Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: sat-aerox-hitno  (Posjeta: 1078 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline VideRR

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski biciklist
  • *
  • Postova: 361
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MoKoŠiCa
sat-aerox-hitno
« : 16 Ožujak, 2009, 20:45:05 »
e ovako nabavio sam sat od aeroxa novijeg onog i u menene je aerox 2001..naraqvno ne pasu džekovi a sad pls pomoc moze li mi iko objasnitit kako spojiti sat od novog aeroxa na starog od novog sata imam i džekove tako da samo treba prekinut zice i stavit ovajn novi dek ali ja ne znam kako to treba spojit u mene ima 12 zica a na tom novom 10 ne znam kako cuu..pls pomozite hitnooo!!!bdw malo sam glupo ovo napiso!!!sry...unaprijed HVALA!!!
█▀█ █▀▀ █▀█ █▄▄
█▀█ █▄▄ █▀█ █▄█

Offline sfx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 575
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: sat-aerox-hitno
« Odgovori #1 : 16 Ožujak, 2009, 20:53:56 »
neznam kako je na roxu ali općenito: pogledaj na starim satovima gdje idu koje žice: 3žice za bengu, 2žice za temperaturu i ostale su kontrolne lampice, svaka ima po jednu žicu i zajednički minus, trebalo bi na starim instrumentima pogledat koji je đek za šta i rješeno  :icon_thumright:

Offline VideRR

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski biciklist
  • *
  • Postova: 361
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MoKoŠiCa
Odg: sat-aerox-hitno
« Odgovori #2 : 16 Ožujak, 2009, 20:56:19 »
jeli itko to radio da mi malo bolje pojasni??
█▀█ █▀▀ █▀█ █▄▄
█▀█ █▄▄ █▀█ █▄█

Offline sfx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 575
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: sat-aerox-hitno
« Odgovori #3 : 16 Ožujak, 2009, 20:58:55 »
ja sam radio to sa satovima od nrga i runnera, a ako imas slike zadnjeg djela stare i nove table mogu ti napisat sta ide di

Offline VideRR

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski biciklist
  • *
  • Postova: 361
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MoKoŠiCa
Odg: sat-aerox-hitno
« Odgovori #4 : 16 Ožujak, 2009, 21:11:53 »
slusaj stari hvala kas odprilike sutra bit na kompu to mi je sad u prijetalje u garazi dje to radimo pa tako da ne mogu sad otic nemam kluca sutra ti to slikam pa posaljem
█▀█ █▀▀ █▀█ █▄▄
█▀█ █▄▄ █▀█ █▄█

Offline sfx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 575
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: sat-aerox-hitno
« Odgovori #5 : 16 Ožujak, 2009, 21:15:24 »
ok pa kad budem online ti pokazem

Offline stoske_durlaneze

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 149
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • MojSpuh: stock
Odg: sat-aerox-hitno
« Odgovori #6 : 16 Ožujak, 2009, 22:22:45 »
i ja sam stavljao novi pre jedno nedelju dana ... mukotrpan poso .. zahteva dosta vremena
ali se isplati  :icon_thumright: :icon_thumright: ubaci slike i jednog i drugog pa cu da ti objasnik kako da spojis  :icon_thumright: :icon_thumright:

Offline VideRR

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski biciklist
  • *
  • Postova: 361
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MoKoŠiCa
Odg: sat-aerox-hitno
« Odgovori #7 : 16 Ožujak, 2009, 22:27:31 »
ok nije problem sutra cu to slikat pa ti posaljem i tebi i njemu...a jeli znas o kome je aeroxu rijec
█▀█ █▀▀ █▀█ █▄▄
█▀█ █▄▄ █▀█ █▄█

Offline stoske_durlaneze

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 149
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • MojSpuh: stock
Odg: sat-aerox-hitno
« Odgovori #8 : 16 Ožujak, 2009, 22:28:39 »
ok nije problem sutra cu to slikat pa ti posaljem i tebi i njemu...a jeli znas o kome je aeroxu rijec
koje je god.

Offline VideRR

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski biciklist
  • *
  • Postova: 361
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MoKoŠiCa
Odg: sat-aerox-hitno
« Odgovori #9 : 16 Ožujak, 2009, 22:37:22 »
moj je 2001...a ovaj sat i džekovi novi sto sam nabavio su 2003..ja mislim....ima samo jedan jebe....ni džek na tom novom satu i ima 9 zica cini mi se a moj stari ima 3 džeka i 12 zica dje je tu logika jbr...aj ja slika sutra pa mi vi sve ljepo objasnite ak nije problem
█▀█ █▀▀ █▀█ █▄▄
█▀█ █▄▄ █▀█ █▄█

Offline stoske_durlaneze

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 149
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • MojSpuh: stock
Odg: sat-aerox-hitno
« Odgovori #10 : 16 Ožujak, 2009, 22:44:18 »
moj je 2001...a ovaj sat i džekovi novi sto sam nabavio su 2003..ja mislim....ima samo jedan jebe....ni džek na tom novom satu i ima 9 zica cini mi se a moj stari ima 3 džeka i 12 zica dje je tu logika jbr...aj ja slika sutra pa mi vi sve ljepo objasnite ak nije problem
moj rox je 2003 a sat je noviji ... trebalo mi je 3 sata da ga privezem .. ali vredelo je truda !
nije nikakav problem izbaci ti slike pa ja ako ga resim javljam ti ??   :icon_thumright: :icon_thumright: