Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Samo za ljubitelje vatrenog oružja  (Posjeta: 8313 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline harold the homeboy

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 233
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Samo za ljubitelje vatrenog oružja
« Odgovori #40 : 04 Siječanj, 2009, 04:21:27 »
i jedna od mene:ako vas toliko Neo nazivcira nemojte ga ubit pistoljem jel nevrijedi...ak mu pucas u glavu metak mu se zabije u mozak i otopi se (to kod njega izaziva nevidenu reakciju) i podivlja tako pobije pola hrvatske..a ako mu pucate u stomak metak se odbije vama u direkt u glavu... :toothy9: :toothy9: :toothy9:


Neo je nazustavljiva zivotinja..  :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:
R 1 3 5

└┼┼┤
   2 4 6  ONLY MANUAL

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Samo za ljubitelje vatrenog oružja
« Odgovori #41 : 04 Siječanj, 2009, 04:30:25 »
i jedna od mene:ako vas toliko Neo nazivcira nemojte ga ubit pistoljem jel nevrijedi...ak mu pucas u glavu metak mu se zabije u mozak i otopi se (to kod njega izaziva nevidenu reakciju) i podivlja tako pobije pola hrvatske..a ako mu pucate u stomak metak se odbije vama u direkt u glavu... :toothy9: :toothy9: :toothy9:


Neo je nazustavljiva zivotinja..  :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:
dosta je jedan metak da sredi i vola  :toothy12: čak i Chuck noris gine od metka
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline harold the homeboy

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 233
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Samo za ljubitelje vatrenog oružja
« Odgovori #42 : 04 Siječanj, 2009, 04:33:46 »
i jedna od mene:ako vas toliko Neo nazivcira nemojte ga ubit pistoljem jel nevrijedi...ak mu pucas u glavu metak mu se zabije u mozak i otopi se (to kod njega izaziva nevidenu reakciju) i podivlja tako pobije pola hrvatske..a ako mu pucate u stomak metak se odbije vama u direkt u glavu... :toothy9: :toothy9: :toothy9:


Neo je nazustavljiva zivotinja..  :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:
dosta je jedan metak da sredi i vola  :toothy12: čak i Chuck noris gine od metka



kolega neznas ti Nea...on ti je hebeniji od chuck norisa.. :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:
« Zadnja izmjena: 04 Siječanj, 2009, 04:36:37 harold the homeboy »
R 1 3 5

└┼┼┤
   2 4 6  ONLY MANUAL

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Samo za ljubitelje vatrenog oružja
« Odgovori #43 : 04 Siječanj, 2009, 04:42:54 »
Želja mi je pucat iz magnuma 500 kako sam vidio jako skupi meci ali na youtube vrijedi pogledat skoro svakog ruka zaboli nakon par metaka, m75 je da riješi žešće zajebane situacije  :icon_biggrin:
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline NeoDJW

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 666
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Djakovo
Odg: Samo za ljubitelje vatrenog oružja
« Odgovori #44 : 04 Siječanj, 2009, 04:46:37 »
Želja mi je pucat iz magnuma 500 kako sam vidio jako skupi meci ali na youtube vrijedi pogledat skoro svakog ruka zaboli nakon par metaka, m75 je da riješi žešće zajebane situacije  :icon_biggrin:

Majku vam, trackate me........ imam magnuma, bez zajebancije.... hth zna, jesam ti pokazao tamo u paviceoj je ?
Never gave a shit, never gave a fuck.

Offline harold the homeboy

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 233
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Samo za ljubitelje vatrenog oružja
« Odgovori #45 : 04 Siječanj, 2009, 04:52:12 »
je tako je..stvarno nesree...drzo ga ja u rukicama.. :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:
R 1 3 5

└┼┼┤
   2 4 6  ONLY MANUAL

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Samo za ljubitelje vatrenog oružja
« Odgovori #46 : 04 Siječanj, 2009, 05:12:43 »
moja baka ima tenk u podrumu  :happy3:

Offline te-te-ac

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2032
  • Spol: Muški
  • kad ku.rac u pi.čku uđe nastaje je.banje
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://www.youtube.com/user/renci31551
  • Mjesto: Belišće
  • Moj Skuter: skučo
Odg: Samo za ljubitelje vatrenog oružja
« Odgovori #47 : 04 Siječanj, 2009, 11:02:06 »
sestra mi je lara croft i ima desert eagle...

Offline PitBull Aerox

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 478
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje, BiH
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • MojSetup: zaribao...
Odg: Samo za ljubitelje vatrenog oružja
« Odgovori #48 : 04 Siječanj, 2009, 13:32:00 »
a brat arnold swarzeneger i ima mitraljez...

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Samo za ljubitelje vatrenog oružja
« Odgovori #49 : 04 Siječanj, 2009, 15:01:45 »
Želja mi je pucat iz magnuma 500 kako sam vidio jako skupi meci ali na youtube vrijedi pogledat skoro svakog ruka zaboli nakon par metaka, m75 je da riješi žešće zajebane situacije  :icon_biggrin:

Majku vam, trackate me........ imam magnuma, bez zajebancije.... hth zna, jesam ti pokazao tamo u paviceoj je ?
pa možda imaš magnum al magnum 500 nemaš sigurno
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: Samo za ljubitelje vatrenog oružja
« Odgovori #50 : 07 Siječanj, 2009, 13:10:30 »
:binkybaby:

te-te-ac ti si moj uzor :D
Samo da je jela i streljiva.

Inače sam isporbavao te-tejca, karabin 7,62 i sačmu :D i sve ima svoje čari. Iz pištolja kad mažeš nemoš stati samo poslije zuji u ušima ako ne otvoriš labrte dok okidaš, karabin odvali jebački (kad sam bio klinjo krivo stavio na rame pa mi izbilo zrak iz pluča), sačmu ni ne osjetiš al pravi štetu na blizu.  :toothy9: