Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180  (Posjeta: 178667 )

0 Članova i 8 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #180 : 06 Listopad, 2009, 00:03:49 »
pare su najmanji problem u ovoj prici  :) maljosi glava je uljez  ;D

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #181 : 06 Listopad, 2009, 00:09:46 »
pare su najmanji problem u ovoj prici  :) maljosi glava je uljez  ;D
ma mora biti malossi,za vecu kranju :hmh:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #182 : 06 Listopad, 2009, 00:12:14 »
stvar je u tome sto malossi glava ima manju kompresiju od ostalih aftermarket glava kao sto su bgm, kb, pm...  :)

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #183 : 06 Listopad, 2009, 00:16:01 »
stvar je u tome sto malossi glava ima manju kompresiju od ostalih aftermarket glava kao sto su bgm, kb, pm...  :)

to je,al malossi ima vecu od serijske

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #184 : 06 Listopad, 2009, 00:49:34 »
malosi glava je smeće, serijska glava se 3 put bolje da sredit neg što ćeš bacit pare na tu malosi
inače potpisujem duju, po slikama je bio u savršenom stanju
« Zadnja izmjena: 06 Listopad, 2009, 00:51:12 gumy »
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #185 : 06 Listopad, 2009, 00:53:36 »
serijala je 9.8:1 a malossi 10.5:1..ja ju osobno nebi nikad kupio osim za neke male pare..kb je zakon :icon_biggrin: makar ni pm i bgm nisu lose

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #186 : 06 Listopad, 2009, 09:28:52 »
serijala je 9.8:1 a malossi 10.5:1..ja ju osobno nebi nikad kupio osim za neke male pare..kb je zakon :icon_biggrin: makar ni pm i bgm nisu lose

kupiš za male pare i središ :icon_biggrin:
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #187 : 06 Listopad, 2009, 10:41:00 »
drade bi sredio serijsku

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #188 : 06 Listopad, 2009, 15:05:46 »
jbg kad imam i jednu i drugu pa budem rađe tu maljossi dal sredit..
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline DevMichele

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 1091
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: ktm 525, SKR 180. EX sp180 fx 125 vx209
  • Moja Kaciga: agv k4
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #189 : 06 Listopad, 2009, 16:14:05 »
ovako cesto me ljudi pitaju zasto ga nisam pustio kakav je bio hmmm pa ja nevidim sta sam lose ucinio dapace samo je sve ovo jedan veliki + zasto? pa daj te mi recite da serska radilica ne puca nakon 20000km znam 3 njih kome se na toj kilometrazi to desilo naci ova radilica je jako dobro dosla onda nije mi jasno sta sam lose ucinio mjenjanjem lezajeva  isto tako nije mi jasno sta je lose kad sam nanovo ofarabao u istu boju te tek sad izgleda ko nov nije mi jasno stavrno zasto ljudi misli da je tuning los kad se radi kako treba moze bit samo bolji .JEDINI MINUS je taj sta ce se npr lezajevi mjenjat za 7000km isto kao i karike itd itd naci intervali servisa su nesto kraci naravno to rezultira vise novca toga sam ja svjestan al cu bar se vozit ko covjek i bit cu na miru nece mi bit tesko izdvojit 130kn za motul 710 ili za 100-tku na omw-u .

Sto se tice kompresije tj famozne malossi glave ja nisam htio tjerat neku vecu kompresiju isto mi je to i hac preporucio ,a  imam uvjek prilike za kupnjom neke pm glave i sl. al mi to netreba bar po mom misljenju.A ono sta kazu da se moze obradit seriska itd ko voli nek izvoli ,meni je lakse dat 100 e za malossi glavu koja se pokazala sasim solidnom za ono sta meni treba  tj da imam motor za svaki dan

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #190 : 06 Listopad, 2009, 16:19:14 »
ne isplati se dat za malossi glavi 100 evra nikak.moj tuning bude malo ekstremniji zato bi mi trebala bit kompresija oko 12.5:1...pa pošto imam već tu malossi glavu da se sredi i mirna bosna.

btw znam ja spa koi ima serisku radilicu već više iod 30 000 km tak da nie nužno da puca..
« Zadnja izmjena: 06 Listopad, 2009, 16:21:43 stefek_kc1 »
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #191 : 06 Listopad, 2009, 17:16:55 »
gluposti..dalje mi se neda pisat

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #192 : 06 Listopad, 2009, 17:22:22 »
pa ljudi runner je njegov, ako hoce ga moze i sa arene bacit dole... ja vjerujem da ce dobro ici, a to sta je "sj#bo" jednog od najocuvanijih sp-a je njegova stvar...

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #193 : 06 Listopad, 2009, 17:49:41 »
ovako cesto me ljudi pitaju zasto ga nisam pustio kakav je bio hmmm pa ja nevidim sta sam lose ucinio dapace samo je sve ovo jedan veliki + zasto? pa daj te mi recite da serska radilica ne puca nakon 20000km znam 3 njih kome se na toj kilometrazi to desilo naci ova radilica je jako dobro dosla onda nije mi jasno sta sam lose ucinio mjenjanjem lezajeva  isto tako nije mi jasno sta je lose kad sam nanovo ofarabao u istu boju te tek sad izgleda ko nov nije mi jasno stavrno zasto ljudi misli da je tuning los kad se radi kako treba moze bit samo bolji .JEDINI MINUS je taj sta ce se npr lezajevi mjenjat za 7000km isto kao i karike itd itd naci intervali servisa su nesto kraci naravno to rezultira vise novca toga sam ja svjestan al cu bar se vozit ko covjek i bit cu na miru nece mi bit tesko izdvojit 130kn za motul 710 ili za 100-tku na omw-u .

Sto se tice kompresije tj famozne malossi glave ja nisam htio tjerat neku vecu kompresiju isto mi je to i hac preporucio ,a  imam uvjek prilike za kupnjom neke pm glave i sl. al mi to netreba bar po mom misljenju.A ono sta kazu da se moze obradit seriska itd ko voli nek izvoli ,meni je lakse dat 100 e za malossi glavu koja se pokazala sasim solidnom za ono sta meni treba  tj da imam motor za svaki dan

100e malossi glava?? ko te opljacka :icon_biggrin:

Offline DevMichele

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 1091
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: ktm 525, SKR 180. EX sp180 fx 125 vx209
  • Moja Kaciga: agv k4
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #194 : 06 Listopad, 2009, 18:23:42 »
100e malossi glava?? ko te opljacka :icon_biggrin:
hahaha nije mi se dalo pisat tocnu cjenu bez brige nisam je platio ni pribliizno toliko dao sam samo  primjer  :icon_tongue:

goki ....koje su to gluposti molim te...to sta sam reko da seriska radilica puca? pa puca ja iskreno neznam razlog niti cu ga ikad znat al u puli na svakom trecom spu je pukla i zanimljivo svima oko 18000-22000km to su cinjenice bar je tako kod nas  :frajer:

Offline David

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 86
  • Spol: Muški
  • I love life !!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šupkograd
  • Moj Skuter: Runner 50 SP,Peugeot buxy, Piaggio skipper BIG BORE
  • MojSetup: KITA DAAAAAAAAAAAAAA !!!
  • MojSpuh: FANCY !!!!
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #195 : 06 Listopad, 2009, 23:02:05 »
Michele, razlog pucanja radilice na sp180 je u tome što kod svih kod kojihje pukla ili su vozili motor na zadnjem kotaču ili zbog paljenja gume, jer u tom trenutku motor nema hlađenje kako treba te dolazi do pregrijavanja kpt motora od čela klipa pa nadalje !!! :notworthy:
Ozbiljan zauvjek , samo sve NOVO !ARUNA KONE!

BRAKING DISKOVI I RMS DIJELOVI POPUST 20% !
098-724-223

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #196 : 06 Listopad, 2009, 23:16:16 »
nitko nije razmisljao o onome prije 100km sam stavio lezajeve radilice nove i sad mi pukla radilica kako to ???
cek mi raidlicu hladimo zatim stavljamo u vruce blokove jbg mozda i to skodi nagla promjena temperature
evo jedan lega stavili smo radilicu u super stanju uunutra fraer ne vozi na zadnjem ne pali gume i ne glupira se decko se vozi uziva i tako i pukla mu je radilica .....

Offline DevMichele

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 1091
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: ktm 525, SKR 180. EX sp180 fx 125 vx209
  • Moja Kaciga: agv k4
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #197 : 07 Listopad, 2009, 16:06:42 »
ljudi stigla je marmina jolly moto prezadovoljan sam kako izgleda jos jednom hvala david  :icon_thumright:
jos nesto mislim da ce slaganje pocet u nedelju jer hac kaze da ce poslat makinu u subotu busom ...tako da negdje oko utorka ce i zadnji vijak biti na motoru ...pao je jos i zadnji disk od brakiniga te mozda budem uzeo i deltu no otom potom  :hello:

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #198 : 07 Listopad, 2009, 16:13:36 »
Michele, razlog pucanja radilice na sp180 je u tome što kod svih kod kojihje pukla ili su vozili motor na zadnjem kotaču ili zbog paljenja gume, jer u tom trenutku motor nema hlađenje kako treba te dolazi do pregrijavanja kpt motora od čela klipa pa nadalje !!! :notworthy:

kakve veze ima vožnja na zadnjem sa pucanjem radilice?
isto tako što se tiče paljenja gume, prije će ti zaribat od pregrijavanja nego da će puknit radilica
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline kiza-iz-kvarta

  • HERO MEMBER
  • Tržnica : (+44)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2270
  • Spol: Muški
  • I wish life could be swedish magazines
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ritopek
  • Moj Skuter: vozim šta užicam
  • Moja Kaciga: misliš kacika?
  • MojSetup: tuned by hac (al ne taj hac,ovaj je živ)
  • MojSpuh: ATD Srđan Mlađan
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #199 : 07 Listopad, 2009, 16:14:43 »
jolly je kod davida na motoru perfektno funkcionirao u kombinaciji sa 10g rolicama,bijelim malossi centralnim i na delti je imao crvene oprugice,do kraja nategnute!!!!!ne moram ti pričat kako je skip išao......
a gde žuriš, a gde žuriš Goksi bre,a gde žuriš prebismo ti jangere!
RIP Goran Veličković "Goksi"