Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Ko radi i ko neradi svoj poso na ovom forumu  (Posjeta: 8246 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: Ko radi i ko neradi svoj poso na ovom forumu
« Odgovori #20 : 13 Siječanj, 2009, 10:44:46 »
moram se i ja nadovezat ne ovu temu...pa dajte vi moderatori pocnite vise radit sto vam je posao, j****u m...! bas neki dan raspravljali smo o dobroj temi NRG VXR, dobro je krenulo a onda se nade grupica pametnih koji valjda svjecicu neznaju skinut pa pocne u taj topic stavljat neke filmove, picke materine neznam ni ja... preko foruma se dogovaraju za medusobne kave i jebacine, di toga ima??? to odmah opomena ili ban, a ovo nije jedini primjer jer po cijelom forumu se to dogada. Ja kad vidim takve stvari meni se odmah sere, neda mi se ni pisat iako imam dosta korisnih informacija s kojima bi ljudima mogao pomoci. Potrudite se malo, jer forum potencijala ima sigurno, ali fali kvalitete i toj jako fali... to je jedan od razloga zasto ovaj forum izbjegavaju pravi majstori i exsperti..

stay tuned
4t

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Ko radi i ko neradi svoj poso na ovom forumu
« Odgovori #21 : 13 Siječanj, 2009, 11:03:22 »
pa opomenuo sam spamere i počistio tu temu!

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: Ko radi i ko neradi svoj poso na ovom forumu
« Odgovori #22 : 13 Siječanj, 2009, 11:28:09 »
moram se i ja nadovezat ne ovu temu...pa dajte vi moderatori pocnite vise radit sto vam je posao, *****u m...! bas neki dan raspravljali smo o dobroj temi NRG VXR, dobro je krenulo a onda se nade grupica pametnih koji valjda svjecicu neznaju skinut pa pocne u taj topic stavljat neke filmove, picke materine neznam ni ja... preko foruma se dogovaraju za medusobne kave i jebacine, di toga ima??? to odmah opomena ili ban, a ovo nije jedini primjer jer po cijelom forumu se to dogada. Ja kad vidim takve stvari meni se odmah sere, neda mi se ni pisat iako imam dosta korisnih informacija s kojima bi ljudima mogao pomoci. Potrudite se malo, jer forum potencijala ima sigurno, ali fali kvalitete i toj jako fali... to je jedan od razloga zasto ovaj forum izbjegavaju pravi majstori i exsperti..

stay tuned

To oni tebe malo zato što si novi (to nije problem samo ovog foruma već općenito svih jer te nitko nehebe ni 5% kad si regan par mjeseci). Pokaži im što znaš i bit će bolje s vremenom. A što se tiče spamanja u temama uvijek se može poslat pm nekom od modera na podforumu koji će to počistiti.

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Ko radi i ko neradi svoj poso na ovom forumu
« Odgovori #23 : 13 Siječanj, 2009, 11:34:35 »
evo kada marko nesto govori, odlucio i ja reci svoje misljenje:
spama je uvijek bilo, i uvijek ce ga biti, pogledajte SS forum, sslavan je zar ne, sreca pa ima takve modova koji ga mogu vinuti u nebo, ipak po meni ok je spamati, i npr. poslije reces modu da pobrise ili tako da im olaksas posao... bolje da ima spama nego da nema clanova...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Ko radi i ko neradi svoj poso na ovom forumu
« Odgovori #24 : 13 Siječanj, 2009, 11:43:25 »
Šta, oli ima spama na ovi forum...? :icon_scratch:

 :dontknow:

:zubo:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Ko radi i ko neradi svoj poso na ovom forumu
« Odgovori #25 : 13 Siječanj, 2009, 12:49:09 »
zasto se ne smije spamat u pf ''ostali oglasi''

