Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Kristijan Golubović  (Posjeta: 11962 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline vine5x

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 433
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180 sp
Odg: Kristijan Golubović
« Odgovori #40 : 10 Siječanj, 2009, 18:53:18 »
Ovo su teški redikuli, baš sam jucer pogleda tu "citulju" umira sam od smija  :laughing7:.
Na likove iz filma se furaju kreteni koji su maltretirani, jednon rjecu PICKE

btw: ala je problem uzet pištolj i pucat okolo
Željela si ?esto da se nosim k' vragu
da me preko puta Cigani ukradu
a onda su mi nož zaboli u srce
no?as su me mrtvog našli usred kr?me

Offline crogenie

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 512
  • Spol: Muški
  • old-skul member
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RI-Trsat
  • Moj Skuter: Runner VX125
  • Moja Kaciga: ultra-sporcka
  • MojSetup: Malossi 209
  • MojSpuh: 4Road
Odg: Kristijan Golubović
« Odgovori #41 : 10 Siječanj, 2009, 19:18:32 »

bas me zanima zasto mi stari ne popali koju banku da otplati kredit, moga san i ja za kupit bmw da vozin picku u kabrioletu dat ruke...

Nitko tvom starom nije kriv sta je digo kredit koji ne moze vracati. Svi ti mulci nisu imali nikakve kredite, niti su kupili BMW pa ga nisu mogli vracat. Jel sada trenutno vrijeme rata? Jel znas kako izgleda drzava u vrijeme rata? Paris da si tu neki stariji faker ovo ono, pa onda bi to trebo znat bolje od mene. Ne radi se tu o tim "glavnim" kriminalcima nego o njihovim slugama. Mulac si, nemas za kruh i netko ti obeca brda i doline - naravno da ces pristat.

Citat:
svak bira svoj put, on je izabra put kriminalca... i njegove zelje nisu vazne.. koga boli k**ra* jel on zeli zivit sa svojom zenom i dicon u miru...

jel njega bolia k**ra* za ljude kojima uzima i izvlaci zadnje pare iz njih...

svima vama sta ste mu fanovi san isa vidit godine na profilu i zanimljivo kako svi imate skrivene godine... ako imate priko 16 ode mi glava

Golubovic je na neki nacin pametniji od svih njih jer je jos uvijek ziv, al mislim da ce i njega roknut u skorije vrijeme. Nemas ti pojma koliko ljudi ne moze birati u zivotu, ili mnogi i krivo odaberu.

... V-TEC - IT JUST KICKED IN YO...
- pa finu guzu stavi u S klasu, i po gasu..

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Kristijan Golubović
« Odgovori #42 : 10 Siječanj, 2009, 19:27:29 »
vidio sam hrvata mafijasa,srbina mafijasa,engleza,talijana,ali ama bas nikada nisam vidio ciganina mafijasa. :laughing6:


ovo je kum u sredini aka gestapo

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Kristijan Golubović
« Odgovori #43 : 10 Siječanj, 2009, 20:08:17 »
Nitko tvom starom nije kriv sta je digo kredit koji ne moze vracati. Svi ti mulci nisu imali nikakve kredite, niti su kupili BMW pa ga nisu mogli vracat. Jel sada trenutno vrijeme rata? Jel znas kako izgleda drzava u vrijeme rata? Paris da si tu neki stariji faker ovo ono, pa onda bi to trebo znat bolje od mene. Ne radi se tu o tim "glavnim" kriminalcima nego o njihovim slugama. Mulac si, nemas za kruh i netko ti obeca brda i doline - naravno da ces pristat.


Golubovic je na neki nacin pametniji od svih njih jer je jos uvijek ziv, al mislim da ce i njega roknut u skorije vrijeme. Nemas ti pojma koliko ljudi ne moze birati u zivotu, ili mnogi i krivo odaberu.



prvo o materijalnom stanju svoje obitelji necu govorit jer je to privatna stvar.

drugo.. moj tata je u vrime rata bia na bojistu ko i svi drugi obicni ljudi koji su ginili zbog idiota, dok su se lovasi izvlacili i profitirali... tako da ne seres kvake jer si i ti bice ko ovo srpsko g#vn% koje branis i idealiziras rodjen u dijaspori....kad se ginilo dupe grijali van drzave......
 ... pa sad svi odjednom domoljubi a ubijaju i pljackaju po svojim drzavama...
g#vn# BILI g#vn# OSTALI...


treca stvar...

