Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: trazm osobu koja kupuje s ebaya  (Posjeta: 1180 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline [SB]Replica 180

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1444
  • Spol: Muški
  • iphone guru
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: SL.Brod
  • Moj Skuter: big bore blok
  • Moja Kaciga: hjc fg-15
  • MojSetup: 172ac
  • MojSpuh: x-tech 59
trazm osobu koja kupuje s ebaya
« : 29 Siječanj, 2009, 21:43:24 »
naime, trazim osobu koja je na ti s kupnjom prek ebaya, ima karticu ,otvoren racun i sl...
trebao bih jedan djelic za iphone, velicine sim kartice i kosta u prosjeku 7 - 10  eura

stvar je ultrahitna i molim osobu koju to moze kupiti, primiti i meni poslati uz naravno zaradu, da se javi....

prednost slavonija , da mozda mogu otici po taj dio  :hello:
Replico  DIJAMANTUUUUUUUUUUU!!!!!!

Offline speedburn2

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1925
  • Spol: Muški
  • U raju je ljepo, al u paklu je bolje društvo
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin (Oštarije)
  • Moj Skuter: sad vise nis i najbolje mi je
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: malo je sa strane kitan
Odg: trazm osobu koja kupuje s ebaya
« Odgovori #1 : 29 Siječanj, 2009, 21:54:16 »
mislim da raven kupuje sa e baya, al on ti je u šibenku
Bolje biti malo lud nego malo pametan


moji remixevi:  http://www.speedyshare.com/162452628.html. http://www.speedyshare.com/971695594.html.

Offline [SB]Replica 180

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1444
  • Spol: Muški
  • iphone guru
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: SL.Brod
  • Moj Skuter: big bore blok
  • Moja Kaciga: hjc fg-15
  • MojSetup: 172ac
  • MojSpuh: x-tech 59
Odg: trazm osobu koja kupuje s ebaya
« Odgovori #2 : 30 Siječanj, 2009, 00:09:56 »
cuo sam se s robertom, koji ima iskustva u kupnji s ebaya, pa mi je objasnio neke stvari.....
da rezimiramo, robi kaze da nema sanse da bilo kakav paket dode do mene prije 2 tjedna dostave   :( :(

e sad ako ima kakav ekspert koji zna neki drugi nacin, ili ima nekoga u dojčland ili tak nest, pa moze preko njegaa
,ali stvarno u ultra kratkom vremenu od cca tjedan dana nek se javi!  :headbang:
Replico  DIJAMANTUUUUUUUUUUU!!!!!!

Offline White

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1429
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: kx 125
  • Moja Kaciga: Suomy exploler
Odg: trazm osobu koja kupuje s ebaya
« Odgovori #3 : 01 Veljača, 2009, 14:24:56 »
cuo sam se s robertom, koji ima iskustva u kupnji s ebaya, pa mi je objasnio neke stvari.....
da rezimiramo, robi kaze da nema sanse da bilo kakav paket dode do mene prije 2 tjedna dostave   :( :(

e sad ako ima kakav ekspert koji zna neki drugi nacin, ili ima nekoga u dojčland ili tak nest, pa moze preko njegaa
,ali stvarno u ultra kratkom vremenu od cca tjedan dana nek se javi!  :headbang:

meni je cod3 iz NY dosao za 4dana.... :toothy3:

Offline igor27

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Hornet 600
  • Moja Kaciga: Shoei xr1000
  • MojSetup: na kaj da ga denem
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: trazm osobu koja kupuje s ebaya
« Odgovori #4 : 01 Veljača, 2009, 16:02:36 »
cuo sam se s robertom, koji ima iskustva u kupnji s ebaya, pa mi je objasnio neke stvari.....
da rezimiramo, robi kaze da nema sanse da bilo kakav paket dode do mene prije 2 tjedna dostave   :( :(

e sad ako ima kakav ekspert koji zna neki drugi nacin, ili ima nekoga u dojčland ili tak nest, pa moze preko njegaa
,ali stvarno u ultra kratkom vremenu od cca tjedan dana nek se javi!  :headbang:
ako i ima nekog tamo opet to traje dok dođe do njega pa opet do tebe min.10 dan :glasses9:
kupujem zadnji blatobran za hornet 600 2008