mislim na oglase vezane uz prodaju komp i ili samih komponenti

ne može se nigdje spamat osim u OT podforumu.....što se tiče konkretno tog oglasa za komp dečko koji je spamao oglas je upozoren i onda nakon rasprave na pm sa mnom dobio 7 dana djelomićni ban zbog bezobrazluka ,nije banan zbog spama
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: Ko radi i ko neradi svoj poso na ovom forumu
« Odgovori #26 : 13 Siječanj, 2009, 13:40:00 »
moram se i ja nadovezat ne ovu temu...pa dajte vi moderatori pocnite vise radit sto vam je posao, *****u m...! bas neki dan raspravljali smo o dobroj temi NRG VXR, dobro je krenulo a onda se nade grupica pametnih koji valjda svjecicu neznaju skinut pa pocne u taj topic stavljat neke filmove, picke materine neznam ni ja... preko foruma se dogovaraju za medusobne kave i jebacine, di toga ima??? to odmah opomena ili ban, a ovo nije jedini primjer jer po cijelom forumu se to dogada. Ja kad vidim takve stvari meni se odmah sere, neda mi se ni pisat iako imam dosta korisnih informacija s kojima bi ljudima mogao pomoci. Potrudite se malo, jer forum potencijala ima sigurno, ali fali kvalitete i toj jako fali... to je jedan od razloga zasto ovaj forum izbjegavaju pravi majstori i exsperti..

stay tuned

To oni tebe malo zato što si novi (to nije problem samo ovog foruma već općenito svih jer te nitko nehebe ni 5% kad si regan par mjeseci). Pokaži im što znaš i bit će bolje s vremenom. A što se tiče spamanja u temama uvijek se može poslat pm nekom od modera na podforumu koji će to počistiti.
nisam ja reko da mene niko ne jebe 5%, naprotiv svaki dan mi dolaze 10 pm poruka ljudi pitaju, interesiraju se.. Ja sam rekao da mi se neda ljudima objasnjavat po topicima jer ima prvise spama, uredu je u odredeni granicama ali se uvjek treba okvirno drzati teme, za sve ostalo offtopic postoji. :hello:
4t

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Ko radi i ko neradi svoj poso na ovom forumu
« Odgovori #27 : 13 Siječanj, 2009, 20:16:53 »
moram se i ja nadovezat ne ovu temu...pa dajte vi moderatori pocnite vise radit sto vam je posao, *****u m...! bas neki dan raspravljali smo o dobroj temi NRG VXR, dobro je krenulo a onda se nade grupica pametnih koji valjda svjecicu neznaju skinut pa pocne u taj topic stavljat neke filmove, picke materine neznam ni ja... preko foruma se dogovaraju za medusobne kave i jebacine, di toga ima??? to odmah opomena ili ban, a ovo nije jedini primjer jer po cijelom forumu se to dogada. Ja kad vidim takve stvari meni se odmah sere, neda mi se ni pisat iako imam dosta korisnih informacija s kojima bi ljudima mogao pomoci. Potrudite se malo, jer forum potencijala ima sigurno, ali fali kvalitete i toj jako fali... to je jedan od razloga zasto ovaj forum izbjegavaju pravi majstori i exsperti..

stay tuned

u tehnickom dijelovu foruma nikakav off nije dopusten , podforum tunning, podforum styling, projekti i slicno..
nazalost moderatori nemaju toliko vremena da sve ciste , koliko neki imaju vremena "radit sranja"  :angry7:

ponavljam ako me netko nije skuzio, svi smo mi ovdje "volonteri" , ja nemogu traziti od nekog moderatora da radi "posao" , niti zelim to traziti od moderatora, njihova duznost je da usmjeravaju i popravljaju koliko stignu , i da svojim primjerom usmjeravaju rasprave..

duznost ostalih forumasa , pogotovo onima kojima smeta poput tebe , je da kad vide spam i slicno da prijave to isto, i na taj nacin olaksaju posao moderatorima  , nema smisla to zaobilaziti, bar smo mi ovdje ekipa koji svaki prijedlog uvazavamo..  :frajer:

Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline milja180sp

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 504
  • Spol: Ženski
  • SP TEAM 65#
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: IZA ZAVOJA
  • MojSetup: alumini
Odg: Ko radi i ko neradi svoj poso na ovom forumu
« Odgovori #28 : 13 Siječanj, 2009, 23:07:42 »
Vi ste ko ovi u saboru, neko kaze nesto dobro ,a vi se sprdate na to . ok vas problem.. bilo bi ljepo da admini na ovom forumu ,pokusaju s moderatorima dogovoriti koliko toliko da rijesavaju neke stvari sto se njihova dijela tice.. Ja samo zelim dobro za ovaj forum ,nista lose.. Ako ti vec moderatori neznaju tocno koja im je zadaca ,tu su admini pa nek njih pitaju ili ,ako neko ima volje i vremena neka napise.. Jer mislim da nisam ja jedini kojem smetaju takve stvari...odlucite sta je najbolje za vas forum,a to naravno odlucuju administratori... pozzzzz i nadam se da ce se neki ljudi uzbiljiti. ;D
NEZOVITE ME VISE ZA DIJELOVE OD GILERE BILO CEGA JER SENABVIM STIM . A NA OVOM FORUMU NEPOSTOJI DA MOGU SAM AUTOMCKI IZBRISTI SVOJ OGLAS JER JE TAKO DOBAR ... PA VAS MOLIIM LJEPO NEZOVITE ME DIJELOVA NEMA VISEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
Odg: Ko radi i ko neradi svoj poso na ovom forumu
« Odgovori #29 : 13 Siječanj, 2009, 23:20:53 »
Roberte, nisi trebao zakljucati temu o windowsu...

