Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: peugeot vadjenje magneta  (Posjeta: 3240 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: peugeot vadjenje magneta
« Odgovori #20 : 03 Siječanj, 2009, 16:49:12 »
Ja se sjećam da sam prvi put vadio magnet na svom Roxu dva dana. Sveukupna sila na magnet je bila po prilici ko da ga sa autom 80 konja vučemo  :toothy9:

I jedva je izašel van. Svaki sljedeći put više nije bilo problema  :icon_tongue:

Znači čeka te vatrena zabava  :toothy12:

Nategni ga sa radapcigerom, lupkaj na tri simetrična mjesta po magnetu gumenim čekićem, pa malo bubni po radapcigeru, pa malo dotegni pa opet ponovno lupkaj! Tak bi trebal ić van  :jerk:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline marko1990

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 557
  • Spol: Muški
  • Cijeli život u Mercedesu dao bi za jedan dan u BMW
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Speedfight 2
Odg: peugeot vadjenje magneta
« Odgovori #21 : 03 Siječanj, 2009, 17:24:49 »
ja sam vadio na Genericu magnet sa pravim radapcigerom,,,,samo sam polako stezao i magnet se spigao,,ono u sredini di kroz njega radilica to se je uvuklo unutra.....jel taj magnet i dalje dobar ili???? :icon_scratch:   naravno uspio sam na kraju izvadit ga...ali sta sad s njim
Živi život živih jer život je JEDAN!!!

Offline malaguti f12

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 647
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: samobor
  • Moj Skuter: ponositi vlasnik aerox-a
  • MojSpuh: hmm.......
Odg: peugeot vadjenje magneta
« Odgovori #22 : 03 Siječanj, 2009, 17:39:06 »
ekipa  zahvaljujem se svima na savjetima uspio sam
zavario sam jednu maticu na magnet na nju drugu m10 i m 10 vijkom napravio silu na radilicu i izvadio magnet

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15005
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: peugeot vadjenje magneta
« Odgovori #23 : 03 Siječanj, 2009, 18:11:47 »
ja sam vadio na Genericu magnet sa pravim radapcigerom,,,,samo sam polako stezao i magnet se spigao,,ono u sredini di kroz njega radilica to se je uvuklo unutra.....jel taj magnet i dalje dobar ili???? :icon_scratch:   naravno uspio sam na kraju izvadit ga...ali sta sad s njim

u smece

Offline marko1990

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 557
  • Spol: Muški
  • Cijeli život u Mercedesu dao bi za jedan dan u BMW
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Speedfight 2
Odg: peugeot vadjenje magneta
« Odgovori #24 : 03 Siječanj, 2009, 18:41:44 »
ja sam vadio na Genericu magnet sa pravim radapcigerom,,,,samo sam polako stezao i magnet se spigao,,ono u sredini di kroz njega radilica to se je uvuklo unutra.....jel taj magnet i dalje dobar ili???? :icon_scratch:   naravno uspio sam na kraju izvadit ga...ali sta sad s njim

u smece

ali zasto?? nije se jako spigo a kako bi ga drugacije izvadio..polako sam vrtio i skinuo se ali popigan malo
Živi život živih jer život je JEDAN!!!

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: peugeot vadjenje magneta
« Odgovori #25 : 03 Siječanj, 2009, 19:41:53 »
ja sam vadio na Genericu magnet sa pravim radapcigerom,,,,samo sam polako stezao i magnet se spigao,,ono u sredini di kroz njega radilica to se je uvuklo unutra.....jel taj magnet i dalje dobar ili???? :icon_scratch:   naravno uspio sam na kraju izvadit ga...ali sta sad s njim

u smece

ali zasto?? nije se jako spigo a kako bi ga drugacije izvadio..polako sam vrtio i skinuo se ali popigan malo
a kad se motor upali,pa covjece nije izbalansitan,odmah ce ti lezajevi radilice otic,pa radilica,a u najgorem slucaju on puca pa sve slomi

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: peugeot vadjenje magneta
« Odgovori #26 : 03 Siječanj, 2009, 19:52:21 »
sad kad budes vracao magnet na svoje mjesto stavi malo tot masti ili one bakrene masti sto moze izdrzat visoke temperature da kasnije mozes lako skinit ga  :icon_thumright:

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: peugeot vadjenje magneta
« Odgovori #27 : 05 Siječanj, 2009, 12:06:01 »
ekipa  zahvaljujem se svima na savjetima uspio sam
zavario sam jednu maticu na magnet na nju drugu m10 i m 10 vijkom napravio silu na radilicu i izvadio magnet

zavario jednu maticu na drugu... moram ja videt na kaj ta radilica liči  :toothy12:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: peugeot vadjenje magneta
« Odgovori #28 : 15 Veljača, 2009, 10:43:08 »
e bok, da ne otvaram temu našao sam ovu, ja sad trebam promjenit magnet i namotaje, i meni je frend dao neki radapciger i mene zanima jel se može s tim skinut na pežou magnet jer mi je reko da je to za pijađijo mašine

Offline Bruno1990

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2897
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: KBC replica
Odg: peugeot vadjenje magneta
« Odgovori #29 : 15 Veljača, 2009, 10:48:21 »
mozes s time isto skinut ako pase u one rupe na magnetu i u onaj seraf mozes...

meni je tokar napravio samo sam zaserafio na zubce i stiskao seraf sa kljucem i magnet izvadio  :icon_thumright:
Frajer pere zube petardama ...

Offline Freak

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 24
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: speedfight 100,Zongshen gy2
  • MojSetup: ??
  • MojSpuh: serijala
Odg: peugeot vadjenje magneta
« Odgovori #30 : 15 Veljača, 2009, 16:09:29 »
Nemozes s njim skinuti jer nema toliko mjesta između magneta i bloka. Imam ti ja radapciger za peugeota pa ti ga mogu posuditi.