NE da mi neko ponudi brda i doline NEBI prihvatia jer ja nisan takva osoba ... ja ka ja od 16. godine radin ko pas svako lito da bi sebi kupia sta mi treba.. nemoran bit kriminalac da bi zaradia za nesto nego se potrudin i skupin ...

cetvrto ...

nisan stariji faker al san ocito u glavu 5 puta iznad tebe.... idi pitaj tatu za kavu.. picaj prvu uru i budi cool, pricaj sa svojim lapanima o zivotu tvog idola.


SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline crogenie

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 512
  • Spol: Muški
  • old-skul member
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RI-Trsat
  • Moj Skuter: Runner VX125
  • Moja Kaciga: ultra-sporcka
  • MojSetup: Malossi 209
  • MojSpuh: 4Road
Odg: Kristijan Golubović
« Odgovori #44 : 10 Siječanj, 2009, 20:27:12 »
prvo o materijalnom stanju svoje obitelji necu govorit jer je to privatna stvar.

drugo.. moj tata je u vrime rata bia na bojistu ko i svi drugi obicni ljudi koji su ginili zbog idiota, dok su se lovasi izvlacili i profitirali... tako da ne seres kvake jer si i ti bice ko ovo srpsko g#vn% koje branis i idealiziras rodjen u dijaspori....kad se ginilo dupe grijali van drzave......
 ... pa sad svi odjednom domoljubi a ubijaju i pljackaju po svojim drzavama...
g#vn# BILI g#vn# OSTALI...

Ti si prvi spomenuo materijalno stanje svoje obitelji, ne ja.
Ja sam u to vrijeme imao 5-6 godina, bio sam daleko od rata, naravno tu u hrvatskoj. Nisam ni znao sta je rat, a otac i majka su mi bili bez posla sa mnom od par godina i nesto starijom sestrom. Ja ne branim, ja osuđujem svaki kriminal jer sam posten građanin, a to jel on srbin, bosanac, hrvat mi uopce nije vazno. Ja ljude ne djelim po nacionalnosti nego na ljude i ne-ljude. ;)

Da danas zarati i ja bi pravac van. Nebi pucao za ideale nekih guzonja koji sjede u saboru, a za 10 godina ako ostanem ziv ce me tretirat ko zadnji sljam i teret drzave.


Citat:
treca stvar...

NE da mi neko ponudi brda i doline NEBI prihvatia jer ja nisan takva osoba ... ja ka ja od 16. godine radin ko pas svako lito da bi sebi kupia sta mi treba.. nemoran bit kriminalac da bi zaradia za nesto nego se potrudin i skupin ...

Ti radis od 16. a ja od 4. razreda osnonve u svim godišnjim dobima. Ni ja nebi to uzeo jer nisam tako odgojen, nisam glup i sigurno bih se snasao, al nista ne mogu tvrdit jer nisam nikad bio u takvoj situaciji, a nisi ni ti.

Citat:
cetvrto ...

nisan stariji faker al san ocito u glavu 5 puta iznad tebe.... idi pitaj tatu za kavu.. picaj prvu uru i budi cool, pricaj sa svojim lapanima o zivotu tvog idola.

Ja ne moram pitat tatu za kavu, imam svoj novac i sam zivim u svom stanu. Kad mi je do kave, sam si skuham jednu Franck i stavim mlijeka i tri zlice secera. Tko sam za sebe govori da je pametniji od drugog... Taj je uistinu pametan.  :icon_thumright: Ja imam neke druge idole, daleko od srpskih kriminalaca. Kriminal je jedini put kojim nikad necu krenut.



... V-TEC - IT JUST KICKED IN YO...
- pa finu guzu stavi u S klasu, i po gasu..

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Kristijan Golubović
« Odgovori #45 : 10 Siječanj, 2009, 21:10:46 »
Jebiga otac mi je poginuo u ratu, da mi mater nije takva kakva jest(radi i jako se brine za mene) ja bi se davno počeo bavit kriminalom a vjerovatno par pljački i onda bi otvorio neke hotele il nešta naravno ako me ne uhvate  :icon_biggrin: da imam djecu i ženu isto tako bi govorio da kriminalom se nebi nikad bavio al nemam nit ću skoro imat ak ne završi koja u drugom stanju haha zasad para imam za dobar život i studiram iako me škola ne interesira ni najmanje i ako završim pravo vjerujem da ću bit povezan sa mafiom  :icon_biggrin:...
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije