Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Runner - Tuzla - Update 5.str.!  (Posjeta: 23011 )

0 Članova i 6 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Runner - Tuzla
« Odgovori #60 : 01 Travanj, 2009, 12:06:47 »
oni da su htjeli ispast oni bi ispali vec  :drunken_smilie:

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Runner - Tuzla
« Odgovori #61 : 01 Travanj, 2009, 12:14:16 »
pa ak čovjek oće bit siguran zašto ne, na kraju kad zacvika vi ćete bit krivi :toothy10:

inače svaka čast na projektu, i ti si isto prvi put u životu mjenjao radilicu?

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Runner - Tuzla
« Odgovori #62 : 01 Travanj, 2009, 12:26:44 »
ma oni su vec lijepo legli u ono leziste njihovo i nece ispast sigurno ak nisu do sada

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Runner - Tuzla
« Odgovori #63 : 01 Travanj, 2009, 12:37:44 »
ma oni su vec lijepo legli u ono leziste njihovo i nece ispast sigurno ak nisu do sada

da potpuno je isto opterecenje na leru kad radi i kad ga vozi ful gas :)

ja sam vozio 500 km nakon sto su ispali :)



Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Runner - Tuzla
« Odgovori #64 : 01 Travanj, 2009, 13:26:34 »
da potpuno je isto opterecenje na leru kad radi i kad ga vozi ful gas :)

ja sam vozio 500 km nakon sto su ispali :)



ma ti si prica za sebe  :laughing7: :laughing7:

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Runner - Tuzla
« Odgovori #65 : 13 Travanj, 2009, 18:28:07 »
evo ovih dana sam plastike zavrsio ...jos samo felge da ofarbam...ista je kombinacija boja ...stim da su u crnu boju dodati kristali...pogledajte plastike crne koje su iz bliza slikane ,tu se vide kristali lijepo ..a narandzasta nije ista kao prije ..nego je sad kawasaki ninja narandzasta ....felge sam poskido boju svu...danas ih lijepo ismirglo i ocistio..pa cu ih vjerovatno u srijedu ofarbat...ja sam zadovoljan kako sam ofarbo i kako je ispalo ...jer sam sam sebi radio bez icije pomoci tako da ono...mora mi se svidjat :) na prdnjoj masci gdje ide onaj crni dio sa znakom...je bilo pokitovano sve..pa nisam puno to smirglo jer se i ne vidi...da nebi neko mislio da je zamrljano i slicno... evo link galerije ...prve dvije slike su kad sam ga rasklopio  i probo prvi put novu masinu..

http://img232.imageshack.us/gal.php?g=01042009851.jpg
« Zadnja izmjena: 13 Travanj, 2009, 18:30:23 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Runner - Tuzla - Update 5.str.!
« Odgovori #66 : 13 Travanj, 2009, 18:33:18 »
jebeno si obojo nema kaj...aj sklopi to ljepo i felgice sredi i da vidimo onda pilu

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Runner - Tuzla - Update 5.str.!
« Odgovori #67 : 15 Svibanj, 2009, 11:36:26 »
Evo runner nakon vise problema i muka zavresen ..sklopljen...sinoc ga probo preso turu od 40 Km ...svaki 10 Km provjeravo jel sve ok ...uglavnom ja zadovoljan kako je sve ispalo na kraju...posto ga razradjujem nisam ga vozio preko 60 i 9000rpm ...start ima extra i brzo mi dodje i sa 50% gasa do tih 60km/h.....jedino sto mi se cini da previse pije goriva..nisam karb puno stimo onako malo...dok se ne razradi..kad se razradi onda cu detaljno..vozi 5km full gas pa skini svjecicu vidi kakve je boje...pa podesi po potrebi,tako sam uvijek stimo.Eh od problema prvo mi je trokiro ...tj kao da je gubio iskru bio....sutradan toga vise nije bilo..neznam do cega je bilo ...onda sam imo problema ...valjda nije valjo spoj i istope mi se konektori dole kod namotaja....i to sam jedva nekako naso i to sve  zahvaljujuci clanu foruma Zipst koji mij  djabe poslao konektore iz splita...hvala mu jos jednom puno :) Kad sam dobio konektore uzeo skino namotaje..instalaciju tj jedan dio..i polemio one konektore sto sam dobio ..zice tj gdje sam lemio izoliro raychamom ....kao guma..ali kad je ugrijes necim skupi se oko zice i nema sanse da sta udje unutra....tako sam isto uzeo na kraju i sve zice gurno u tu jednu gumenu cijev vecu i ugrijo i lijepo se steglo i ko novo...postavio usteko..upalio ...saceko jedno 15 min da odradi da vidim jel sve ok ...i onda sjeo i bacio jednu turu....i sinoc eto kad sam se vratio reko da koju sliku uslikam...pa evo....
P.S: samo jedno pitanje...koja je razlika izmedju obicnog dellorto 17.5 i onog malossi 17.5 sa A7 iglom...klipicem 40....jer kod mene pise dellorto i doso je u kutiji dellorto zapakovan u kesici ali kako su mi neki rekli clanovi foruma....samo a7 igla i klipic 40 dolazi na malossi 17.5 karb,tako da je kod mene unutrasnjost kao u malossi karba 17.5...Oni u SA pobudalili izgleda....intresuje me razlika jer mi se cini da sa ovom diznom 82 trenutno previse pije goriva....sta mislite do koje min dizne bi smijeo ici....kod mene frend na obicnom 17.5 vozi na 75dizni vec god dana....jer kako sam skonto ovaj karb sa a7 iglom daje vise goriva nego onaj obicni 17.5 neznam koja je igla kod njega....onda mi je logicno ako neko sa istim setupom vozi na 17.5 karbu sa 80 diznom..a kod mene ovaj karb daje vise goriva....znaci da bi ja trebo koristit npr 78 diznu..tj malo manju ???
















