Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: tražim savjet- piaggio x7  (Posjeta: 7760 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: tražim savjet- piaggio x7
« Odgovori #20 : 16 Kolovoz, 2010, 14:32:16 »
Eto, dakle sjedi pali vozi i to je to  :icon_biggrin:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline saratoga68

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 11
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: nemamomo
  • Moja Kaciga: momo
Odg: tražim savjet- piaggio x7
« Odgovori #21 : 18 Kolovoz, 2010, 07:51:43 »
pitanje...jako me smeta što skuter nema bočni nogar..ima li i gdje za nabaviti i koja je cijena?

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: tražim savjet- piaggio x7
« Odgovori #22 : 18 Kolovoz, 2010, 09:01:15 »
Mrcina,servis na 12iljada upola od 1000kn u kucnoj radinosti?a samo remen je 530kn :)

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: tražim savjet- piaggio x7
« Odgovori #23 : 18 Kolovoz, 2010, 20:38:01 »
daj ne cjepidlači to je okvirno rečeno nemora se tih cifri držati kao pijanac plota i još vikati daj ne tresi ovaj plot .
Piaggio X9 250  Black Box

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: tražim savjet- piaggio x7
« Odgovori #24 : 19 Kolovoz, 2010, 00:47:29 »
Taj servis dodje 1000kn bez ruku u normalnih mestara,a u ovlastenom je podosta vise..cisto da se covik ne iznenadi kad bude nosia skuter na servis,uvik moras rec skuplje nego sta je..

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: tražim savjet- piaggio x7
« Odgovori #25 : 19 Kolovoz, 2010, 00:52:06 »
Taj servis dodje 1000kn bez ruku u normalnih mestara,a u ovlastenom je podosta vise..cisto da se covik ne iznenadi kad bude nosia skuter na servis,uvik moras rec skuplje nego sta je..

ja ulje mjenjam na 3000 km...ulje+ filter ulja 200 kn i necu sebi naplatiti posao....ali ako nekom radim i jos nesto uza to....pa skupi se racun

Offline Homer

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 133
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Burgman 650
  • Moja Kaciga: Nitro
Odg: tražim savjet- piaggio x7
« Odgovori #26 : 19 Kolovoz, 2010, 08:46:23 »
Da ne spominjem da sam do Bjelovara trazio kvacilo i mjenjac.dakle.napravio sam 300 km podravinom potrosio 10 litar goriva i jako.se lijepo vozio.trebam se naviknuti na vibracije koje su normalne i to ce biti to. A sada da ja pitam kakavi su to skuteri mislim na agregat, trose li ulje u normalnim okolnostima upotrebe ?servisni intervali ?nacin voznje? ,na sto obratiti pozornost na koliko pumpati.gume? I.sve sto se nisam sjetio pitati...

do Bjelovara? ajde, zaš ne piše u profilu? :P
dobra kupnja, poznata i pouzdana tehnika a zanimljiv skuter. na kraju krajeva, pod zadnje vidim da X8 i Nexusa ima ko da ne kažem čega.. nije više fora  ;D

vidim priča se o servisima. imam tu račun od prošlogodišnjeg velikog servisa svojeg 400 na 10k km (Ami trade u Karlovcu) koji iznosi 1600 kn. uključuje ulje, filter ulja, remen, klizače, utege, svjećicu i filter zraka, a 2 sata rada na maxiju su 278 kn + PDV :dontknow:. odbiješ filter ulja i 50 kn manje za ulje i to je to, cca 1400 kn. a izmjena ulja na tih cca 3000 km je bar jednostavna :)
međutoa, u Bjelovaru nema ovlaštenog ali ima ljudi koji znaju što treba napraviti. ima i orđinale Piaggio workshop manuala za skinuti tako da ja mislim to sam raditi. pogotovo kad sam našao da servisiranom skuteru fali 1,5 dcl ulja u prijenosu od ukupno 2,5 dcl  :sad3:
« Zadnja izmjena: 19 Kolovoz, 2010, 08:58:11 Homer »

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: tražim savjet- piaggio x7
« Odgovori #27 : 19 Kolovoz, 2010, 09:42:23 »
Taj servis dodje 1000kn bez ruku u normalnih mestara,a u ovlastenom je podosta vise..cisto da se covik ne iznenadi kad bude nosia skuter na servis,uvik moras rec skuplje nego sta je..

ja imam račun na 12000 km i ispao je 1200kn sa rukama, sad ga nemam kod sebe ali mogu reči da ruke nisu koštale samo 200kn več više, a servis je rađen u eks. peščenici ovlaštenom servisu.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline saratoga68

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 11
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: nemamomo
  • Moja Kaciga: momo
Odg: tražim savjet- piaggio x7
« Odgovori #28 : 22 Kolovoz, 2010, 10:40:22 »
ne Homere, nisam iz Bjelovara, iz Osijeka sam kao đto sam i rekao, ali sam kad sam krenuo od ZG prema Os podravskom, do bjelovara tražio kvačilo dok se nisam privikao... :toothy10:

za servise, hvala vam na informacijama, zapravo interesiralo me što se i na koliko kilometara radi izmjene zamjene i slićno, a kako sam već napisao jako sam dugo s motorima, doduše ne sa skuterima...pa prilično toga uradim po principu sam svoj majstor zato sam pitao i za manuale i uputstva da pročitam, a kako nema onda pitam VAs iskusne macane, što, kada kako....inaće sad sam već napravio 1000 km na skuteru i jako mi se svidja taj feeling, Kažem a i samo to znate, iako je ljubimica u garažai ( Yamaha fz1s) u gradu nema što tražiti s ovim piaagiom po okretnosti, agilnosti, mobilnosti udobnosti da ne kažem potrošnji...promjenio sam vizir, skinuo sam ono jedro naprijed i sada se konačno osjeti i malo vjetra u licu dok se vozi..heheh

Offline Homer

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 133
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Burgman 650
  • Moja Kaciga: Nitro
Odg: tražim savjet- piaggio x7
« Odgovori #29 : 23 Kolovoz, 2010, 10:54:59 »
aaaaa ok, nisam primijetio Osijek. svejedno, ne piše u profilu  ;D

ko za vraga mislim da sam jučer jedan X7 i u Bj primijetio :icon_scratch:

gle ovdje ima dosta dokumentacije: http://www.wotmeworry.org.uk/manuals/ - za X7 je samo 125 verzija, ako je 250 (ni to nigdje ne piše  :angry7: ) što se mašine tiče paše workshop manual od sličnog modela.

Offline coko

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 198
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: split
  • Moj Skuter: azijat
Odg: tražim savjet- x-max
« Odgovori #30 : 07 Rujan, 2010, 15:17:03 »
skuter je predobar al traži 25 tskn.     ništa od kupovine yamahe

oćeš reći ne tako dobar za 25000kn , za tu lovu kupiš(skoro) kymco agili 125 i za sebe i ćerki agili 50 ccm !!! 100% bolje i novo !
« Zadnja izmjena: 07 Rujan, 2010, 15:21:01 coko »