Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pritužba na moderatora - vezano za pravila u oglasima?  (Posjeta: 14842 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Pritužba na moderatora - vezano za pravila u oglasima?
« Odgovori #80 : 15 Ožujak, 2009, 13:51:02 »

  - Neupisivanjem jednog ili dva od obaveznih podataka, oglas se smatra poluispravnim i biti ce zakljucan  ..upozorenje (razlog) ce biti istaknuto unutar oglasa , i pisat ce nick moderatora koji vam je moderirao oglas. U slučaju da želite bumpat, po pravilu bumpanja , nakon 7 dana na vama je da isti oglas ponovo potpuno ispravan predate , da bi oglas ostao otkljucan za bump.

-  Neupisivanjem više od dva obavezna podatka , ili uzastopnim predavanjem poluispravnih oglasa, takav oglas se smatra neispravnim i moderator ga zakljucava uz upozorenje oglasivacu privatnom porukom ! Nakon jednog upozorenja , moderator slijedece oglase moze brisati bez upozorenja , posto smatra da ste shvatili pravila, ali ih ne zelite prihvatiti ! ako vas je moderator upozorio na neispravan oglas, pitajte ga da vam objasni nesto sto vam mozda nije jasno.

Zloupotreba u vidu bumpanja se kaznjava iskljucivanjem s foruma na 48 sati.

Ma da, tako nesto.
Moderator mora imat diskreciono pravo procijeniti oglas i napravit ono sto misli da je najbolje. Bitno da ne ide izvan okvira dogovorenog

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Pritužba na moderatora - vezano za pravila u oglasima?
« Odgovori #81 : 15 Ožujak, 2009, 13:52:51 »
ako ga brišeš napiši zašto jer bu ovaj opet napisao isto i onda u krug.

Bio bi dovoljan PM sa linkom pravila oglasavanja da bi oglasivac shvatio zasto mu je obrisan oglas. Ako mu to nebi bilo dovoljno, onda se radi o nekom obliku mentalne retardacije

Offline Mrle Mrki

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 699
  • Spol: Muški
  • Aprilia In Heart
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aprilia SR 70
  • MojSetup: Trophy
  • MojSpuh: za sad RR Chrom
Odg: Pritužba na moderatora - vezano za pravila u oglasima?
« Odgovori #82 : 15 Ožujak, 2009, 13:53:53 »
ili provokacije  :toothy10:

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: Pritužba na moderatora - vezano za pravila u oglasima?
« Odgovori #83 : 15 Ožujak, 2009, 13:55:13 »
Ja sam za brisanje nepotpunih oglasa jer kao što rekoh, ključanje nije kazna već poticaj jer oglas stoji na tržnici. Samo treba precizirat pravila i znaš ako ti je oglas obrisan, jasno ti je da si zeznuo neko od pravila.

Sve je jasno kao dan. Ova nova pravila su prekomplicirana za korištenje, tržnica će nakon nekog vremena postat cirkus, mod će pop**** od pm-ova i tako. 

No gazda je gazda, kako kaže tako će biti!  :icon_thumright:

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Pritužba na moderatora - vezano za pravila u oglasima?
« Odgovori #84 : 15 Ožujak, 2009, 13:58:43 »
prihvacam,

evo onda ovako :

  - Neupisivanjem jednog ili dva od obaveznih podataka, oglas se smatra poluispravnim i biti ce zakljucan  ..upozorenje (razlog) ce biti istaknuto unutar oglasa , i pisat ce nick moderatora koji vam je moderirao oglas. U slučaju da želite bumpat, po pravilu bumpanja , nakon 7 dana na vama je da isti oglas ponovo potpuno ispravan predate , da bi oglas ostao otkljucan za bump.

-  Neupisivanjem više od dva obavezna podatka , ili uzastopnim predavanjem poluispravnih oglasa, takav oglas se smatra neispravnim i moderator ga brise uz upozorenje oglasivacu privatnom porukom ! Nakon jednog upozorenja , moderator slijedece oglase moze brisati bez upozorenja , posto smatra da ste shvatili pravila, ali ih ne zelite prihvatiti !
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Pritužba na moderatora - vezano za pravila u oglasima?
« Odgovori #85 : 15 Ožujak, 2009, 14:06:56 »
a što ide moderatora ako se on ne pridržava pravila.


eeeee tu ti je pravo pitanje.


nego jesi za malo švace .
Piaggio X9 250  Black Box

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Pritužba na moderatora - vezano za pravila u oglasima?
« Odgovori #86 : 15 Ožujak, 2009, 14:07:58 »
a što ide moderatora ako se on ne pridržava pravila.


