Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: start na flat  (Posjeta: 4315 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: start na flat
« Odgovori #20 : 28 Prosinac, 2008, 18:53:01 »
ajde kad je tema vec otvorena da pitam ... sad mi istce sta sam imao do sad besplatni flat i sad me zanima kolik bi morao placati mj ako bi odlucio da ostajem na flatu?
ALI da se nebi zaribali: ako vam je priključeno recimo 25.11. onda vam je tri mjeseca dva puna plus kolko je ostalo dana u jedanajstom. I to je po njima 3 mjeseca  :angry7:

Pa to je tako jer oni ne računaju u mjesecima već po OBRAČUNSKIM RAZDOBLJIMA.. a jedno obračunsko razdoblje ti je cijeli mjesec...
Žišku horvat ? :toothy11:

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: start na flat
« Odgovori #21 : 29 Prosinac, 2008, 17:53:57 »
ajde kad je tema vec otvorena da pitam ... sad mi istce sta sam imao do sad besplatni flat i sad me zanima kolik bi morao placati mj ako bi odlucio da ostajem na flatu?
ALI da se nebi zaribali: ako vam je priključeno recimo 25.11. onda vam je tri mjeseca dva puna plus kolko je ostalo dana u jedanajstom. I to je po njima 3 mjeseca  :angry7:

Pa to je tako jer oni ne računaju u mjesecima već po OBRAČUNSKIM RAZDOBLJIMA.. a jedno obračunsko razdoblje ti je cijeli mjesec...
Žišku horvat ? :toothy11:

Gle sve ja to kužim, ali na reklamama ne vele "3 OBRAČUNSKA RAZDOBLJA BESPLATNOG INTERNETA" nego vele baš 3 mjeseca besplatnog interneta.

Ko da bi propali da daju mjesec više flat-a. Njima to nije puno budući da su još uvijek najskuplji i u većem djelu hrvatske još uvijek monopolisti, ali zato bi nama malim korisnicima i to puno značilo  ::)
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline speedburn2

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1925
  • Spol: Muški
  • U raju je ljepo, al u paklu je bolje društvo
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin (Oštarije)
  • Moj Skuter: sad vise nis i najbolje mi je
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: malo je sa strane kitan
Odg: start na flat
« Odgovori #22 : 29 Prosinac, 2008, 18:03:08 »
ajde kad je tema vec otvorena da pitam ... sad mi istce sta sam imao do sad besplatni flat i sad me zanima kolik bi morao placati mj ako bi odlucio da ostajem na flatu?
ALI da se nebi zaribali: ako vam je priključeno recimo 25.11. onda vam je tri mjeseca dva puna plus kolko je ostalo dana u jedanajstom. I to je po njima 3 mjeseca  :angry7:

Pa to je tako jer oni ne računaju u mjesecima već po OBRAČUNSKIM RAZDOBLJIMA.. a jedno obračunsko razdoblje ti je cijeli mjesec...
Žišku horvat ? :toothy11:

Gle sve ja to kužim, ali na reklamama ne vele "3 OBRAČUNSKA RAZDOBLJA BESPLATNOG INTERNETA" nego vele baš 3 mjeseca besplatnog interneta.

Ko da bi propali da daju mjesec više flat-a. Njima to nije puno budući da su još uvijek najskuplji i u većem djelu hrvatske još uvijek monopolisti, ali zato bi nama malim korisnicima i to puno značilo  ::)

zato kad sam se ja spajao rekli su mi da se spoji 1. u mjesecu, tako da onda imam 3. mjeseca besplatno
Bolje biti malo lud nego malo pametan


moji remixevi:  http://www.speedyshare.com/162452628.html. http://www.speedyshare.com/971695594.html.