Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pun mi je k**** ovog policajca na tržnici  (Posjeta: 4724 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Marekvz1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1666
  • Spol: Muški
  • ajmoooo..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Imao sam...
  • Moja Kaciga: Čupa na glavi...
  • MojSetup: Jedino silikonski s Peveca..
  • MojSpuh: Prodao sam...
Odg: Pun mi je k**** ovog policajca na tržnici
« Odgovori #20 : 01 Ožujak, 2009, 23:22:09 »
 :laughing7: :laughing7: :laughing7: Mulci,mulci.Polijajac s gumicom umjesto pendreka :laughing7: :laughing7: :laughing7:
Vrnul sam se...Tanji nego ikad.....j#bo te led.

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Pun mi je k**** ovog policajca na tržnici
« Odgovori #21 : 02 Ožujak, 2009, 09:09:44 »
Sto se tice kristijana, nije savrsen, nismo ni mi , nitko nije savrsen...

On se trudi oglase drzati razumljivima i jasnima za sve..


Sto se tice sheme, ne brini , oglasi ti se nece brisati, zbog toga sto su na dalmatinskom.. dok god je svima nama razumljiv , i to je to  :icon_thumright:

Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: Pun mi je k**** ovog policajca na tržnici
« Odgovori #22 : 02 Ožujak, 2009, 09:27:51 »
sam ti pisi na dalmatinskom da te ceo svet razume :toothy3: sala-mala da se tko nebi naso uvrjedjen jel zadnjih dana vas sora PMS  :happy6:
« Zadnja izmjena: 02 Ožujak, 2009, 09:38:28 ivan007 »
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline Shema

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Skuta?a
Odg: Pun mi je k**** ovog policajca na tržnici
« Odgovori #23 : 02 Ožujak, 2009, 10:54:50 »
sam ti pisi na dalmatinskom da te ceo svet razume :toothy3: sala-mala da se tko nebi naso uvrjedjen jel zadnjih dana vas sora PMS  :happy6:

Ne pišem oglas na dalmatinskom. Prije nego ga postam pregledam 16 puta post i ispravim od prvotnog stanja negdi cca 20 riječi, jer umjesto "pisao" ja napišem "pisa" itd...pa nadodajem ta slova "o" da bi oglas bio što točniji, al nemože mi dijelit opomene tek tako zato jer sam u oglasu od cca 100 riječi, dvije riječi napisa na dalmatinski a koje cijela Hrvatska i šira okolica razumiju...npr "misto"...


Offline Shema

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Skuta?a
Odg: Pun mi je k**** ovog policajca na tržnici
« Odgovori #24 : 02 Ožujak, 2009, 10:56:49 »
Sto se tice kristijana, nije savrsen, nismo ni mi , nitko nije savrsen...

On se trudi oglase drzati razumljivima i jasnima za sve..


Sto se tice sheme, ne brini , oglasi ti se nece brisati, zbog toga sto su na dalmatinskom.. dok god je svima nama razumljiv , i to je to  :icon_thumright:



Oglas mi niej ni orbisan, samo od moja 4 oglasa koliko ih imam, na 3 mi je da opomenu i proslijedija tebi da me opomeneš.

Da sam nešto krivo napisa u oglasima nebi riječ reka, ka šta jednom davno Benjaminu nisam niti riječ reka kad mi je čitav oglas izbrisa jer nije bia pravilan, samo sam ga ponovo točno napisa i sve 5.

Offline Shema

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Skuta?a
Odg: Pun mi je k**** ovog policajca na tržnici
« Odgovori #25 : 02 Ožujak, 2009, 20:08:14 »
Evo vidim da meštar Christian nema šta za reć pa može LOCK šta se mene tiče.

Edit: E da, molio bih da lijepo kako je napisao tako i izbriše one opomene u mojim oglasima.

 :icon_thumright:

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Pun mi je k**** ovog policajca na tržnici
« Odgovori #26 : 02 Ožujak, 2009, 20:20:00 »
ovi oglasi za koje si dao link su super napisani i za njih ti nema što prigovarat ::) :jerk:



Jel dole vidis edited by i moje ime? lako je sad rec kad sam ispravio oglas...da vidite na kaje licio prije!

A da razjesnimo jedno...bilo je vec govora u pisanju na forumu, buraz pisi kak hoces, di hoces, al oglas cita pun k ljudi ne samo iz HR nego i iz BiH, Srbije, Slovenije! NEMREŠ, NEMREEEEŠ pisat i radit kak te volja! Tu mora postojat neko pravilo, neki kodeks, lijepo sam te upozorio reko si ok, i za inat mi pocnes srat i namjerno mi stavis jos takvih oglas i 5 smajlica iza...bezobrazan si jako!

Govori si di kak hoces i psuj kak hoces (da ne pisem kaj si mi sve piso u PMovima) itd. Kultura je ono kaj nemres kupit ni prodat pa prestani gledat trzicu i okreni se kucnom odgoju!

Toliko od mene...zanimljivo kak oni kaj zapravo grijese se zale, niakd nisam vidio da se neko zali a da je prizno svoju pogresku ili da mu je oglas ok  :dontknow:

Offline 180fxr

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2139
  • Spol: Muški
  • MF team- - 091/5983/707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: SP180 & VXR180
Odg: Pun mi je k**** ovog policajca na tržnici
« Odgovori #27 : 02 Ožujak, 2009, 20:24:02 »
ja uvijek kiki-u priznam da sam sj#bo...al nekad ga podmitim pa ne gleda moj oglas  :laughing1: :laughing1:
PRODAJEM TUNING I STYLING DIJELOVE ZA SVE SKUTERE    (PM,MSN)

            

Offline Utroba-FX

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: kariola
Odg: Pun mi je k**** ovog policajca na tržnici
« Odgovori #28 : 02 Ožujak, 2009, 20:26:01 »
Jel dole vidis edited by i moje ime? lako je sad rec kad sam ispravio oglas...da vidite na kaje licio prije!

A da razjesnimo jedno...bilo je vec govora u pisanju na forumu, buraz pisi kak hoces, di hoces, al oglas cita pun k ljudi ne samo iz HR nego i iz BiH, Srbije, Slovenije! NEMREŠ, NEMREEEEŠ pisat i radit kak te volja! Tu mora postojat neko pravilo, neki kodeks, lijepo sam te upozorio reko si ok, i za inat mi pocnes srat i namjerno mi stavis jos takvih oglas i 5 smajlica iza...bezobrazan si jako!

Govori si di kak hoces i psuj kak hoces (da ne pisem kaj si mi sve piso u PMovima) itd. Kultura je ono kaj nemres kupit ni prodat pa prestani gledat trzicu i okreni se kucnom odgoju!

Toliko od mene...zanimljivo kak oni kaj zapravo grijese se zale, niakd nisam vidio da se neko zali a da je prizno svoju pogresku ili da mu je oglas ok  :dontknow:

ja sam iz Splita,pa neznam sta znaci to NEMREŠ????

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Pun mi je k**** ovog policajca na tržnici
« Odgovori #29 : 02 Ožujak, 2009, 20:34:03 »
Ovo nije oglas...tu pisemo kak hocemo! :P

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: Pun mi je k**** ovog policajca na tržnici
« Odgovori #30 : 02 Ožujak, 2009, 20:35:19 »
NEMOZES :p
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: Pun mi je k**** ovog policajca na tržnici
« Odgovori #31 : 02 Ožujak, 2009, 20:35:41 »
a jel razumijes sta znaci lapan..........sta se pravite grbavi!
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline 180fxr

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2139
  • Spol: Muški
  • MF team- - 091/5983/707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: SP180 & VXR180
Odg: Pun mi je k**** ovog policajca na tržnici
« Odgovori #32 : 02 Ožujak, 2009, 20:37:17 »
je kiki vrag te jebi..sim se spominje kak oces....  :laughing1:
PRODAJEM TUNING I STYLING DIJELOVE ZA SVE SKUTERE    (PM,MSN)

            

Offline Shema

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Skuta?a
Odg: Pun mi je k**** ovog policajca na tržnici
« Odgovori #33 : 02 Ožujak, 2009, 20:38:25 »
Jel dole vidis edited by i moje ime? lako je sad rec kad sam ispravio oglas...da vidite na kaje licio prije!

A da razjesnimo jedno...bilo je vec govora u pisanju na forumu, buraz pisi kak hoces, di hoces, al oglas cita pun k ljudi ne samo iz HR nego i iz BiH, Srbije, Slovenije! NEMREŠ, NEMREEEEŠ pisat i radit kak te volja! Tu mora postojat neko pravilo, neki kodeks, lijepo sam te upozorio reko si ok, i za inat mi pocnes srat i namjerno mi stavis jos takvih oglas i 5 smajlica iza...bezobrazan si jako!

Govori si di kak hoces i psuj kak hoces (da ne pisem kaj si mi sve piso u PMovima) itd. Kultura je ono kaj nemres kupit ni prodat pa prestani gledat trzicu i okreni se kucnom odgoju!

Toliko od mene...zanimljivo kak oni kaj zapravo grijese se zale, niakd nisam vidio da se neko zali a da je prizno svoju pogresku ili da mu je oglas ok  :dontknow:

1.) Nisi ispravio niti jedno slovo u mom oglasu, nego si samo dodao onu opomenu srvenom bojom, jer da si ispravljao onda bi ispravio ono što je pisalo "cirka 3 000 kn" u "cca 3 000 kn"...a to sam ja kasnije izbrisa...nemoš me pravit ludim jer nisam lud i glup koliko ti misliš. Uz sve to sad i lazes.

2.) Nisi ti da me učiš kulturi!!! Niti mi govoriti da se okrenem kucnom odgoju!!! Ja ti savjetujem da postoji i RL te da se okreneš malo prema vanjskom svijetu, najbolji priojatelj ti je MS....

3.) Već sam navea primjer kad se nisam žalia Benjaminu kad mi je jednom daaavno dok sam ima stari nick izbrisa post na tržnici jer sam bia svjestan da sam ga krivo napisa. U ovom tvom slučaju znan da nisam ništa falija. Nego ti cura nije dala pice tjedan dana pa si nadrkan, ili si se digao na lijevu nogu.

4.) Učiš me Kljajiću, jeli? Evo da izdvojim NE književne riječi tvoje u ovom postu gore: buraz, kak, NEMREŠ, NEEEEMREŠ, kak, reko, kak, kak, piso, nemreš, kak, kaj, prizno...

Eto, na brzinu sam našao 13 ne književnih riječi od čovjeka koji je meni dodijelio 3 opomene radi tzv "nekniževnih riječi"....

 :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Offline Shema

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Skuta?a
Odg: Pun mi je k**** ovog policajca na tržnici
« Odgovori #34 : 02 Ožujak, 2009, 20:39:59 »
Ovo nije oglas...tu pisemo kak hocemo! :P

E pa Bogami ni u pravilniku oglasa ne piše izričito da pišemo kako si ti meni naveo "književni standardni hrvastki jezik"...

Kad mi nađeš to u pravilima onda možemo pričat.

Ja se ponašam prema pravilima ovog foruma a ne prema tome kakve si ti volje.

Offline Shema

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Skuta?a
Odg: Pun mi je k**** ovog policajca na tržnici
« Odgovori #35 : 02 Ožujak, 2009, 20:42:40 »
Ne mislim sviše raspravljat, mislim da smo rioješili stvar preko pm-a i da više neće bit problema Christian. Pozdrav.

Offline 180fxr

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2139
  • Spol: Muški
  • MF team- - 091/5983/707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: SP180 & VXR180
Odg: Pun mi je k**** ovog policajca na tržnici
« Odgovori #36 : 02 Ožujak, 2009, 20:45:45 »
ma ne.. mislim stvarno.. ja da sam na vasim mjestima ja se s kiki-em nebi druzio vise...
PRODAJEM TUNING I STYLING DIJELOVE ZA SVE SKUTERE    (PM,MSN)