eeeee tu ti je pravo pitanje.


nego jesi za malo švace .

postanu admini  :toothy3:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Pritužba na moderatora - vezano za pravila u oglasima?
« Odgovori #87 : 15 Ožujak, 2009, 14:11:18 »
hmmz malo komplikacija na kraju..

zasto zakljucat oglas kad ce opet isti postat modificirani...

mislin sistem do sad je bia sasvim ok (na nacin koji san ja to radia)..


napises nepravilan oglas... ja se unutar posta potpisem i kazem ispravi....
sutra pogledam.. nema prepravke.. ode oglas... (oglas koji izbrisem posaljem pp procitaj pravila, cijena je obavezna itd.)
moderiranje trznice nije tesko ko je dosta online jer nema 100 oglasa dnevno vec 10tak... ako neko nema volje 10 postova prepravit nemoze bit mod.

cemu opominjat ljude za K:, P:, PiP kad to sam ispravis za sekundu i mirna bosna... upozoris usera ako konstantno to radi i cao..
za nedostatak kilometraza, kune.. dogadja se da neko zaboravi nesto napisat... ljudi smo jbg

dosad na ovaj sistem nije bilo prituzbi :)

ovako sad lockaj ovaj, on napise drugi, moze opet nesto falit.. pa lockaj taj.. komplikejšns

pravila je trebalo po meni modificirat u pogledu... dobis opomenu.. 24 sata proslo.. nisi popravia... dovidjenja  :toothy11:
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Pritužba na moderatora - vezano za pravila u oglasima?
« Odgovori #88 : 15 Ožujak, 2009, 14:16:00 »
hmmz malo komplikacija na kraju..

zasto zakljucat oglas kad ce opet isti postat modificirani...

mislin sistem do sad je bia sasvim ok (na nacin koji san ja to radia)..


napises nepravilan oglas... ja se unutar posta potpisem i kazem ispravi....
sutra pogledam.. nema prepravke.. ode oglas... (oglas koji izbrisem posaljem pp procitaj pravila, cijena je obavezna itd.)
moderiranje trznice nije tesko ko je dosta online jer nema 100 oglasa dnevno vec 10tak... ako neko nema volje 10 postova prepravit nemoze bit mod.

cemu opominjat ljude za K:, P:, PiP kad to sam ispravis za sekundu i mirna bosna... upozoris usera ako konstantno to radi i cao..
za nedostatak kilometraza, kune.. dogadja se da neko zaboravi nesto napisat... ljudi smo jbg

dosad na ovaj sistem nije bilo prituzbi :)

ovako sad lockaj ovaj, on napise drugi, moze opet nesto falit.. pa lockaj taj.. komplikejšns

pravila je trebalo po meni modificirat u pogledu... dobis opomenu.. 24 sata proslo.. nisi popravia... dovidjenja  :toothy11:

ti mozes i sam kao moderator ispraviti naslov , kazna je zakljucavanje oglasa da nema bumpa...
ti mozes kao moderator popraviti neke detalje.. kazna je zakljucavanje oglasa da nema bumpa..

..ali cijene ako nema , ti to ne mozes znati.. i ne mozes popraviti..
ako imas volje , svakako mozes upozoriti clana da ispravi oglas bez da ga zakljucas , dapace to preporucam , pogotovo kad su clanovi novi na forumu..

ipak to je stvar tvoje dobre volje , jer to u biti od tebe trazi vise posla  :icon_thumright:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Pritužba na moderatora - vezano za pravila u oglasima?
« Odgovori #89 : 15 Ožujak, 2009, 14:17:46 »
clj ovih pravila je u biti bio da ostane sve kako je, samo da se u biti ne brisu nepotpuni oglasi, vec da se samo zakljucaju (kazna da nema bumpa)  :toothy11:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Pritužba na moderatora - vezano za pravila u oglasima?
« Odgovori #90 : 15 Ožujak, 2009, 14:18:22 »
nije problem sta ima posla kad se ljudi ne ljute i sve ide svojim tokom... :)

da ima 30 postova u oglasniku dnevno .. kiki prozvizdi postove (dosad one koje je on opomenia ja se nisan misa i obratno), ja ih prelistam.. i islo je ok  :icon_scratch:
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Pritužba na moderatora - vezano za pravila u oglasima?
« Odgovori #91 : 15 Ožujak, 2009, 15:05:20 »
..eto, black rox je postigao zeljeno, pravila su promjenjena.. idemo sad u primjenu..
ovu temu zakljucavam, a vec ce se otvoriti druga ako nesto ne bude stimalo , tu se ne moram brinuti  :icon_biggrin:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!