to je zbog goriva, toči eurosuper 100

inače, meni se dešavalo da se ugasi (uguši, prestane vuć) i onda ga nebi ni na kurblu mogao upalit dok se ne ohladi...znači 10-15 minuta... :redface:

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju