Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: dal se isplati kupiti skuter do 9000 kn i dali se da nabrijavati  (Posjeta: 2554 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline generic

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 21
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
nemam pojma zašto mi je ADMINISTRATOR PORUKA zaključao ovu temu ali ću je opet napraviti...............
robi

Offline generic

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 21
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
Odg: dal se isplati kupiti skuter do 9000 kn i dali se da nabrijavati
« Odgovori #1 : 15 Veljača, 2007, 19:43:28 »
JAKO ME LJUTI ŠTO NEKI PAMETUJU DA JE NEMOGUĆE NABRIJATI GENERICA...E PA JA ĆU GA NABRIJATI DO JAJA DA ĆU SE SVIMA SMIJATI...TO ĆU NAPRAVITI KOLIKO SE GOD PATIO,ALI SAMO IMAJTE NA UMU DA ĆE TAJ GENERIC KOLIKO SE VAMA ČINILO NEMOGUĆE NABRIJATI TOLIKO JAKO DA ĆE ME VI PITATI KAKO I TO NAPRAVIO JEL TO MOGUĆE ITD...AKO  ROBY44 IMA GENERICA I AKO GA JE USPIO TOLIKO NABRIJATI DA JE ON ZADOVOLJAN A DA NIJE ULOŽIO PUNO PARA ONDA ĆU JA ULOŽITI U TOG GENERICA MAXIMALNO DO 3500 KN I ON ĆE MORATI KOPATI NA MJESTU OD SNAGE A KAD TO NAPRAVIM LIJEPO ĆU VAS POZVATI NA PIĆE I DDA ISPROBATE MOG GENERICA DA VIDITE DA SE I NEPOZNATE MARKE MOGU NABRIJATI DO JAJA...POZVAT ĆU DAT I ROBYJA 44 ON JE ISTO IZ ZG-BA PA NEKA I ON OKUSI SNAGU I MOĆ GENERICA,JEL TAKO!!
robi

Offline P.A.L.A.C

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 648
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Nrg Power 50ccm
Odg: dal se isplati kupiti skuter do 9000 kn i dali se da nabrijavati
« Odgovori #2 : 15 Veljača, 2007, 20:13:12 »
za 3500kn nema sanse da kopa s mjesta jedino ako ce ga bog dragi odozada pogurat... lol

ovo ti ozbiljno kazem, i opet ponavljam:

sve se moze sredit, sve al piatnje je kako i koliko kuzis??  :dontknow:
..::HiGh-MiDrAcE NrG PoWeR BlAcK EdItIoN::.. - in my memories :sad5:

:bootyshake:...but for next season high-end nrg is coming...:bootyshake:

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: dal se isplati kupiti skuter do 9000 kn i dali se da nabrijavati
« Odgovori #3 : 15 Veljača, 2007, 20:19:11 »
Ne znam tko ti je pobrisao temu. Ja sam je bio zakljucao ali sada vidim da je pobrisana... To cemo raspraviti moderatori medju sobom, sumnjam da je netko namjerno pobrisao...

Dogovoreno!

Sredi skuter pa cemo vidjeti kako ce ici... Sretno!  :icon_thumright:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline generic

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 21
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
Odg: dal se isplati kupiti skuter do 9000 kn i dali se da nabrijavati
« Odgovori #4 : 15 Veljača, 2007, 21:22:08 »
gle p.a.l.a.c oću ti reć da ću za te novce od generica napraviti takvog motora da on nebude bio ko serijski oće neće,neg će vuć bolje neg serijala,valjda znaš kaj ti govorim....nešto me toliko privlači da ga kupim al neznam zašto,ali ću poslušati ono što moja duša i srce govori..... :drunken_smilie: ;D :happy8:
robi

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: dal se isplati kupiti skuter do 9000 kn i dali se da nabrijavati
« Odgovori #5 : 15 Veljača, 2007, 22:52:59 »
a gle, ic ce sigurno bolje nego serijala, u to nemas sumnje. a imas i raznih prerada na stranim forumima pa si mozes izabrat neki setup ili po zelji. treba truda,naravno. relativno je to nova marka, nije ko za gileru i ostale copy-paste tocno odredeni setup i ide.

Offline generic

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 21
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
Odg: dal se isplati kupiti skuter do 9000 kn i dali se da nabrijavati
« Odgovori #6 : 15 Veljača, 2007, 23:14:10 »
pa znam da će ić,i ja želim u njega jako puno truda uložit jer imam volje za tim i želju
robi

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: dal se isplati kupiti skuter do 9000 kn i dali se da nabrijavati
« Odgovori #7 : 15 Veljača, 2007, 23:18:13 »
nemam pojma zašto mi je ADMINISTRATOR PORUKA zaključao ovu temu ali ću je opet napraviti...............


slucajna greska.. ..nije bilo ni razloga ni zelje od ikoga tko to moze..

slobodno pisi dalje kao i do sad :icon_thumright:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline BiVeR

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 185
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera runner 70
Odg: dal se isplati kupiti skuter do 9000 kn i dali se da nabrijavati
« Odgovori #8 : 17 Veljača, 2007, 17:24:41 »
pa svaki se motor da sredit ak ima djelova, ak oš da ti ostane 50ccm teško da če moč bit neka zavidna snaga na njemu, pogotovo da kopa s mjesta.... na nj moš stavit spuh, multivar, štelat frgu, kuplung, i složit si ok serijalu, i uz malo sreče bu kopao kad padne kiša...
KUPUJEM HITNO NEKI MIDRACE AUSPUH.... 091 569 5868