Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: izdrzljivost high end?  (Posjeta: 6576 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ichko

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1181
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kotor, Montenegro
  • Moj Skuter: Generic xor and custom project
  • Moja Kaciga: AGV K Rossi zoo
  • MojSetup: Malossi sport 70
  • MojSpuh: Polini 4race
Odg: izdrzljivost high end?
« Odgovori #40 : 21 Siječanj, 2009, 12:36:36 »
Jedna offtopic, nadam se da ne smeta a vezano je za pricu o trajanju..Kolko otprilike moze da traje due+, 21mm karb, nardo, neka radilica ne fabricka,sad nebitno koja, i ono multivar, delta,wingbell i ostale sitnce...Sa redovnim zagrijavanjem i normalno voznjom, ono ne stalno przenje, kolko otprilike km moze izgurat...

Offline seba

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2886
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vrbovsko
  • Moj Skuter: sr 150
  • Moja Kaciga: ktm
  • MojSpuh: sp 180
Odg: izdrzljivost high end?
« Odgovori #41 : 21 Siječanj, 2009, 14:26:05 »
Mj ti je savjet mani se ćorava posla složit ćeš ovo odvoziti jedan drag i sve će otić u pm,s tim high-end nikad neznaš na čemu si može voziti dugo,a može i razletiti se nakon pol sata,a drag većinom voze tatini sinovi tako da njima nije problem kad se nešto razleti...

zato sam i odustao,jer si sam sve financiram. a uskoro cu kupovat i auto tako da definitivno odustajem od toga. slozit cu si neki base tek tolko da imam za zafrkanciju :icon_thumright:

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: izdrzljivost high end?
« Odgovori #42 : 21 Siječanj, 2009, 14:43:56 »
zato sam i odustao,jer si sam sve financiram. a uskoro cu kupovat i auto tako da definitivno odustajem od toga. slozit cu si neki base tek tolko da imam za zafrkanciju :icon_thumright:

Eto razloga zašto ja imam base. Motor je dugotrajan ko serijala (naravno uz redovito održavanje) a ide oko 50% bolje  :icon_thumright:

Nemam svoj auto, a skuter mi je jedino prevozno sredstvo na kojeg uvijek mogu računat i zato niti ne razmišljam o nečemu jačem od base-a  :icon_scratch:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: izdrzljivost high end?
« Odgovori #43 : 21 Siječanj, 2009, 14:46:54 »
Jedna offtopic, nadam se da ne smeta a vezano je za pricu o trajanju..Kolko otprilike moze da traje due+, 21mm karb, nardo, neka radilica ne fabricka,sad nebitno koja, i ono multivar, delta,wingbell i ostale sitnce...Sa redovnim zagrijavanjem i normalno voznjom, ono ne stalno przenje, kolko otprilike km moze izgurat...

zavisi kak ga uštelaš i kolko paziš... jedno 5000km pa mjenjanje karike, onda još tolko i mjerenje tolerancije cilindra, ak je to ok novi klip i kariku, ak ne izbušit na specijalu i veći klip.
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline ichko

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1181
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kotor, Montenegro
  • Moj Skuter: Generic xor and custom project
  • Moja Kaciga: AGV K Rossi zoo
  • MojSetup: Malossi sport 70
  • MojSpuh: Polini 4race
Odg: izdrzljivost high end?
« Odgovori #44 : 21 Siječanj, 2009, 18:10:54 »
Axa, a bili npr sa nekim malo slabijim auspuhom vise trajao, sa kojim npr.. ?

Offline Brla

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 824
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sveti Ivan Ž
  • Moj Skuter: Runner VX
  • Moja Kaciga: HJC fg-15
  • MojSetup: 209, polini, vxr, itd.
  • MojSpuh: serijala
Odg: izdrzljivost high end?
« Odgovori #45 : 21 Siječanj, 2009, 18:15:31 »
Axa, a bili npr sa nekim malo slabijim auspuhom vise trajao, sa kojim npr.. ?

slušaj... bezveze ti je stavit due+ i onda ga zagušit se nekim shitom.... zato si radije kupit slabiji kit i prikladan auspuh za njega...

Offline ichko

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1181
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kotor, Montenegro
  • Moj Skuter: Generic xor and custom project
  • Moja Kaciga: AGV K Rossi zoo
  • MojSetup: Malossi sport 70
  • MojSpuh: Polini 4race
Odg: izdrzljivost high end?
« Odgovori #46 : 21 Siječanj, 2009, 18:49:40 »
Pa dobro ne bas sad zx da stavim, neg onesto malo slabije da malo manje obrataje razvija, ne da ga gusi....Ali ipak vidim da ce mhr replica ici,nesto mi je 5000 rano da otvaram masinu,a opet bi svakodnevno kosristio masinu...Al opset jos nzm. prvo da uzmem ovog roxa sto sam nameracio pa cemo onda lako...