Samo si mogao izbrisati Link od mininove i to je to.
Rasprava je tako ionako otišla u drugom smijeru od piratstva
taj sam

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Ko radi i ko neradi svoj poso na ovom forumu
« Odgovori #30 : 13 Siječanj, 2009, 23:29:28 »
Roberte, nisi trebao zakljucati temu o windowsu...

Samo si mogao izbrisati Link od mininove i to je to.
Rasprava je tako ionako otišla u drugom smijeru od piratstva
nema veze u kojem je smjeru otišla. pirateriji ovdje nema mjesta za to imate pm

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Ko radi i ko neradi svoj poso na ovom forumu
« Odgovori #31 : 14 Siječanj, 2009, 00:05:16 »
evo spama i na ovoj temi
netko bi rekao , eto vidis  :icon_biggrin:

a sta ces  :toothy3: , ni ne zelim da ovaj forum bude samo i iskljucivo "enciklopedija znanja" , ipak smo mi tu i zbog druzenja  :frajer:
da ponovim : 1. to zelim da bude u onom tehnickom dijelu, tamo je dozvoljena samo cisto tehnicka (pa makar i laicka) konverzacija bez spama
                  2. ostali dio foruma moze biti malo opusteniji , bez vecih pretjerivanja
                  3. offtopic, prituzbe i slicno, dakle najdonji dio foruma moze biti opusten

a sto se tice pravila, pogotovo oko ne legalnih sadrzaja,  piratstva , ali i ostaloga, vidim da ih neki ne citaju, s njima ste se slozili prilikom registracije, evo procitajte ponovo :

Dobrodošli na MojSkuter.com FORUM!

MojSkuter.com FORUM je mjesto na kojem stotine ljudi dnevno razmjenjuju mišljenja i sudjeluju u zanimljivim raspravama, uglavnom tematikom vezano za skutere. Registracija na MojSkuter.com FORUM je besplatna, kao i samo sudjelovanje na MojSkuter.com FORUMu. Nadamo se ćete ovdje pronaći mjesto na koje ćete se rado vraćati.

Kako bismo na MojSkuter.com FORUMu održali red i diskusije na prihvatljivom nivou, molimo Vas da se pridržavate pravila. Na MojSkuter.com FORUMu je zabranjeno:
•   kršenje zakona (posebno Vam skrećemo pažnju na pozivanje na mržnju ili diskriminaciju, opravdavanje ili veličanje kaznenih dijela, kršenje autorskih prava, te pedofiliju, mučenje životinja i sl.)
•   reklamiranje usluga i proizvoda bez dozvole administratora (molimo da se obratite na info@mojskuter.com ako želite reklamu)
•   postanje nepotrebnih i nepoželjnih informacija, informacija nevezanih za temu, postanje na način neprimjeren forumu ili postanje na način koji smanjuje čitljivost foruma (uključuje i neprimjerene naslove i sigove)
•   ometanje rada uredništva MojSkuter.com Foruma (ignoriranje upozorenja, vraćanje izbrisanih tekstova i sl.)
•   korištenje klonova dok Vam bilo koji korisnički račun ima zabranjen pristup Forumu (ban) ili korištenje više korisničkih računa na način koji zbunjuje ostale korisnike (raspravljanje na istoj temi s više nickova, slaganje s vlastitim argumentima...)
•   vrijeđanje sugovornika, namjerno provociranje svađe na osobnom nivou, nekonstruktivnih nacionalnih, vjerskih i sličnih sukoba (trollanje)
•   objavljivanje privatnih podataka drugih forumaša

Svaki podforum može, zbog potrebe održavanja reda i mira na podforumu, imati svoja posebna, interna pravila. Molimo vas da ih pročitate (nalaze se kao top teme na svojim podforumima) i da ih se pridržavate tijekom pisanja na tim podforumima.

Svi postovi su mišljenja njihovih autora, a ne vlasnika MojSkuter.com FORUMa, uredništva MojSkuter.com FORUMa ili autora SMF softvera. Oni se ne mogu smatrati odgovornima za njihov sadržaj. Uredništvo MojSkuter.com FORUMa radi na tome da se nedozvoljeni postovi sankcioniraju, no možda će neke postove predvidjeti ili ih neće uočiti na vrijeme. Molimo Vas da imate razumijevanja, i, ako želite pomoći, slobodni ste svaki post za koji smatrate da krši pravila prijaviti moderatoru klikom na sliku za prijavu posta.

Sami kreirate nivo anonimnosti na MojSkuter.com FORUMu. Uredništvo MojSkuter.com FORUMa se obvezuje da će držati tajnima sve Vaše podatke koje ne želite objaviti. Jedina iznimka je policijski ili sudski nalog po kojem smo dužni dati na uvid IP adresu korisnika nad kojim je u tijeku istražni postupak.

MojSkuter.com FORUM je privatno vlasništvo. Većina uredništva MojSkuter.com FORUMa su volonteri koji su odabrani da rade taj posao. Oni imaju pravo brisati, promijeniti, premjestiti ili izbrisati svaki post ili temu za koju smatraju da krši pravila ili je zbog nekog drugog razloga suvišna. Vas korisnički račun može biti promijenjen ili uklonjen s MojSkuter.com FORUMa ako uredništvo MojSkuter.com FORUMa odluci da je takva akcija opravdana. Ova se pravila mogu promijeniti u bilo kojem trenutku bez prethodne najave.

Ako se slažete s ovim pravilima, možete nastaviti s registracijom. Zahvaljujemo Vam na pažnji i želimo vam ugodan boravak na MojSkuter.com FORUMu!
« Zadnja izmjena: 14 Siječanj, 2009, 00:08:40 eladio »
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Ko radi i ko neradi svoj poso na ovom forumu
« Odgovori #32 : 14 Siječanj, 2009, 09:06:06 »
Šta, oli ima spama na ovi forum...? :icon_scratch:

Di?  :icon_scratch:

 :rofll:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline milja180sp

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 504
  • Spol: Ženski
  • SP TEAM 65#
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: IZA ZAVOJA
  • MojSetup: alumini
Odg: Ko radi i ko neradi svoj poso na ovom forumu
« Odgovori #33 : 14 Siječanj, 2009, 22:41:56 »
evo spama i na ovoj temi
netko bi rekao , eto vidis  :icon_biggrin:

a sta ces  :toothy3: , ni ne zelim da ovaj forum bude samo i iskljucivo "enciklopedija znanja" , ipak smo mi tu i zbog druzenja  :frajer:
da ponovim : 1. to zelim da bude u onom tehnickom dijelu, tamo je dozvoljena samo cisto tehnicka (pa makar i laicka) konverzacija bez spama
                  2. ostali dio foruma moze biti malo opusteniji , bez vecih pretjerivanja
                  3. offtopic, prituzbe i slicno, dakle najdonji dio foruma moze biti opusten

a sto se tice pravila, pogotovo oko ne legalnih sadrzaja,  piratstva , ali i ostaloga, vidim da ih neki ne citaju, s njima ste se slozili prilikom registracije, evo procitajte ponovo :

Dobrodošli na MojSkuter.com FORUM!

MojSkuter.com FORUM je mjesto na kojem stotine ljudi dnevno razmjenjuju mišljenja i sudjeluju u zanimljivim raspravama, uglavnom tematikom vezano za skutere. Registracija na MojSkuter.com FORUM je besplatna, kao i samo sudjelovanje na MojSkuter.com FORUMu. Nadamo se ćete ovdje pronaći mjesto na koje ćete se rado vraćati.

Kako bismo na MojSkuter.com FORUMu održali red i diskusije na prihvatljivom nivou, molimo Vas da se pridržavate pravila. Na MojSkuter.com FORUMu je zabranjeno:
•   kršenje zakona (posebno Vam skrećemo pažnju na pozivanje na mržnju ili diskriminaciju, opravdavanje ili veličanje kaznenih dijela, kršenje autorskih prava, te pedofiliju, mučenje životinja i sl.)
•   reklamiranje usluga i proizvoda bez dozvole administratora (molimo da se obratite na info@mojskuter.com ako želite reklamu)
•   postanje nepotrebnih i nepoželjnih informacija, informacija nevezanih za temu, postanje na način neprimjeren forumu ili postanje na način koji smanjuje čitljivost foruma (uključuje i neprimjerene naslove i sigove)
•   ometanje rada uredništva MojSkuter.com Foruma (ignoriranje upozorenja, vraćanje izbrisanih tekstova i sl.)
•   korištenje klonova dok Vam bilo koji korisnički račun ima zabranjen pristup Forumu (ban) ili korištenje više korisničkih računa na način koji zbunjuje ostale korisnike (raspravljanje na istoj temi s više nickova, slaganje s vlastitim argumentima...)
•   vrijeđanje sugovornika, namjerno provociranje svađe na osobnom nivou, nekonstruktivnih nacionalnih, vjerskih i sličnih sukoba (trollanje)
•   objavljivanje privatnih podataka drugih forumaša

Svaki podforum može, zbog potrebe održavanja reda i mira na podforumu, imati svoja posebna, interna pravila. Molimo vas da ih pročitate (nalaze se kao top teme na svojim podforumima) i da ih se pridržavate tijekom pisanja na tim podforumima.

Svi postovi su mišljenja njihovih autora, a ne vlasnika MojSkuter.com FORUMa, uredništva MojSkuter.com FORUMa ili autora SMF softvera. Oni se ne mogu smatrati odgovornima za njihov sadržaj. Uredništvo MojSkuter.com FORUMa radi na tome da se nedozvoljeni postovi sankcioniraju, no možda će neke postove predvidjeti ili ih neće uočiti na vrijeme. Molimo Vas da imate razumijevanja, i, ako želite pomoći, slobodni ste svaki post za koji smatrate da krši pravila prijaviti moderatoru klikom na sliku za prijavu posta.

Sami kreirate nivo anonimnosti na MojSkuter.com FORUMu. Uredništvo MojSkuter.com FORUMa se obvezuje da će držati tajnima sve Vaše podatke koje ne želite objaviti. Jedina iznimka je policijski ili sudski nalog po kojem smo dužni dati na uvid IP adresu korisnika nad kojim je u tijeku istražni postupak.

MojSkuter.com FORUM je privatno vlasništvo. Većina uredništva MojSkuter.com FORUMa su volonteri koji su odabrani da rade taj posao. Oni imaju pravo brisati, promijeniti, premjestiti ili izbrisati svaki post ili temu za koju smatraju da krši pravila ili je zbog nekog drugog razloga suvišna. Vas korisnički račun može biti promijenjen ili uklonjen s MojSkuter.com FORUMa ako uredništvo MojSkuter.com FORUMa odluci da je takva akcija opravdana. Ova se pravila mogu promijeniti u bilo kojem trenutku bez prethodne najave.

Ako se slažete s ovim pravilima, možete nastaviti s registracijom. Zahvaljujemo Vam na pažnji i želimo vam ugodan boravak na MojSkuter.com FORUMu!

   HVALA BOGU DRAGOM  ;D ;D ;D TO STARI
NEZOVITE ME VISE ZA DIJELOVE OD GILERE BILO CEGA JER SENABVIM STIM . A NA OVOM FORUMU NEPOSTOJI DA MOGU SAM AUTOMCKI IZBRISTI SVOJ OGLAS JER JE TAKO DOBAR ... PA VAS MOLIIM LJEPO NEZOVITE ME DIJELOVA NEMA VISEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: Ko radi i ko neradi svoj poso na ovom forumu
« Odgovori #34 : 15 Siječanj, 2009, 21:36:09 »
neki moderatori su se PREVIŠE UŽIVILI u svoj posao! i to treba gledat malo!!
« Zadnja izmjena: 15 Siječanj, 2009, 22:05:39 Area51 »

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Ko radi i ko neradi svoj poso na ovom forumu
« Odgovori #35 : 15 Siječanj, 2009, 21:40:22 »
neki moderatori su se PREVIŠE UŽIVILI u svoj posao! i to reba gledat malo!!
pa daj imena. možemo se poboljšati samo onda ako nam se kaže što treba bolje raditi.