« Zadnja izmjena: 15 Svibanj, 2009, 11:43:45 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Runner - Tuzla - Update 5.str.!
« Odgovori #68 : 15 Svibanj, 2009, 12:20:11 »
baš mi se sviđa konbinacija crno,narađasti.jedino možda malo manje najepnica(po mom ukusu)ali sve u svemu ok. :headbang:
sretno sa razradom(pomalo) :icon_thumright:
lovac u mutnom team

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Runner - Tuzla - Update 5.str.!
« Odgovori #69 : 15 Svibanj, 2009, 12:26:17 »
a sto se tice naljepnica ..svi mi govore da ne stavljam toliko ali eto meni nekako ljepse izgleda ovako...prije je bilo jos vise naljepnica ....nekako mi daje sport look  kad ima par naljepnica hehe..ali cijenim svacije misljenje :) tako da  :icon_thumright:
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline zipst

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1264
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: split
  • Moj Skuter: na hrpi
  • MojSetup: trkeci
  • MojSpuh: probusen
Odg: Runner - Tuzla - Update 5.str.!
« Odgovori #70 : 15 Svibanj, 2009, 13:06:59 »
svaka cast,lipo slozeno :icon_thumright: stvarno si moga bez tih nalja ali ako tebe veseli sta te boli k.... p.s:duzan si mi đir ako slucajno naletin do tuzle :toothy9:
covjece jos da je nastavio i bez karba radit,pa ti bi se djabe vozio

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Runner - Tuzla - Update 5.str.!
« Odgovori #71 : 15 Svibanj, 2009, 14:38:11 »
svaka cast,lipo slozeno :icon_thumright: stvarno si moga bez tih nalja ali ako tebe veseli sta te boli k.... p.s:duzan si mi đir ako slucajno naletin do tuzle :toothy9:
vazi frende :icon_thumright:
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Antares

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 905
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner SP
Odg: Runner - Tuzla - Update 5.str.!
« Odgovori #72 : 15 Svibanj, 2009, 15:10:26 »
Nije me bilo na forumu oko pola godine i lijepo je vidjeti da si ponovno sredio skut. Lijep je kao i prije.

Aj sam pls nabaci koji video iz vožnje ako ćeš ikako moć. Zanima me ubrzanje, okretaji itd.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Runner - Tuzla - Update 5.str.!
« Odgovori #73 : 15 Svibanj, 2009, 15:19:34 »
Nije me bilo na forumu oko pola godine i lijepo je vidjeti da si ponovno sredio skut. Lijep je kao i prije.

Aj sam pls nabaci koji video iz vožnje ako ćeš ikako moć. Zanima me ubrzanje, okretaji itd.
mogu snimit video do 60 km/h i nekih 9000rpm...posto kit ima tek nekih 100km predjenih pa nebi bas sad da ga pretjerano derem....racuno sam tek negdje na 500km da ga ono lijepo pritisnem...ali snimti cu makar eto ovo do 60 pa za koji dan cijeli video...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Runner - Tuzla - Update 5.str.!
« Odgovori #74 : 15 Svibanj, 2009, 19:01:14 »
možeš ga već sad stiskat ful gas, bitno da je dobro zagrijan i da je smjesa dobra..

inače dobro izgleda runner, samo te nalje su malo previše
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline Losinj

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1406
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Republika Losinj -- Rijeka
  • Moj Skuter: F15 Ducati 70RR
  • MojSetup: budzen
  • MojSpuh: Yasuni R BlackEdition
Odg: Runner - Tuzla - Update 5.str.!
« Odgovori #75 : 15 Svibanj, 2009, 19:08:08 »
uuuuuuuuuuu supac runner care :icon_thumright:
▀█▀ █ ▀█▀ ███ ™

Offline Antares

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 905
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner SP
Odg: Runner - Tuzla - Update 5.str.!
« Odgovori #76 : 15 Svibanj, 2009, 19:08:59 »
nemoras ga sad snimat

Zanima me kako ce ic nakon razrade pa onda postaj.

Offline boleee

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 110
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Banja Luka
  • Moj Skuter: Cpi - Oliver
  • MojSpuh: ZX
Odg: Runner - Tuzla - Update 5.str.!
« Odgovori #77 : 15 Svibanj, 2009, 23:50:41 »
Runner je vrh :) , kad ga razradis , video vam odma :) :jerk: :jerk: ;D
O_o