Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: tema jezik pisanja po forumu  (Posjeta: 8186 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: tema jezik pisanja po forumu
« Odgovori #20 : 04 Ožujak, 2009, 16:56:18 »
swaka Čast mrcini kaj je owo napisao....i iskreno neki modowi owdje glume Bogowe....btw....kiki....iŠla sam proČitat nekoliko twojih postowa.....i prawops ti je fakat u banani i to u rijeČima di prwoŠkolci znaju kaj se kak piŠe....

mislim da je dowoljno da to swi razumijemo....a prawopis i knjiŽewnost ostawimo u Školi....xD
P.O.T.P.I.S

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: tema jezik pisanja po forumu
« Odgovori #21 : 04 Ožujak, 2009, 17:03:25 »
swaka Čast mrcini kaj je owo napisao....i iskreno neki modowi owdje glume Bogowe....btw....kiki....iŠla sam proČitat nekoliko twojih postowa.....i prawops ti je fakat u banani i to u rijeČima di prwoŠkolci znaju kaj se kak piŠe....

mislim da je dowoljno da to swi razumijemo....a prawopis i knjiŽewnost ostawimo u Školi....xD

prava se javila bokte...pise w loool moj susjed od 10 godina je mislil da je to kul i proslo ga  ::)

a to kaj ja grijesim dok pisem je zato kaj fkt brzo pisem i ne ispravljam post poslije pisanja vec samo stisnem posalji i to je to...

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: tema jezik pisanja po forumu
« Odgovori #22 : 04 Ožujak, 2009, 17:11:53 »
evo opet se prepirete oko gluposti...necete nista s tim postic jer ce i dalje svako pisat kako pise...jbg to je tako, ja pisem kako i pricam i mislim da me se razumije i zato se ne bojim banna... :laughing9:

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: tema jezik pisanja po forumu
« Odgovori #23 : 04 Ožujak, 2009, 17:13:09 »
Radite kaj hocete, sorry kaj sam htel uvest malo reda, moj grijeh! doWiđenja, pisem od sad w jer je to ocito jako kul

Offline Marekvz1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1666
  • Spol: Muški
  • ajmoooo..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Imao sam...
  • Moja Kaciga: Čupa na glavi...
  • MojSetup: Jedino silikonski s Peveca..
  • MojSpuh: Prodao sam...
Odg: tema jezik pisanja po forumu
« Odgovori #24 : 04 Ožujak, 2009, 17:16:03 »
Wd40 je po dWanaesT kUnA u PeWecU. :laughing7: :laughing7: :laughing7:
Vrnul sam se...Tanji nego ikad.....j#bo te led.

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: tema jezik pisanja po forumu
« Odgovori #25 : 04 Ožujak, 2009, 17:17:33 »
opet se vi svadajte........svi cete dobit BANN.......... :laughing7: BTW bas je sexy pisat w umjesto v.......tak smo svi owdje jos wise manje dječica i to nam je swima jos wery kul.....  :toothy12:

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: tema jezik pisanja po forumu
« Odgovori #26 : 04 Ožujak, 2009, 17:21:41 »
Wd40 je po dWanaesT kUnA u PeWecU. :laughing7: :laughing7: :laughing7:

Danas idem u Waraždin se wozit malo i do megica pa ti sigurno opet nebudes dosel  :laughing7: Wau, kak sam sad kul  :frajer:

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: tema jezik pisanja po forumu
« Odgovori #27 : 04 Ožujak, 2009, 17:25:53 »
super mega kul......na dobrom si putu da udjes u nas team megapopularnih.....  :laughing3:

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: tema jezik pisanja po forumu
« Odgovori #28 : 04 Ožujak, 2009, 17:29:58 »
super mega kul......na dobrom si putu da udjes u nas team megapopularnih.....  :laughing3:

ahaaa...znaci tak je trebalo pocet pisat w! j#bote da sam prije znal nebi bilo dwojbe oko mene  :laughing6:

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: tema jezik pisanja po forumu
« Odgovori #29 : 04 Ožujak, 2009, 17:31:52 »
...a opet, razliku neki ne kuze u brisanju i ispravljanju!
istina

razlika je,

ispravljanje oglasa u tom pogledu je potpuno dozvoljeno  :laughing7:

tu se clanovi nemaju razloga buniti   :dontknow: , osim ako postoje drugi motivi...
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: tema jezik pisanja po forumu
« Odgovori #30 : 04 Ožujak, 2009, 17:32:22 »
super mega kul......na dobrom si putu da udjes u nas team megapopularnih.....  :laughing3:
ti si danas bio u gimnaziji ...ti si hypej kuj...hahah...bitwin jesi se upisaj na faks...hahah :laughing3: :laughing3: :laughing3:

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: tema jezik pisanja po forumu
« Odgovori #31 : 04 Ožujak, 2009, 17:40:05 »
istina

razlika je,

ispravljanje oglasa u tom pogledu je potpuno dozvoljeno  :laughing7:

tu se clanovi nemaju razloga buniti   :dontknow: , osim ako postoje drugi motivi...

Tako je! Shema aj mi reci koji sam ti oglas pobriso?!  :dontknow: ISpravio jesam 3, izbrisao nijedan, eladio moze u moderator logu pogledat i potvrdit! ucinim forumu uslugu i jos me se lincuje...serete kvate...pardon, kwake!  :laughing3:


@ eladio - cekam na PM savjete one...za ono... :icon_thumright:

Offline Shema

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Skuta?a
Odg: tema jezik pisanja po forumu
« Odgovori #32 : 04 Ožujak, 2009, 18:11:10 »
Eo pametan covjek! Zna o cem pricam...i ko moderator me razumije!

Eto tvoj književni jezik...

Aj ne podcjenjuj druge i govorit kako je nešto sramotno.

Evo da ti nabrojim greške u tvom postu koji sadrži 12 riječi..."Eo (evo), cem (cemu), ko (kao)"

Jel dovoljno Krisitijane?

Offline Shema

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Skuta?a
Odg: tema jezik pisanja po forumu
« Odgovori #33 : 04 Ožujak, 2009, 18:14:45 »
Tako je! Shema aj mi reci koji sam ti oglas pobriso?!  :dontknow: ISpravio jesam 3, izbrisao nijedan, eladio moze u moderator logu pogledat i potvrdit! ucinim forumu uslugu i jos me se lincuje...serete kvate...pardon, kwake!  :laughing3:


@ eladio - cekam na PM savjete one...za ono... :icon_thumright:

Loooooooooooooool...

Prvo, ne prozivaj me bez razloga jer si u mom slučaju TI krivac i niko drugi.

O tome šta si posra eladiu da si mi ispravia nepravilne riječi u mom oglasu, nije istina, jer da si ispravlja onda nebi ostalo "cirka 3 000 kn" nego "cca (približno) 3 000 kn"...a to sam ja kasnije ispravia, to i još par riči...

I da, NE PRIČAT LAŽI...ti si tu da provodiš tržnicu po pravilima, ane po pravilima koje si ti zamislia u svojoj glavi.

Ajde lijepo pogledat sve moje postove pa nađi mi di sam ja napisa da si mi ti izbrisa oglase?

Nigdi nisam reka da si mi izbrisa oglase, nego da si mi na 3 od moja 4 oglasa da upozorenje radi pisanja, jer kao nije na književnom standardnom jeziku, loooooooooooooool...nisi ti u livelu... :notworthy:
« Zadnja izmjena: 04 Ožujak, 2009, 18:19:05 Shema »

Offline Marekvz1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1666
  • Spol: Muški
  • ajmoooo..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Imao sam...
  • Moja Kaciga: Čupa na glavi...
  • MojSetup: Jedino silikonski s Peveca..
  • MojSpuh: Prodao sam...
Odg: tema jezik pisanja po forumu
« Odgovori #34 : 04 Ožujak, 2009, 18:16:16 »
nek se niko ne srdi,po meni slovo W nema u hrv.pravopisu,bar nije bilo dok sam ja išel u skul.ajmo svi pisat na šatri. :laughing7: :laughing7:
Vrnul sam se...Tanji nego ikad.....j#bo te led.

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: tema jezik pisanja po forumu
« Odgovori #35 : 04 Ožujak, 2009, 18:17:20 »
...to govori o obrazovanju najbolje o covjeku!