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: Ko radi i ko neradi svoj poso na ovom forumu
« Odgovori #36 : 16 Siječanj, 2009, 01:50:19 »
neki moderatori su se PREVIŠE UŽIVILI u svoj posao! i to reba gledat malo!!
pa daj imena. možemo se poboljšati samo onda ako nam se kaže što treba bolje raditi.

Eto da se i ja malo nadovezem...

Kad su se ljudi poceli buditi..da sam prestrog.. da zasto pisati naslove ovak onako..blabla i tako dalje..ja sam se povuko..nije me bilo i radi nekih drugih razloga na forumu jendo vrijeme a i nisam volje imao jel nikom nije pasalo..

Eto nedavno se vraito malo aktivnije na forum naravno..nemrem se opce snac..po meni je otislo sve jako nizbrdo..ovi podforumu opce diskusije,tunin itd..sve se u njima vratilo na staro..hrpa naslova pomoc..nejde..vxr...alah buda itd...a ljepo smo eladio i ja razradili praivlnik i pravilnik postoji kako mora tema bit napisana..i da naslov mora sadrzavati kratki sadrzaj da se zna o cem se radi..i radi bolje peglednosti..medutim kad sma prestao editirat i brisat postove sve se to vratilo na pocetno stanje...

O tim podforumima sam se u to vrijeme sam brinuo...i nisma niti stigo sve editirat i tak...i cim sam otisao banana..

Po meni to niti nimalo nije uredu..ak vec postoji pravilnik..da se ne pridrzava toga..ali ok..narod se budnio..pa eto...

Tolko od mene...
« Zadnja izmjena: 16 Siječanj, 2009, 01:54:12 Benjamin »
Under construction...

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Ko radi i ko neradi svoj poso na ovom forumu
« Odgovori #37 : 16 Siječanj, 2009, 08:12:22 »
neki moderatori su se PREVIŠE UŽIVILI u svoj posao! i to reba gledat malo!!
pa daj imena. možemo se poboljšati samo onda ako nam se kaže što treba bolje raditi.

Eto da se i ja malo nadovezem...

Kad su se ljudi poceli buditi..da sam prestrog.. da zasto pisati naslove ovak onako..blabla i tako dalje..ja sam se povuko..nije me bilo i radi nekih drugih razloga na forumu jendo vrijeme a i nisam volje imao jel nikom nije pasalo..

Eto nedavno se vraito malo aktivnije na forum naravno..nemrem se opce snac..po meni je otislo sve jako nizbrdo..ovi podforumu opce diskusije,tunin itd..sve se u njima vratilo na staro..hrpa naslova pomoc..nejde..vxr...alah buda itd...a ljepo smo eladio i ja razradili praivlnik i pravilnik postoji kako mora tema bit napisana..i da naslov mora sadrzavati kratki sadrzaj da se zna o cem se radi..i radi bolje peglednosti..medutim kad sma prestao editirat i brisat postove sve se to vratilo na pocetno stanje...

O tim podforumima sam se u to vrijeme sam brinuo...i nisma niti stigo sve editirat i tak...i cim sam otisao banana..

Po meni to niti nimalo nije uredu..ak vec postoji pravilnik..da se ne pridrzava toga..ali ok..narod se budnio..pa eto...

Tolko od mene...

Ne valja prestrogo, a ne valja ni ovo kaj se sad dešava. Po meni je oke naslov u Tuningu tipa "NRG neće upaliti" ili "Kako izvaditi ležaj getribe - Aerox".

Ali onakvi naslovi tipa: "Problem", "Zašto sad to?" i slični, su definitivno neprihvatljivi  :icon_thumright:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: Ko radi i ko neradi svoj poso na ovom forumu
« Odgovori #38 : 16 Siječanj, 2009, 15:27:48 »
neki moderatori su se PREVIŠE UŽIVILI u svoj posao! i to reba gledat malo!!
pa daj imena. možemo se poboljšati samo onda ako nam se kaže što treba bolje raditi.

Malo prođi po forumu i shvatit ćeš.. neću se nikome zamjerit.. Ti si odličan mod, ali neki nisu..

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: Ko radi i ko neradi svoj poso na ovom forumu
« Odgovori #39 : 16 Siječanj, 2009, 16:02:17 »
Pa ja znam da sam se previše uživio, ja to neskrivam. Cilj mi je da me svi mrze u off-u pa zato brišem postove i ključam teme u kojima se spama!  :icon_tongue: