Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Plin na skuter  (Posjeta: 2107 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: Plin na skuter
« Odgovori #20 : 09 Ožujak, 2009, 16:56:35 »
u krivu si
upravo sam to htio rec u najacim sudarima je testirano i boci nista kao ni dok su ju bacali punu sa neznam kolko visine od beton dok rezervar sa benzinom zna u sudaru izgorit auto plane ko sibica u sekundi
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline animatrix

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3829
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Luna Vision II
  • Moja Kaciga: Vemar TAI2K
  • MojSetup: DR Evo 70cc AC
  • MojSpuh: TT
Odg: Plin na skuter
« Odgovori #21 : 09 Ožujak, 2009, 17:16:48 »
+ boce imaju sigurnosni ventil u slucaju da se auto zapali, visak tlaka se pusta kroz ventil i boca nemoze eksplodirati
Built Not Bought // Preradjujem cilindre

Offline zx50

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Kymco zx50
Odg: Plin na skuter
« Odgovori #22 : 09 Ožujak, 2009, 18:13:46 »
Ma što se tiče sigurnosti, sigurno je plin sigurniji po svim ispitivanjima, rezevoar ide ispod sica ili u kofere, pa možeš birati kombinaciju, a što se tiče potrošnje pa i nije baš da nije razlika, meni troši 4,5l max a vozim ga sigurno360 dana u godini i prelazim oko 600 km mjesečno, i to samo po zagrebu, a i draže mi je čišće izgaranje na svjećicama i dugotrajnost mašine.

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: Plin na skuter
« Odgovori #23 : 09 Ožujak, 2009, 21:14:35 »
Ma što se tiče sigurnosti, sigurno je plin sigurniji po svim ispitivanjima, rezevoar ide ispod sica ili u kofere, pa možeš birati kombinaciju, a što se tiče potrošnje pa i nije baš da nije razlika, meni troši 4,5l max a vozim ga sigurno360 dana u godini i prelazim oko 600 km mjesečno, i to samo po zagrebu, a i draže mi je čišće izgaranje na svjećicama i dugotrajnost mašine.
uzet ce mo u grubo ti si u dobitu po sezoni oko 500kn ali sad gdje je sto ti je skuplji tehnicki,odrzavanje plina,instalacija koja je barem 200ojra,zauzme ti prostor i tako neke stvari brijem da se to neisplati :dontknow:
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD