Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: pitanje MHR replica minarelli  (Posjeta: 3358 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: pitanje MHR replica minarelli
« Odgovori #20 : 12 Prosinac, 2008, 21:11:15 »
meni se čini da oni kojima pucaju klipovi izvlače i zadnji trunak snage iz termogrupe! rezultat bi io da skuter ide dobro ali ne dugo!

Ja bi se kladio da se najcesce radi o napravilnom koristenju (frljenje na hladno, kriva smjesa...)
ili kupovina rabljenih klipova koji su se deformirali po nekom drugom cilindru.pa kad se stavi iz jednog u drugi nece se ponasat isto
to je mene kostalo,najbolje novi klip uzet

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: pitanje MHR replica minarelli
« Odgovori #21 : 12 Prosinac, 2008, 21:19:50 »
setup je bio mhr replca dellorto 19 arrow extreme multivar...a ovo za gazenje na hladno i smjesu je moguce jer decki bas i ne znaju...sta mislite kolko vrijedi taj cilindar i glava

Auspuh nije preotvoren tako da je vjerovatno krivac rabljeni klip ili ne zagrijavanje motora prije vožnje...

Offline Po?etnik

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 788
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: Runnera 50
Odg: pitanje MHR replica minarelli
« Odgovori #22 : 13 Prosinac, 2008, 00:30:22 »
normalno da je rijec o nekom skart ulju ili poderavanjem na hladno, nema sanse da klip nekom puca non stop, kvalitetan je, nije to materijal klipa ko u baotianu

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: pitanje MHR replica minarelli
« Odgovori #23 : 13 Prosinac, 2008, 02:35:20 »
ja bi za taj kit dao 300-400kn jer kad uzmes u obzir da moras kupovat novi klip to ti onda ispdne taman koliko bis platio polovni u kompletu samo ces ovako imat novi klip...

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: pitanje MHR replica minarelli
« Odgovori #24 : 13 Prosinac, 2008, 03:09:46 »
Klip je 469kn, a vjerovatno je to,nebi trebo zaribat uopće na auspuhu do nekih 11ks (yasuni R) jer u mene sad traje ne vrti se više kao prije na nekih 12000 već na nekih 10500 i nema zasad nikakvih naznaka da će zaribat kao prije šta je a smjesa je tad bila bogatija već šta treba jednostavno ac nevalja...
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline deky_vk

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 890
  • Spol: Muški
  • ma ko još stavlja multivar i 25-icu na sp-a
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vinkovci-kvart
  • Moj Skuter: SP180
  • Moja Kaciga: pitanje dana kad idem po novu kacigu
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: stock
Odg: pitanje MHR replica minarelli
« Odgovori #25 : 13 Prosinac, 2008, 11:02:45 »
hvala svima na odgovorima....
EKIPA IZ KVARTA(štekanje,kvart,pomfrit)


da,da,da kad sam ja to znao :)

Offline veka84sb

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1272
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonski Brod
  • Moj Skuter: - bez skutera
  • Moja Kaciga: HJC Phoenix FG-14
  • MojSetup: -
  • MojSpuh: -
Odg: pitanje MHR replica minarelli
« Odgovori #26 : 13 Prosinac, 2008, 11:42:20 »
meni se čini da oni kojima pucaju klipovi izvlače i zadnji trunak snage iz termogrupe! rezultat bi io da skuter ide dobro ali ne dugo!

Ja bi se kladio da se najcesce radi o napravilnom koristenju (frljenje na hladno, kriva smjesa...)

Evo imam jednu replicu kod kuce za piaggio i klip je izderan sa svih strana i unisten ,a cilindar ok. Klip je unisten jer nije dobro bilo podmazivanje ,odnosno premalo ulja.

Frljene na hladno nece uzrokovati bas takve havarije nego visoki okretaji i nedovoljno podmazivanje. Vecina samo pojaca pumpu uljnu i ocekuje da je to dovoljno za kit + jako otvoren auspuh... i u seriski karb puknu 20 brojeva vecu diznu i misle da su rijesili sve. Veca dizna nema ucinak na malo gasa ,1/3 i 2/3 . Smjesu treba gledati na svim otvorima gasa kada se skuter stela a ne samo na full gasu kako se to cesto radi.

Sta sam vidio da ljudi jos cesto grijese ... kupe jako veliki karb i misle da su sada sigurni. Svaki karb treba postelati ovisno o termogrupi  i nacinu voznje!




Offline deky_vk

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 890
  • Spol: Muški
  • ma ko još stavlja multivar i 25-icu na sp-a
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vinkovci-kvart
  • Moj Skuter: SP180
  • Moja Kaciga: pitanje dana kad idem po novu kacigu
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: stock
Odg: pitanje MHR replica minarelli
« Odgovori #27 : 13 Prosinac, 2008, 16:42:58 »
tako je....ja sam pravim mjesavinu....tak da tu nema straha
EKIPA IZ KVARTA(štekanje,kvart,pomfrit)


da,da,da kad sam ja to znao :)