Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Kako ulozit 1200kn u scoot?  (Posjeta: 3859 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Po?etnik

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 788
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: Runnera 50
Odg: Kako ulozit 1200kn u scoot?
« Odgovori #20 : 15 Siječanj, 2009, 22:46:58 »
sta ce mu primar bolje imat odlicnu smjesu a prijenos ce kupit malo kasnije 100% jer vidim da je i on upo  u rrupu bez dna

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Kako ulozit 1200kn u scoot?
« Odgovori #21 : 15 Siječanj, 2009, 22:51:23 »
sta ce mu primar bolje imat odlicnu smjesu a prijenos ce kupit malo kasnije 100% jer vidim da je i on upo  u rrupu bez dna
a sa 17,5 nemoze imat dobru smjesu ??a sta mu vrijedi i 19 ak ga nezna nastelat ,ak zna nastelat 19 zna i 17,5 :toothy11: a primar je po meni obavezan dio nakon sto se kit stavi ,jer snaga iz kita se nemoze sva iskoristit na serijskom prijenosu kad ima snage da tjera duzi od 15-tak posto
« Zadnja izmjena: 15 Siječanj, 2009, 22:53:12 dino_sk »

Offline Po?etnik

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 788
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: Runnera 50
Odg: Kako ulozit 1200kn u scoot?
« Odgovori #22 : 15 Siječanj, 2009, 23:01:56 »
karb 17,5 se tesko stela 19 je za to predviden. ako on nezna ima tko zna.. preko zime ce skupit 500kn za prijenos i dobro ionak ga  sad nece vozit do krajnje

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Kako ulozit 1200kn u scoot?
« Odgovori #23 : 15 Siječanj, 2009, 23:05:05 »
karb 17,5 se tesko stela 19 je za to predviden. ako on nezna ima tko zna.. preko zime ce skupit 500kn za prijenos i dobro ionak ga  sad nece vozit do krajnje

ovaj seriski mislim da bude siromašnija smjesa u krajnjoj i nemože se idealno podesit dok s malossi dellorto 17.5 nije tako, nisam siguran da je to glavni razlog to 3alfa3 najbolje zna
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline Po?etnik

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 788
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: Runnera 50
Odg: Kako ulozit 1200kn u scoot?
« Odgovori #24 : 15 Siječanj, 2009, 23:09:28 »
zar ne bi bilo bolje uzet 19 vec ponovo 17,5 samo drugaciji model? usput kaki ti je to boost botlle

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Kako ulozit 1200kn u scoot?
« Odgovori #25 : 15 Siječanj, 2009, 23:11:43 »
ja sam sam rekao svoje misljenje sta je po meni najbolje a on nek uzme sta oce njegovi su novci
ja znam da bi ja uzeo primar i vario da sam u njegovoj situaciji  :redface:

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Kako ulozit 1200kn u scoot?
« Odgovori #26 : 15 Siječanj, 2009, 23:13:51 »
zar ne bi bilo bolje uzet 19 vec ponovo 17,5 samo drugaciji model? usput kaki ti je to boost botlle
a samo kažem, ako će kupovat onda 19 il 21, malossi boost botlle nisam još usporedio da vidim što daje ili ne daje  :toothy11: i ne vjerujem da ću
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kako ulozit 1200kn u scoot?
« Odgovori #27 : 15 Siječanj, 2009, 23:36:08 »
onda nek skupi jos para i nek kupi 21,multivar,i primar ili kuplung mozda remen(kevlar)??? :toothy3:

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: Kako ulozit 1200kn u scoot?
« Odgovori #28 : 15 Siječanj, 2009, 23:40:20 »
kupi karb i otiđi na kurve :icon_thumright: :glasses9:
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Kako ulozit 1200kn u scoot?
« Odgovori #29 : 16 Siječanj, 2009, 02:51:27 »
onda nek skupi jos para i nek kupi 21,multivar,i primar ili kuplung mozda remen(kevlar)??? :toothy3:
kevlar ne treba kao ni primar, ima dovoljno za multivar i karburator polovni 19, 21, u mene je puno kraći prenos nego u njega a bio sam zadovoljan, a ako ne zariba ove godine onda stavljam primar i ulažem još  :icon_biggrin:
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Kako ulozit 1200kn u scoot?
« Odgovori #30 : 16 Siječanj, 2009, 09:25:27 »
Pa zar nebi tu lovu trebo potrosit na popravak plastika i ostalo0g,po mom je to pametnije,osim ako to vec nisi rijesio....
Ako jesi karb i variomat ko sto rekose, mozda za taj setup najbolje 19mm i multivar ofkors...21 je malo previse mislim
plastike i sve ostalo sam rjesio, meni bi jos najbolja opcija bila uzet karb, brusit cilindar i primar, al opet puno mi je para a ne vozim svoj skut brzo, brusenje cilindra bi tek toliko bilo da imam viska snage koliko toliko al otom potom, karb je dobra investicija al ne mislim da za base treba bolji od 19, 17,5 ustelan je isto dobar po mojoj procjeni.

evo razmisljao sam uzet Motorforce racing variomat sa SA, pa me zanima jel valja variomat posto je cijenom najjeftinij, bitno mi je samo da je bolji od serijskog?  koja je razlika npr izmedu ovog variomata i multivara kojeg svi hvale?

Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline Ive_MHR

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • SCHRANZ TRAUMA
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PU
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
Odg: Kako ulozit 1200kn u scoot?
« Odgovori #31 : 16 Siječanj, 2009, 12:52:12 »
karb ti je dobar i taj koji imas sada ako je dobro ustelan.Variomat si uzmi obavezno stavi si kevlar slobodno i ako nemas kvacilo stavi si i to ili jednostavno sparaj i bok.

Offline Po?etnik

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 788
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: Runnera 50
Odg: Kako ulozit 1200kn u scoot?
« Odgovori #32 : 16 Siječanj, 2009, 14:26:14 »
multivar je super, samo treba ddodatno ispolirat one kao klizne sstazice