Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: test 10 auspuha -pdf  (Posjeta: 111763 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ZverkO

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 554
  • Spol: Muški
  • ....SportProduct 2T....
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://www.facebook.com/zverko191
  • Mjesto: Zemun
  • Moj Skuter: Focus
  • Moja Kaciga: MDS GP-1
  • MojSetup: RMS 50
  • MojSpuh: LeoVince TT
Odg: test 10 auspuha -pdf
« Odgovori #60 : 19 Veljača, 2009, 15:23:55 »
dakle razlike u ZX_u i TT_u nema...
cak je TT jeftiniji...
e sad neko kaze za TT da je to lose napravljen spuh i da hoce brzo zardjati... :dontknow:
po meni : i yasuni moze zardjati ako se ne cuva...
Ima raznih nacina za cuvanje spuha...
zar ne :headbang:
Za prijatelje Zverko, za ne prijatelje Zverka !

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: test 10 auspuha -pdf
« Odgovori #61 : 19 Veljača, 2009, 15:30:02 »
A najjaci mi je zvuk TT-a na Speedfightu  :violent5:
potpis na ovo , cuje se ko majicev stage6  :laughing3:

Offline ZverkO

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 554
  • Spol: Muški
  • ....SportProduct 2T....
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://www.facebook.com/zverko191
  • Mjesto: Zemun
  • Moj Skuter: Focus
  • Moja Kaciga: MDS GP-1
  • MojSetup: RMS 50
  • MojSpuh: LeoVince TT
Odg: test 10 auspuha -pdf
« Odgovori #62 : 19 Veljača, 2009, 15:32:06 »
A sto??
Meni j bas fora kad se sqt lepo cuje  :icon_biggrin:
al uz taj zvuk mora i lepo da ide :toothy9: :toothy9: :toothy9:
Za prijatelje Zverko, za ne prijatelje Zverka !

Offline majic_sk

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 744
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sisak
  • Moj Skuter: sr 50
Odg: test 10 auspuha -pdf
« Odgovori #63 : 19 Veljača, 2009, 15:55:56 »
potpis na ovo , cuje se ko majicev stage6  :laughing3:
dino ne seri...moj stage ima pravi high end zvuk... :toothy12:  ::)

Offline cvele60

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2307
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nis
  • Moj Skuter: Keeway 70
  • Moja Kaciga: taiwan helmet
  • MojSetup: S6 sport, PHBG19,+25% primar,mina CDI...
  • MojSpuh: s6 pro replica
Odg: test 10 auspuha -pdf
« Odgovori #64 : 19 Veljača, 2009, 19:22:23 »
@area51- :headbang: :icon_thumright:
Ajd jos moj next r pa ne moras vise :icon_biggrin:

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: test 10 auspuha -pdf
« Odgovori #65 : 19 Veljača, 2009, 19:27:17 »
@area51- :headbang: :icon_thumright:
Ajd jos moj next r pa ne moras vise :icon_biggrin:

Ok, bude još r, polini, u biti bit će svi osim onog prvog, mislim da takav nitko nema :D

Offline cvele60

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2307
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nis
  • Moj Skuter: Keeway 70
  • Moja Kaciga: taiwan helmet
  • MojSetup: S6 sport, PHBG19,+25% primar,mina CDI...
  • MojSpuh: s6 pro replica
Odg: test 10 auspuha -pdf
« Odgovori #66 : 19 Veljača, 2009, 19:32:01 »
Ok, bude još r, polini, u biti bit će svi osim onog prvog, mislim da takav nitko nema :D
I to je tacno :icon_thumright:

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: test 10 auspuha -pdf
« Odgovori #67 : 19 Veljača, 2009, 21:10:52 »
Tecnigas Next R



buka - 3
pakiranje - 3
obrada - 3
deblokiran - 2
montaža - 1
uloženo/dobiveno 3


Od španjolskog Tecnigas Next R, nismo previše očekivali, no pakiranje nas je ugodno iznenadilo,
iako možda nedostaje plastične ambalaže za zaštitu protiv lomljenja kutije.
Ispuh je izrađen strojnom obradom. Jedini prigovor imamo na način montaže tj, slabašnost
nosača no pri montaži sve odlično sjeda na mjesto. Za uklanjanje restrikcija
smo morali koristiti strojeve jer je var prilično jak. Prigušivač je moguće nabaviti u više boja,
a buka je u razini s Yasuni R. Cijena je 992.627 HRK što u konačnici odgovara mogučnostima ispuha.

Krivulja snage za Tecnigas Next R



Malo je tekst sje*** za prevođenje ali je  to to!

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: test 10 auspuha -pdf
« Odgovori #68 : 20 Veljača, 2009, 00:58:23 »
Kad malo bolje pogledam sve te tehnigase, jasunije... još najbolje prolazi TT jer je jeftin a ima odlične performanse. Jedino kaj čovjek doslovce pop#zdi dok ga vozi na fol gasu  :icon_biggrin:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline zich

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 859
  • Spol: Muški
  • Propali profesor
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: test 10 auspuha -pdf
« Odgovori #69 : 28 Svibanj, 2009, 12:04:42 »
da se malo digne ova zanimljiva tema

ova slika pokazuje najbolji spuh na najboljem skuteru  :toothy12:



evo i dokaz  :glasses9:



There is no replacement for displacement

Offline R3nchi

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: yamaha xmax 300
  • Moja Kaciga: hjc f15
  • MojSetup: StoCk
  • MojSpuh: StoCk
Odg: test 10 auspuha -pdf
« Odgovori #70 : 15 Lipanj, 2009, 23:23:46 »
Kad malo bolje pogledam sve te tehnigase, jasunije... još najbolje prolazi TT jer je jeftin a ima odlične performanse. Jedino kaj čovjek doslovce pop#zdi dok ga vozi na fol gasu  :icon_biggrin:


ajd mi samo objasni zasto bi covjek popizdio kad ga vozi na fuul gasu?
Ja ga imam i meni je cisto ok..
A vozi se i sa pola i sa fuul gasom..
Neko ide gore multivar 2000 za dan 2..
I planiram za 1mj puknit malossijev 70 cm kit..
Oce to moj TiTo izdrzat?
Sad ukrstene rijeci ne mogu da rjesim, ne pitaj me nista kilo granja lesim...

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: test 10 auspuha -pdf
« Odgovori #71 : 15 Lipanj, 2009, 23:35:50 »
da se malo digne ova zanimljiva tema


evo i dokaz  :glasses9:




sva sreca pa ti u profilu pise ono najvaznije
kit: Mhr Replica  ;D

Offline MAST3r_77

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 198
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Stalker
Odg: test 10 auspuha -pdf
« Odgovori #72 : 15 Lipanj, 2009, 23:50:10 »

ajd mi samo objasni zasto bi covjek popizdio kad ga vozi na fuul gasu?
Ja ga imam i meni je cisto ok..
A vozi se i sa pola i sa fuul gasom..
Neko ide gore multivar 2000 za dan 2..
I planiram za 1mj puknit malossijev 70 cm kit..
Oce to moj TiTo izdrzat?

zato jer jednostavno ima zvuk za popizdit  ;D
:weed: :weed: :weed:

Offline DOMI ROXx

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 129
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: KA
  • Moj Skuter: YAMAHA AEROX
  • Moja Kaciga: ma koji ce mi qurac
  • MojSetup: italkit alu 70
  • MojSpuh: tp nardo
Odg: test 10 auspuha -pdf
« Odgovori #73 : 30 Kolovoz, 2009, 12:53:47 »
a kakvih performansi je arrow ???

Offline cvele60

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2307
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nis
  • Moj Skuter: Keeway 70
  • Moja Kaciga: taiwan helmet
  • MojSetup: S6 sport, PHBG19,+25% primar,mina CDI...
  • MojSpuh: s6 pro replica
Odg: test 10 auspuha -pdf
« Odgovori #74 : 10 Siječanj, 2010, 17:14:15 »
Evo jos malo testova-Gospoda sa SA su testirali nekoliko auspuha a casopis Street Buzz objavio...
Aerox+s6 street race+17.5 karb,ser. radilica,a ono sto me
po malo zbunjuje su tajminzi na tom gus cilindru[187/126]jer su na s6 pro sport manji...??
Prevod je  :toothy3: al upotrebite mastu...
http://translate.google.com/translate?js=y&prev=_t&hl=sr&ie=UTF-8&layout=1&eotf=1&u=http%3A%2F%2Fwww.sa-shop.ru%2Findex.php%3Fgo%3DPages%26in%3Dcat%26id%3D1&sl=auto&tl=hr

Novi best-bay -Tecnigas Trek....
« Zadnja izmjena: 26 Siječanj, 2010, 18:40:34 cvele60 »

Offline cvele60

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2307
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nis
  • Moj Skuter: Keeway 70
  • Moja Kaciga: taiwan helmet
  • MojSetup: S6 sport, PHBG19,+25% primar,mina CDI...
  • MojSpuh: s6 pro replica
Odg: test 10 auspuha -pdf
« Odgovori #75 : 15 Siječanj, 2010, 10:04:41 »
Evo onog testa u kompletu,malo mi bilo dosadno pa ga "obradih" ;) prevod je po GOOGLE pa ne zamerite -_-
Znaci -test na minareli LC,kit S6 street race-gus[187/126],17.5 karb,blokiran variomat[na sredini]....


