Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Gilera Runner sp50 tuned by dino_sk  (Posjeta: 122748 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Gilera Runner sp50 tuned by dino_sk
« Odgovori #40 : 01 Ožujak, 2009, 20:27:27 »
eo posto sinoc nisam nikud isao bio malo serafao u garazi po skutu  :drunken_smilie:

isao vidit razliku u okretajima s serijskim variom i multivarom (serijski i multivar 2000)

rolice su bile 5,7g i sa serijskim variom sam imao 8900-9100 kroz ubrzanje a sa multivarom oko 9500-9700 rpm-a
zasto je tolika razlika neznam  :dontknow: jer su variomati iste tezine u gram (400g oba) i ista dimenzija rolica ide unutra



onda mi je robert dao savjet da izvadim bendix pa sam i to napravio a samim time i olaksao radilicu
skuter ide osjetno bolje , dosta zivlji na gasu a i nemam vise velikog prevrtavanja u startu nego je sad to dosta manje
a okretaji kroz ubrzanje su se povecali za nekik 400-500rpm-a
sad su unutra 5,25g rolice a imam filing da bi mogle i malo teze
imam one 5,7g pa cu s njima probat da vidim kak sad ide bez bendixa mislim da bi to moglo bit to sad jer su mi bile malko preteske s bendixom gore pa sam stavio ove 5,25g
jedino sad se moram naviknut na kurblu jer bendix vise neide gore dok je skut kod mene  :drunken_smilie:

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Gilera Runner sp50 tuned by dino_sk
« Odgovori #41 : 01 Ožujak, 2009, 20:32:13 »
eo posto sinoc nisam nikud isao bio malo serafao u garazi po skutu  :drunken_smilie:

isao vidit razliku u okretajima s serijskim variom i multivarom (serijski i multivar 2000)

rolice su bile 5,7g i sa serijskim variom sam imao 8900-9100 kroz ubrzanje a sa multivarom oko 9500-9700 rpm-a
zasto je tolika razlika neznam  :dontknow: jer su variomati iste tezine u gram (400g oba) i ista dimenzija rolica ide unutra

razlika je u kanalima po kojima se krecu rolice


onda mi je robert dao savjet da izvadim bendix pa sam i to napravio a samim time i olaksao radilicu
skuter ide osjetno bolje , dosta zivlji na gasu a i nemam vise velikog prevrtavanja u startu nego je sad to dosta manje
a okretaji kroz ubrzanje su se povecali za nekik 400-500rpm-a
sad su unutra 5,25g rolice a imam filing da bi mogle i malo teze
imam one 5,7g pa cu s njima probat da vidim kak sad ide bez bendixa mislim da bi to moglo bit to sad jer su mi bile malko preteske s bendixom gore pa sam stavio ove 5,25g
jedino sad se moram naviknut na kurblu jer bendix vise neide gore dok je skut kod mene  :drunken_smilie:

Ajde reci da se salis

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Gilera Runner sp50 tuned by dino_sk
« Odgovori #42 : 01 Ožujak, 2009, 20:33:01 »
Izgleda da se kod Dine bendix stalno vrti  :laughing7:

Offline Brla

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 824
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sveti Ivan Ž
  • Moj Skuter: Runner VX
  • Moja Kaciga: HJC fg-15
  • MojSetup: 209, polini, vxr, itd.
  • MojSpuh: serijala
Odg: Gilera Runner sp50 tuned by dino_sk
« Odgovori #43 : 01 Ožujak, 2009, 20:33:23 »
bendix  :o hmmm zanimljivo... a kaj se on ne spaja s onom polutkom varia samo kad se skut pali na alnaser?

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Gilera Runner sp50 tuned by dino_sk
« Odgovori #44 : 01 Ožujak, 2009, 20:34:40 »
Izgleda da se kod Dine bendix stalno vrti  :laughing7:

Mozda je to dinamo koji puni akumulator  ;D

bendix  :o hmmm zanimljivo... a kaj se on ne spaja s onom polutkom varia samo kad se skut pali na alnaser?

Na mom Piaggiu je tako  :toothy12:
« Zadnja izmjena: 01 Ožujak, 2009, 20:36:21 3alfa3 »

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Gilera Runner sp50 tuned by dino_sk
« Odgovori #45 : 01 Ožujak, 2009, 20:36:16 »
bendix  :o hmmm zanimljivo... a kaj se on ne spaja s onom polutkom varia samo kad se skut pali na alnaser?


Sad ce ekipa povjerovati u to  :uff: ovo je isto kao da kazem, skinuo sam kurblu i skuter mi ide bolje, brzi odaziv na gas...  ::)

Offline hrca

  • Tržnica : (+3)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Gilera runner vx
  • MojSetup: eno pliva u moru
  • MojSpuh: Serijalović
Odg: Gilera Runner sp50 tuned by dino_sk
« Odgovori #46 : 01 Ožujak, 2009, 20:37:25 »
dinoo pa ti si auto elektrićar i trebaš znati da se bendix uzubljuje samo pri paljenju i onda se povuće jer bi u suprotnom otišao u racku

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Gilera Runner sp50 tuned by dino_sk
« Odgovori #47 : 01 Ožujak, 2009, 20:39:46 »
Izgleda da se kod Dine bendix stalno vrti  :laughing7:
:toothy12: :toothy12:  :toothy12: :toothy12: a zato su oni cudni zvukovi iz dekla  :laughing7:

Mozda je to dinamo koji puni akumulator  ;D

:toothy12: :toothy9: :toothy9:




Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Gilera Runner sp50 tuned by dino_sk
« Odgovori #48 : 01 Ožujak, 2009, 20:41:16 »
Mislim da Dino ima najbrzi bendex  :laughing11:

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Gilera Runner sp50 tuned by dino_sk
« Odgovori #49 : 07 Ožujak, 2009, 11:42:21 »
eo isao poslikat dokle mi se remen penje   :icon_biggrin:
nemoze vise ni mm gore jer nema gdje,nije ostalo ni c od crte povucene   :toothy10:  :toothy10:


Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Gilera Runner sp50 tuned by dino_sk
« Odgovori #50 : 08 Ožujak, 2009, 14:42:25 »
eo update  :icon_biggrin:

˝crna ptica˝ on the road  :toothy9: :toothy9: sad brutala izgleda  :frajer: :frajer:


Offline ichko

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1181
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kotor, Montenegro
  • Moj Skuter: Generic xor and custom project
  • Moja Kaciga: AGV K Rossi zoo
  • MojSetup: Malossi sport 70
  • MojSpuh: Polini 4race
Odg: Gilera Runner sp50 tuned by dino_sk
« Odgovori #51 : 08 Ožujak, 2009, 16:26:12 »
sad je stvarno extra,vidis da je 100 puta bolja sa crnim vizirom, da oprostis crveni je seljacki... nego jesi i ono crveno sa dekla makao... daj jos neke slike...

Offline majic_sk

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 744
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sisak
  • Moj Skuter: sr 50
Odg: Gilera Runner sp50 tuned by dino_sk
« Odgovori #52 : 08 Ožujak, 2009, 18:26:31 »
je, i poklopac na deklu je ofarban u crno...sad je sve crno osim crvenog amortizera i crvenih trakica na felgama...
stvarno sad jebeno izgleda :icon_thumright:

Offline doc-sr150

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1144
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: velika gorica
  • Moj Skuter: sr 150
  • Moja Kaciga: Caberg
  • MojSetup: 180ccm tuned by SRT-TEAM
  • MojSpuh: ser+34 tuned by SRT-TEAM
Odg: Gilera Runner sp50 tuned by dino_sk
« Odgovori #53 : 08 Ožujak, 2009, 18:29:34 »
to je napravio zato kaj sam mu ja jučer reko da je napravio kirbaj od motora :laughing9:...pa je odma išo farbat... :jerk: :jerk: :jerk:
Jel se ti pucaš sa čime??? Ne sve je serijsko..

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Gilera Runner sp50 tuned by dino_sk
« Odgovori #54 : 08 Ožujak, 2009, 19:36:53 »
to je napravio zato kaj sam mu ja jučer reko da je napravio kirbaj od motora :laughing9:...pa je odma išo farbat... :jerk: :jerk: :jerk:
:toothy12: :toothy12: ma nasao sam sliku u photoshopu sređenu kad je sav crn i sjetio se da imam jos jednu masku mat crnu prednju pa isao stavit i ispalo predobro  :icon_biggrin:

kao sto je majic rekao jos jedino trakice i amortizer je crven i tako ce i ostat  :icon_thumright:

Offline Shema

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Skuta?a
Odg: Gilera Runner sp50 tuned by dino_sk
« Odgovori #55 : 08 Ožujak, 2009, 19:40:15 »
Puno lipše je ovako sa crnom. Ono sa crvenom mi je bilo fus napravljeno, seljački.

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Gilera Runner sp50 tuned by dino_sk
« Odgovori #56 : 08 Ožujak, 2009, 19:42:11 »
Puno lipše je ovako sa crnom. Ono sa crvenom mi je bilo fus napravljeno, seljački.
a dobro vise s tom crvenom  :toothy12: :toothy12: meni je bilo ok ,al da je bolje ovako je i to punoooo :headbang:

edit: jedna anegdota za kraj , kako sam ovo jutros radio nisam ni skuzio da sam zaboravio svjetla spojit neg mi majic u 5 kaze ˝e tebi svjetla nerade ˝  :toothy12: 
i tak da sam bez svjetala vozio doma , ovaj potez je bio ravan samoubojstvu  :angry7:  da nisam zmigavce upalio nebi me ni uočili da sam na cesti  :sad1:
« Zadnja izmjena: 08 Ožujak, 2009, 19:45:34 dino_sk »

Offline majic_sk

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 744
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sisak
  • Moj Skuter: sr 50
Odg: Gilera Runner sp50 tuned by dino_sk
« Odgovori #57 : 08 Ožujak, 2009, 22:07:52 »
a dobro vise s tom crvenom  :toothy12: :toothy12: meni je bilo ok ,al da je bolje ovako je i to punoooo :headbang:

edit: jedna anegdota za kraj , kako sam ovo jutros radio nisam ni skuzio da sam zaboravio svjetla spojit neg mi majic u 5 kaze ˝e tebi svjetla nerade ˝  :toothy12: 
i tak da sam bez svjetala vozio doma , ovaj potez je bio ravan samoubojstvu  :angry7:  da nisam zmigavce upalio nebi me ni uočili da sam na cesti  :sad1:
sorry frende, nisam ranije skužio.... :toothy12: :toothy3:

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Gilera Runner sp50 tuned by dino_sk
« Odgovori #58 : 08 Ožujak, 2009, 22:32:30 »
sorry frende, nisam ranije skužio.... :toothy12: :toothy3:
haha.....jos jebeni kabal zapeo ispod fara morao i njega opet skidat da bi spojio  :toothy3:

Offline Bruno1990

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2897
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: KBC replica
Odg: Gilera Runner sp50 tuned by dino_sk
« Odgovori #59 : 08 Ožujak, 2009, 22:34:53 »
da ti majic nije reko to bi bila sreca u nesreci... zabio bi se nedo bog... puknula bi ti platika gornja i morao bi opet onu crvenu vratit hahaha  :laughing6:

predivan je raner sada 1000000 puta  :notworthy: :notworthy: :notworthy:
Frajer pere zube petardama ...