Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: xenon ili nesto slicno HELP  (Posjeta: 12991 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: xenon ili nesto slicno HELP
« Odgovori #80 : 17 Veljača, 2010, 12:43:58 »
pazi ti preferiraš brand. ja kažem brand nije garancija kvalitete. i kod branda može nešto krepati. puno je varijabli koje treba proizvod zadovoljiti, pogotovo kod skutera.

drugo su auti a drugo su skuteri, balast koji super radi kod auta nemora kvalitetno raditi kod skutera jer različite su struje pa čak i naponi jer kod skutera je struja više podložna amplitudama u +/- tako da xenoni mogu raditi i nemoraju.

samo pogledaj 50ccm. njihova struja ima  napon od  12v aliu sama struja je preslaba da bi napajala xenone, punila akumulator i pogonila elektroniku skutera.

Piaggio X9 250  Black Box

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: xenon ili nesto slicno HELP
« Odgovori #81 : 17 Veljača, 2010, 14:45:38 »
pazi ti preferiraš brand. ja kažem brand nije garancija kvalitete. i kod branda može nešto krepati. puno je varijabli koje treba proizvod zadovoljiti, pogotovo kod skutera.

drugo su auti a drugo su skuteri, balast koji super radi kod auta nemora kvalitetno raditi kod skutera jer različite su struje pa čak i naponi jer kod skutera je struja više podložna amplitudama u +/- tako da xenoni mogu raditi i nemoraju.

samo pogledaj 50ccm. njihova struja ima  napon od  12v aliu sama struja je preslaba da bi napajala xenone, punila akumulator i pogonila elektroniku skutera.




slazem se s tim, al idem logikom ako imam garanciju 2 godine na proizvod da sam sigurniji (ako rikne, a riknit moze svaki) da imam drugi.
2 godine nije mali period znas i sam.

posto tipa metro jos imas kakvu takvu garanciju al recimo ima momaka sta ih prodaju preko foruma.. sta kad crkne a razlika 200-300kn(detalj) uz ukljucenu montazu.


izgleda da se nismo skuzili unutar teme  ;D


P.S. postoje ledice koje se mogu nabit na 50ccm, stavljaju ih inace u maglenke od auta umisto xenona... komplet bijelo ... cudo jedno... poslikam to veceras u mraku.
(nije obicna ledica vec neka sa 8 glava)
« Zadnja izmjena: 17 Veljača, 2010, 14:47:37 Nikon »
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com