10,1 ks при 8405 об.мин. pri 8.405 o / min.
Tu je još veoma mlada francuska kompanija Artek, formiran dijelom zaposlenici dopler, nudi čvrste cijevi uz visoku kvalitetu izrade. Cijena je visoka zbog dobre zavari i aluminij mat muflerom. Ali uobičajeno naljepnica na njemu ne daju solidnost u dimnjak. Maksimalna snaga u 10,1 KS postiže pri 8.405 o / min min.Truba ima prilično oštre krivulje snage, što ga čini ne vrlo lahak to konfiguracijski. ostvaren na 8,405 o / min min.Truba ima prilično oštre krivulje snage, što Čini ga ne vrlo lahak to konfiguracijski.




9.8 k.с при 8223 об.мин.

Yasuni z- cijev-dizajniran sa odličnim kvalitetom u svim svojim plitre Z na R i od RJ07 do Carrera.
Banka je od aluminija i karbonskih vlakana i kevlara. Ovo je najbolji ispušni usklađen s protestirovanym ovdje cilindra 70cc-Stage6-Streetrace. Odlično ubrzanje počinje pri 5500 o / min.i 4,4 KS i dostiže vrhunac snage pri 8.223 o / min. Maksimalna brzina cijevi, međutim, gubi Laserski oko 600 o / min. Ali više dijapazon mreža momenta čini ovaj cijevni pobjednik.


11 HP pri 9.995 o / min.

Pobjednica naše sadašnje test se zove Carrera 16 i proizvodi njegova tvrtka Yasuni. S 11,0 KS pri 9.995 o / min., C16 tuče sve svoje konkurente i pobjedom u našoj epruvetama. Visoki cijevi u potpunosti opravdava sva očekivanja, odličan savijenih i zavarena od skupih materijala. Korištenje Kevlar za proizvodnju muflera, daje odličan zvuk i trkaći oblik. Podsjetiti da je cijev Carera C16, ne sity, no utikači i CE soba na cijevi ne bi trebao biti.




10,3 ks pri 8.842 o / min.

Kao i uvijek, Yasuni prigušivači nude samo najkvalitetniji i klase. Cijevni Yasuni R dolazi na različite razine opreme: od lakirane - c aluminija muflerom to Black Edition - s ugljičnim. Maksimalni kapacitet ove cijevi -10,3 KS pri 8.842 o / min. čuva se u prilično širokom rasponu od 1500 okretaja u minuti. Okretni moment od 8,8 Newtonovi po metru pri 7.846 o / min. samo stavite ovu cijev u gornjem dijelu popisa smo testirali cijevi. Vrlo dobar cijevi za klip-klasa sport 70 ccm.






Performanse: 9,6 ks pri 8.163 o / min.

S obzirom na nisku cijenu i najbolje performanse, Nexr R Dalje je ozbiljan konkurent za prethodnu cijev. Također, postoji hromirovnaya verziju ove cijevi koja sprječava rusting. Dobar izbor za 70 ccm sportski cilindre. Cijev se okreće motor do 10000 o / min. što ga čini prilično brzo.




Izvedba: 10.1 KS pri 8.381 o / min.

TEK gubi privlačnost - nekoliko nisu tradicionalni oblik. To je kao Polini sa žigom od 2 x polovice, ali se dostavlja i kromirana oplata verzije. Neto široko krivulja snage diže na 10,1 KS vrti motor do 8.381 o / min. Tada motor brzina doseže 9.700 o / min. - Tako je teoretski ima 10% veću brzinu u odnosu na cijev Polini. Nažalost, to ispušni, od 2009 više ne proizvodi Tecnigas.