Ja sam rođen u Zagorju, zivim tu al pricam razumljivo...ak mogu ja, mogu i drugi

I ja nist ne brisem, samo ispravljam...nisam niakd ispravio ni izbriso nista bezveze...samo ispravljam...a opet, razliku neki ne kuze u brisanju i ispravljanju!

prava se javila bokte...pise w loool moj susjed od 10 godina je mislil da je to kul i proslo ga  ::)

a to kaj ja grijesim dok pisem je zato kaj fkt brzo pisem i ne ispravljam post poslije pisanja vec samo stisnem posalji i to je to...


Danas idem u Waraždin se wozit malo i do megica pa ti sigurno opet nebudes dosel  :laughing7: Wau, kak sam sad kul  :frajer:

kolega kao izvorni splicanin koji moze pisati knjizevno od rijeci do rijeci....

reci mi tko si ti da sudis druge sudionike razgovora na ovom forumu ako se ti SAM .. nemozes pridrzavati VLASTITIH pravila... ipak ovaj forum nije kao nasa drzava da ne vrijede ista pravila za sve ...

sad si mi se stvarno popeo na vrh spolovila sa svojim ponasanjem i molio bih te da se skines s grbace radnog naroda te nas pustis na miru...

moju slobodu izrazavanja bas NITKO nemoze oduzeti kao i ostalih clanova za koju su se nasi ocevi borili... ....

ako nevolis dalmatinsko narijecje.. molim te ne citaj ga i ostavi se moderiranja.. jer koliko god ja nevolim to KAJ ne brisem i ne diram ljudima postove...  materinji jezik treba postovati... to je hrvatski svejedno kojim narjecjem se govori...

kako sam ponosan na svoje narijecje postujem i vase...pa uzimam sebi pravo da ponovim!!!! TKO SI TI DA GOVORIS KOJE NARIJECJE SE SMIJE KORISTITI...

meni se neda razmisljati koje su knjizevne rijeci a koje nisu... i tlaka mi je pisati tako postove... mogu al ne zelim... pisem da me svi razumiju i to je dosta... a ti ako mislis da je KAJ knjizevni jezik onda se vrati u osnovnu skolu.

P.S. otac hrvatske knjizevnosti.... marko marulic... DALMATINAC, splicanin... imas kompleks na to?

HVALA!!!!!!!!!!
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline Shema

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Skuta?a
Odg: tema jezik pisanja po forumu
« Odgovori #36 : 04 Ožujak, 2009, 18:20:55 »
@Nikon, za post  :notworthy: :notworthy: :notworthy:

@Kićo---Protiv mene si moga srat eladiu i izmišljat, jer si vidia mene od 195 postova i ko sam ja naspram tebe, jelda!!!?!??!!!

Reklo ti je 15 ljudi sa foruma, nadam se da ti je došlo do mozga.

Uživaj care.

Offline Marekvz1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1666
  • Spol: Muški
  • ajmoooo..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Imao sam...
  • Moja Kaciga: Čupa na glavi...
  • MojSetup: Jedino silikonski s Peveca..
  • MojSpuh: Prodao sam...
Odg: tema jezik pisanja po forumu
« Odgovori #37 : 04 Ožujak, 2009, 18:23:22 »
al je drele naš. :laughing7: :laughing7:stvarno nemate pametnijeg posla.ja sam za šatru. :hmh: :hmh:
Vrnul sam se...Tanji nego ikad.....j#bo te led.

Offline Shema

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Skuta?a
Odg: tema jezik pisanja po forumu
« Odgovori #38 : 04 Ožujak, 2009, 18:26:35 »
Jel ja tribam pisat 16 puta da mi se izbrišu opomenu u oglasniku od Kristiana koje mi je on da iz nekog fetiša prema dalmatincima i zbog toga sta mu cur anije dala tjedan dana pa je nervozan...

http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=15226.0

http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=15228.0

Kićo, kako si napisa opomene tako ih imaš i izbrisat sa vidljivog mjesta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: tema jezik pisanja po forumu
« Odgovori #39 : 04 Ožujak, 2009, 18:28:33 »
moj kiki ljudski je grijesit i prihvatit g#vn# koja si zakuva... kako san ja napa fxr-a 180 i ispa glup.. coviku san se izvinia ma kako mi to bilo mrsko... tako smatran da je korektno od tebe da to napravis i ispravis ovo sta si zagovnia
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com