Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Kad represija ne urodi plodom  (Posjeta: 800 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline matheus

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 67
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Yamaha X City 250
Kad represija ne urodi plodom
« : 17 Ožujak, 2009, 17:48:48 »
Preventivna akcija PU istarske ‘Policija i građani voze zajedno’

U nedjelju, 22. ožujka PU istarska će od 11 do 15 sati na području Pule, Rovinja i Labina provoditi preventivnu akciju pod nazivom „ Policajci i građani voze zajedno", usmjerenu na vozače mopeda i motocikala. - Cilj prometne akcije je smanjiti najteže posljedice prometnih nesreća u kojima sudjeluju vozači mopeda i motocikala te povećati prometnu kulturu i poštivanje prometnih propisa od strane vozača mopeda i motocikala, ali i drugih sudionika prometa, izvijestili su iz policije.

Aktivnosti će se provoditi na pogodnim mjestima poput okupljališta vozača mopeda i motocikala, a u akciju su, osim policije, uključeni HAK, STP - stanice za tehnički pregled, moto klubovi te servisi mopeda i motocikala.

Policajci će vozače mopeda i motocikala upoznati s najčešćim greškama koje dovode do najtežih prometnih nesreća i stradavanja, a svojim osobnim primjerom ukazati će na poželjno ponašanje u prometu. Instruktori HAK-a i predstavnici auto škola davat će savjete o propisnoj vožnji dok će kontrolori stanice za tehnički pregled svoj doprinos akciji dati korisnim savjetima o važnosti tehničke ispravnosti vozila. Članovi moto klubova vozačima će prenijeti iskustva o sigurnoj vožnji, a auto serviseri savjete o pravilnom održavanju motocikala i korištenju zaštitne opreme.

Stoga PU istarska poziva sve koji svojim aktivnostima mogu doprinijeti i utjecati na smanjenje najtežih prometnih nesreća da se pridruže akciji, a vozače mopeda i motocikala pozivaju da ukoliko u nedjelju vide policijski punkt da se zaustave i priključe akciji.

Po završetku akcije svi sudionici su pozvani na zajedničku vožnju. (Barkun)

Offline benelli

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1485
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novigrad
  • Moj Skuter: benelli 491 i gilera runner vx125
  • Moja Kaciga: na laktu
  • MojSetup: malo(s)si spor(t)
  • MojSpuh: serjalović sa db kilerom
Odg: Kad represija ne urodi plodom
« Odgovori #1 : 17 Ožujak, 2009, 17:56:42 »
kod nas je isto to bilo u subotu i nedjelju :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12:

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Kad represija ne urodi plodom
« Odgovori #2 : 17 Ožujak, 2009, 18:16:47 »
jedno je sigurno, u splitu in nebi niko sta  :toothy9:
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Kad represija ne urodi plodom
« Odgovori #3 : 17 Ožujak, 2009, 18:21:06 »
Da se vozim s tim panjevima xD zaboravi nikada :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9:

Offline Brla

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 824
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sveti Ivan Ž
  • Moj Skuter: Runner VX
  • Moja Kaciga: HJC fg-15
  • MojSetup: 209, polini, vxr, itd.
  • MojSpuh: serijala
Odg: Kad represija ne urodi plodom
« Odgovori #4 : 17 Ožujak, 2009, 18:26:56 »
hahaha da dođe Black sa mrcinom počeli bi se križat s ljevom i desnom  :toothy12:

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Kad represija ne urodi plodom
« Odgovori #5 : 17 Ožujak, 2009, 18:56:00 »
to bi trebalo biti pod obavezno svake sezone (ako spase jedan zivot vec su puno napravili)

Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!