10 KS pri 8.433 o / min.

Baštinik Tecnigas TEC se sada zove - TREK, ne samo da izgleda sjajno, ali također nudi izvrsnu snagu i okretni moment u najviše tražili nakon segmentu cijena silencing. Sada je ispušni zavarenih od nekoliko čunjeva, ali ne kao ovjerene od 2 polovice njegovog prethodnika, TEK. Izgled ove utrke šal nadopunjuje izdao njegove snage 10 KS pri 8.433 o / min. Polica je vrlo široka snaga koja uvelike pojednostavljuje konfiguraciju prijenosa.





9,5 KS pri 7.837 o / min

Naslov RS II - obećava mnogo, ali, ipak, cijev uzima zadnje mesto u našem testu. Maksimalna snaga 9,5 KS se pojavljuje već na 7.837 o / min. da nije loš, ali maksimalna brzina ostavlja puno da se željeni. RSII - jedina cijev našeg testa, koji nema poseban ispušni prirubnicu. Kako bi se vezati na cilindru, morali smo proširili rupu u cijevi brdu s bora - automobila.






8,7 KS pri 7.289 o / min.

Zavaren ručno cijevi od nehrđajućeg čelika s niskom potrošnjom. Podsjeća izgled prigušivači kalassa Moto GP, ali je boji u crno koljeno ispred, kao i kundak završetka ispušnih kanala, pokvariti izgled. S 8,7 KS 7.289 u promet. u min. Cijevni dobiva tek deseto mjesto u našem testu. Naš presuda: Leovince GP Handmade dobro radi s klipnim 50 cc. vidjeti, a uz sportske klipni 70 str.






: 10 KS pri 10ks pri 7.925 o / min.

Za nekoliko ustraevshaya LeoVince ZX i dalje biti ideal naziva cijev za mnoge klipa. Dostupan u lak i krom, za ekstra. 15 €.
Maksimalna snaga pri vrhu operativni raspon okretajima motora, a do 10 KS (u kombinaciji Stage6-Streetrace-Zlinder) pri 7.925 o / min .. Međutim, vrlo se strmo diže krivulja snage, što ga čini vrlo teško postavljanje varijatora. Ova cijev se ne oprostiti greške u težinu tereta varijatora na 0,5 oz. Maksimalna brzina pada na 9.500 o / min što čini cijevi vrlo brzo.




Izvedba: 10.5 KS pri 8.608 o / min.

Stage6 Replica Pro Sport je dostupan u lakove i krom. >Krivulja snage je vrlo strmo raste, ali vrlo široka polica iemeet brzina maksimalna snaga, širok oko 2000 o / min. To je pogodan za podešavanje motora s cijevi. Maksimalna snaga je slična Hebo Performer Novi -10,5 KS pri 8.606 o / min. i maksimalnu brzinu c Stage6 Replica Pro-u području od 10 200 okr / min.
Ta cijev je za ljubitelje maksimalna brzina i jednostavnost postavljanja.




10,6 ks pri 8.716 o / min.

Stege6 Pro - odlična truba, samo lakiran i ima pravilan mat crna mufler, ne privlači izgled, ali ova utrka zvuka i performansama snage i momenta. Maksimalna snaga 10,6 ks pri 8.716 o / min. Vrlo visoki okretni moment od 9,4 Newtonovi po metru pri 7.749 o / min. staviti ovu cijev na prvo mjesto na popisu smo testirali ispuha. Krivulja max. snaga nalazi se u širokom rasponu od 1500 okretaja u minuti. dozvoljava se ne brinuti o nedostatku vuču i složenosti postavljanje prijenosa.


10,9 ks pri 9.106 o / min.

Ipak, još uvijek ispred drugih Stage6 R1200. Snaga dolazi vrlo oštro, čak i pri 11.000 o / min. ona još uvijek je. Kao što je objašnjeno činjenicom da Stage6 R1200 s fazama Stage6 Streetrace (187 ° / 126 °) je jasno podcijeniti.
Čista racing exhaust, usmjeren na velike snage u vrlo širokom rasponu brzine s pogodan cilindar (Stage6 Sport Pro / Stage6 Racing). No, unatoč malom faze naše povjerenje cilindra R1200 je drugi test. Cijev se ne pokriva ništa, kao što bi trebao biti ekstremni trkaći ispušni.


10,6 ks pri 9.042 o / min.

Vrijeme mijenja sve, ali ne i Top perfomance Nardo!

Nardo je na tržištu vjerojatno zauvijek sa svojim odličnim snagu kada ga ne visokim brzinama. To je dovoljno da se zauzimati časno treće mjesto u našem testu. Ostrovataya krivulja snage malo zakomplicirati postavljanje prijenosa, kao u slučaju Polini. Dizajn je još uvijek na razini modernim zahtjevima. Cijev je idealno smješten na motor. Zavari prostucheny ruku i imaju malo ili nikakve razlike. Pa čak i kada se opušta i do 10.400 rpm cijev pokazuje još uvijek nije loša vlast.


Performanse: 9,6 KS pri 8.256 o / min.

Vrlo pažljivo zavareni i izgleda poput sportskih ispušnih cijevi. To se događa u 3 varijante premaza: Sjajna, krom, Brušeni krom. Karakteristike ispušnih poput Tecnigas Next R, dok je krivulja snage je nešto oštrija. Maksimalna brzina od oko 10.000 okretaja u minuti. i tako cijev je najbolje u odnosu na Next R postići maksimalnu brzinu.


9,9 KS pri 8.176 o / min.

Visoki ispušni sustav s sočan cijenu i moć - je MHR Replica od Malossi. Kao i uvijek, potpuno zavareni kukova i lagano - izbrisati Restrictor ploča. Silencing element aluminij je po uzoru na obali cijevi MHR Team, također privlači pažnju. 9,9 KS pri 8.176 o / min. Mjesta ove cijevi u sredini popisa smo testirali cijevi. Već do 10000 okr / min min.krivaya moć MHR Replica plummets dolje, što je loša značajka za jednostavno podešavanje motora.


Izvedba: 10.5 KS pri 8.470 o / min.

Od 2004, tržište cijev iz španjolskog proizvođača HEBO. OSTVARENA u 3 varijante cover: transparentni lak, lakove i krom Chorny. U suradnji s Zvlinder "Stage6 Streetrace 70cc cijev ima znatne snage 10,5 KS i vrlo čisto prolazi krivulja Novi izvođač stvarno proteže korisnost rev range gotovo 1500 o / min. Maksimalna snaga pri 8.470 o / min., Konačan broj pretvara u 9.700 o / min. Ishod - Lula s velikim kapacitetom i high-end brzine.



« Zadnja izmjena: 15 Siječanj, 2010, 11:22:30 cvele60 »

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: test 10 auspuha -pdf
« Odgovori #76 : 15 Siječanj, 2010, 10:42:54 »
po ovom testu razlika između narda i yasuni R je neosjetna, a u praksi je vrlo osjetna i velika razlika... možda je do momenta  :dontknow:
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline cvele60

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2307
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nis
  • Moj Skuter: Keeway 70
  • Moja Kaciga: taiwan helmet
  • MojSetup: S6 sport, PHBG19,+25% primar,mina CDI...
  • MojSpuh: s6 pro replica
Odg: test 10 auspuha -pdf
« Odgovori #77 : 15 Siječanj, 2010, 11:11:13 »
po ovom testu razlika između narda i yasuni R je neosjetna, a u praksi je vrlo osjetna i velika razlika... možda je do momenta  :dontknow:
Sigurno je i do toga...Jbg grafovi su ok za neku orijentaciju al "uzivo" sve moze da izadje mnogo drugacije a zavisi od mnogo faktora u setupu...

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: test 10 auspuha -pdf
« Odgovori #78 : 15 Siječanj, 2010, 11:35:57 »
Ovo nema veze sa pameti nikako.

ZX jači od Tecnigasa RSII 70 dok je na SVIM ostalim testovima Tecnigas RSII 70 isti kao i Yasuni R. Ajmo biti realni...  :toothy12:

Cijeli test mi se čini kao plačena verzija reklame a ne test kao referentna lista. :toothy12:
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline cvele60

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2307
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nis
  • Moj Skuter: Keeway 70
  • Moja Kaciga: taiwan helmet
  • MojSetup: S6 sport, PHBG19,+25% primar,mina CDI...
  • MojSpuh: s6 pro replica
Odg: test 10 auspuha -pdf
« Odgovori #79 : 15 Siječanj, 2010, 15:27:44 »
Ovo nema veze sa pameti nikako.

ZX jači od Tecnigasa RSII 70 dok je na SVIM ostalim testovima Tecnigas RSII 70 isti kao i Yasuni R. Ajmo biti realni...  :toothy12:

Cijeli test mi se čini kao plačena verzija reklame a ne test kao referentna lista. :toothy12:
Tu si u pravu...dosta toga nije logicno a ni isto ko na starijim  grafovima sa SA,obzirom da su doticna gospoda sa SA i ove nove testove radili..A opet ako je samo reklama u pitanju ne vidim kog proizvodjaca forsiraju.... :icon_scratch: