Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Peugeot set up  (Posjeta: 7589 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Peugeot set up
« Odgovori #20 : 01 Travanj, 2007, 20:18:57 »
ma najbolje da se potučete,lipo razbijete jedan drugom njušku i onda se zapijete posli :laughing7: :laughing7: :laughing7:
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Sugar

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Mr J je cajka fan
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Peugeot set up
« Odgovori #21 : 02 Travanj, 2007, 00:50:36 »
ti radi po svom,ja cu po svom!



ko te koji k**ra* napada,smiri malo dozivljaje

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Peugeot set up
« Odgovori #22 : 02 Travanj, 2007, 18:30:24 »

evo kak ide trekker, to je od haca iz slavonije..
neznam jel član tu, ali na SS-u je..

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Peugeot set up
« Odgovori #23 : 02 Travanj, 2007, 19:45:11 »

evo kak ide trekker, to je od haca iz slavonije..
neznam jel član tu, ali na SS-u je..
daj objasni mi nešto o ovome,skut ide preludo.Šta je to,cjena itd.
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Peugeot set up
« Odgovori #24 : 02 Travanj, 2007, 20:23:27 »

evo kak ide trekker, to je od haca iz slavonije..
neznam jel član tu, ali na SS-u je..
daj objasni mi nešto o ovome,skut ide preludo.Šta je to,cjena itd.

MHR replica, dellorto19, E5 gljiva, Nardo replica, stage6 usis, malossi multivar na AC je stavljen LC kit i napravljeno mu je vodeno hladjenje, malo su blokovi preradjeni, squish je 0,6mm, dignut je tajmonig, prosiren ispuh na 24, i to je u pravilu to...
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Peugeot set up
« Odgovori #25 : 02 Travanj, 2007, 23:04:11 »

evo kak ide trekker, to je od haca iz slavonije..
neznam jel član tu, ali na SS-u je..
:o :o :o koje ubrzanje  :o :o :o prebolesno
Who's looking for punishment ??

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Peugeot set up
« Odgovori #26 : 03 Travanj, 2007, 08:04:32 »
klasičan europski projekt koji malo tko radi kod nas (zbog neiskustva)...
dok je hac slagao cvaje vi svi ste još bili u pelenama a ja sam gledao pink pantera..
bitno je istaknut da nije gore onaj šugavi nardo od pežoa nego pripasan od minarellija (od Bere sa SS-a) sa puno kraćom granom koja daje powerband na 1500 okretaja više što je na klasičnom pežoovom auspuhu zbog preduge grane nemoguće napravit..
distancom između cilindra i bloka je dignut kompletan timing cilindra ko na mhr teamu, a cilindar je gore skraćen..
uglavnom, sve se da preradit samo treba volje, znanja i alata, dok mi ostali radimo po sistemu plug&play, pa kak ide - ide..
« Zadnja izmjena: 03 Travanj, 2007, 08:09:14 ivanm »

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Peugeot set up
« Odgovori #27 : 04 Travanj, 2007, 15:30:41 »
Ja nemam Flash player, nece da se instalira.
Jel moze netko prepricati ukratko filmic :notworthy:

Offline Sugar

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Mr J je cajka fan
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Peugeot set up
« Odgovori #28 : 04 Travanj, 2007, 16:00:36 »
od nule pa do dvadeset krug u nekoliko sec

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Peugeot set up
« Odgovori #29 : 04 Travanj, 2007, 17:26:14 »
do 100..

Offline ryder on the storm

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 524
  • badtothebone
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • click here
  • Mjesto: pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70sp, Audi A6
Odg: Peugeot set up
« Odgovori #30 : 04 Travanj, 2007, 22:27:51 »

evo kak ide trekker, to je od haca iz slavonije..
neznam jel član tu, ali na SS-u je..
daj objasni mi nešto o ovome,skut ide preludo.Šta je to,cjena itd.

MHR replica, dellorto19, E5 gljiva, Nardo replica, stage6 usis, malossi multivar na AC je stavljen LC kit i napravljeno mu je vodeno hladjenje, malo su blokovi preradjeni, squish je 0,6mm, dignut je tajmonig, prosiren ispuh na 24, i to je u pravilu to...

koliko košta takav tuning?
kit:Malossi mhr replica
auspuh:Malossi mhr replica
vario:malossi multivar
red sponge,... radilica i dell 21 comming soon

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Peugeot set up
« Odgovori #31 : 04 Travanj, 2007, 22:34:50 »
to je sve rabljeno prerađeno i pripasano, sumnjam da bi itko nekome drugome tak nešto radio, to je svojevrsni unikat, da samo nabacaš dijelove gore nebi bilo tako, mene je recimo ispalo oko 2500 kn s tim da sam dosta dijelova isto rabljeno stavio, da sam išo na sve novo bilo bi 4000..
da je hac stavljao sve novo bilo bi preko 6000 kn..
ovak je on od dva skutera složio jednoga jer je imao jednog sf-a u dijelovima i tak to..

Offline greenlite

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 682
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: čk
Odg: Peugeot set up
« Odgovori #32 : 09 Travanj, 2007, 15:12:20 »
Gledal sam to malo na SS i fakat bolesna prerada :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:,samo je pitanje kak bude to dugo takvo ubrzanje imalo, tak i ja mislim na svojemu nekaj napraviti, jel netko možda zna kakva je radilica unutra. Malo mi ipak taj spuh grdo zgleda dok je tako premodificiran za pežo ali svaka čast

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Peugeot set up
« Odgovori #33 : 09 Travanj, 2007, 19:59:43 »
radilica je RMS super racing, i ja ju tebi toplo preporučam, nije skupa ali ima ju samo vani ili prek slovenca, cijena je oko 100 eura..
za usporedbu malossi RHQ je 1300 kn..
tak bi auspuh zapravo trebao bit kratak, ali je zbog estetike produžen, pa se tu gube performanse..

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Peugeot set up
« Odgovori #34 : 20 Travanj, 2007, 08:18:24 »
solidno je ubrzavao do 90, a iznad je počeo trokirati, na preporuku haca stavio sam bolju svječicu, točnije Denso W27FSZU i veću diznu (80), sad budem vidio dal je bolje..

Offline OvErLoAd

  • Tržnica : (+8)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 522
  • Spol: Muški
  • in the fast lane
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • svijetskutera
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: aprilia SR 70 minarelli
Odg: Peugeot set up
« Odgovori #35 : 22 Travanj, 2007, 01:04:03 »
solidno je ubrzavao do 90, a iznad je počeo trokirati, na preporuku haca stavio sam bolju svječicu, točnije Denso W27FSZU i veću diznu (80), sad budem vidio dal je bolje..

Prevelika dizna...

Koju si prije imao?

75 bi trebala bit ok na 19 frgi, i airboxu

Offline BlitzMan

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 631
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Velika Gorica
Odg: Peugeot set up
« Odgovori #36 : 22 Travanj, 2007, 04:26:45 »
to je sf overload a ne mina ili pia

da se puno toga napravit na sf da ide super samo su ljudi glupi i nemaju u glavi to da krenu dalje u tuning kad su vec poceli

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Peugeot set up
« Odgovori #37 : 22 Travanj, 2007, 09:40:45 »
bila je vrlo svjetla svječica pa sam stavio veću diznu, sad je bolja boja..nije to neka razlika u dizni, možda malo trokira u startu kad je hladan, ali ne strašno.. no čudno mi je kak mi se jučer i prekjučer ugasio u vožnji, onak iz čista mira, i onda ga upalim, opet radi..
bilo je malo smeća u čašici frgazera, to sam izvadio, trebao bi ga ponovo izčistiti..
onak kad se vozim po gradu, ok je ali kad ga razvučem do 90 po laganoj uzbrdici, nakon 2-3 minute, uguši se i povremeno ugasi.. definitivno ostane bez benzina, sad moram otkrit zašto, ili vakum ventil ne pusti dosta ili mi je plovak zaštekao..
ali nije ni čudo, u kakvom je stanju bio taj frgazer kad sam ga uzeo, potpuno zaštopan..
sve se to događa sad otkad je zatoplilo, kad je vani bilo do +15°C, radilo je super..
bojim se da mi se pregrijava cilindar.. :icon_scratch:
trebao bi frgazer još jednom potopit u nitro i ispuhat kompresorom..
danas ću odvojit pumpu ulja i napravit mješavinu 2.5%, jer mislim da ta pumpa ne radi kak treba, na 700 km otišlo mi je samo oko pola litre iz rezervoarčića, a još sam dodao čep-dva u rezervoar..

ne mislim od pežoa napravit neznam kakvu pilu jer da mislim nebi kupio kit od 800 kn.. hoću se samo normalno vozit po gradu paralelno s autima do 80-90 i to je to..
« Zadnja izmjena: 22 Travanj, 2007, 09:44:20 ivanm »

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Peugeot set up
« Odgovori #38 : 22 Travanj, 2007, 11:29:32 »
evo rješio sam, 2% u rezervoaru + pumpica, super ide, nikakvo gušenje, ništa, do 90 u par sec, više nije bilo ceste.. uz brijeg isto bez beda.. jedino malo jači smrad iza mene, al eto.. ipak je stvar u pumpici, ona u ovom slučaju daje max 1%..
sad je možda 3%, malo previše ali za AC nek je više ipak se više grije i slično.

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Peugeot set up
« Odgovori #39 : 27 Travanj, 2007, 15:01:48 »
stavio sam svječicu Denso W27FSZU (platina) i serijski centralni umjesto bijelog, pa ćemo vidjet sad, jer mi je imo rupu na 70-80 kad se zgrijao, i izbušio sam još par rupa na deklu..